Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au koji dogadjaj jutros.

Ostavili ćale i ja kola da se operu i da ne bi blejali tu, seli u kafić pored, uzeli pare iz novčanika za po sok i novčanik mu ostao u kolima s obzirom da znamo vlasnika perionice. Vraćamo se mi u perionicu posle pola sata, ćale uzima novčanik da plati čoveku, nešto mu čudno jer nije novčanik ostao u tom položaju - prc, nema 50e. Ćale ode na sprat, pošto im je gore kao kancelarija, a dole perionica, zovne vlasnika i ispriča mu lepo šta je u pitanju, da mu je nestao novac i to. Vlasnik zovnu tog klinju koji je prao, on kao ne zna, ništa nije dirao unutra, tralala, tu več počinje rasprava, a zatim i pretresanje. Nađu oni njemu pare u gaćama, ej. Zatim sledi najjači šamar koji sam u životu video, pravi onaj bitchslap i pada ovaj klinac, kreće ćale da ga šutira, ovaj vlasnik ga drži i vuče da ga ne prebije na mrtvo ime, opšta panika...

Nimalo prijatna scena. :fp:

sad treba da dodje cale tog klinca i da te nashamara

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

tako da sam srećan što polako dolazi lepše vreme i upućujem pozdrave Ivanku, Peri, Vići i ostalima! :)

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu juče sam se prvi put oznojio ne radeći ništa od jeseni, tuga pregolema :(

Au koji dogadjaj jutros.

Ostavili ćale i ja kola da se operu i da ne bi blejali tu, seli u kafić pored, uzeli pare iz novčanika za po sok i novčanik mu ostao u kolima s obzirom da znamo vlasnika perionice. Vraćamo se mi u perionicu posle pola sata, ćale uzima novčanik da plati čoveku, nešto mu čudno jer nije novčanik ostao u tom položaju - prc, nema 50e. Ćale ode na sprat, pošto im je gore kao kancelarija, a dole perionica, zovne vlasnika i ispriča mu lepo šta je u pitanju, da mu je nestao novac i to. Vlasnik zovnu tog klinju koji je prao, on kao ne zna, ništa nije dirao unutra, tralala, tu več počinje rasprava, a zatim i pretresanje. Nađu oni njemu pare u gaćama, ej. Zatim sledi najjači šamar koji sam u životu video, pravi onaj bitchslap i pada ovaj klinac, kreće ćale da ga šutira, ovaj vlasnik ga drži i vuče da ga ne prebije na mrtvo ime, opšta panika...

Nimalo prijatna scena. :fp:

Gunnery Sergeant Hartman: [after discovering Private Pyle's unlocked footlocker] Jesus H Christ. Private Pyle, why is your footlocker unlocked?

Private Gomer Pyle: Sir, I don't know, sir.

Gunnery Sergeant Hartman: Private Pyle, if there is one thing in this world that I hate, it is an unlocked footlocker! You know that don't you?

Private Gomer Pyle: Sir, yes, sir.

Gunnery Sergeant Hartman: If it wasn't for dickheads like you, there wouldn't be any thievery in this world, would there?

Private Gomer Pyle: Sir, no, sir.

Gunnery Sergeant Hartman: GET DOWN!

reakcija tvog oca je pravedna i uz moj blagoslov

amin

ali i ovo, realno

sad treba da dodje cale tog klinca i da te nashamara

lol ne

Link to comment
Share on other sites

Ma što se tiče mene, ja bih za uvce i u panduraciju, bez rasprave, bez govora ikakvog. Ne opravdavam ja nikoga jer i sam smatram da je fizički obračun bilo koje vrste suvišan, pa i ti šamari i sve preko. Odvedeš ga lepo u ustanovu gde znaju šta će da rade s njim i molim lepo. Nego je ovo takvo vreme da ljudi gube nerve u sekundi i desi se sranje časkom.

Edit:

@Sveta

Po toj logici ulaziš u proces bez kraja jer šta sad, ja našamarao nekog, dođe sad taj neki njegov pa našamara mene, pa neko moj našamara njega... Tu nema kraja i to mi stvarno ne treba. Stvarno se trudim da izbegnem bilo kakav konflikt svuda, zna se ko rešava to i čiji je to posao. Rasprava i okej, rasprave su normalna stvar, svako ima svoj stav i mišljenje. Ćale je odreagovao kako je odreagovao i ja mu ne mogu ništa. Mogu samo da mu kažem da to nije ispravan način i jebiga, ostalo je njegovo.

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

da ga odvedeš u panduraciju zato što je ukrao 50 evra, najverovatnije bi ti rekli da ne mogu ništa jer je 50 evra manje od minimuma za krivično gonjenje.

a ako bi mu prvo nalupao šamare pa onda odveo u panduraciju, mogli bi tebe da hapse. ova država štiti lopove oduvek.

Link to comment
Share on other sites

@Sveta

Po toj logici ulaziš u proces bez kraja jer šta sad, ja našamarao nekog, dođe sad taj neki njegov pa našamara mene, pa neko moj našamara njega... Tu nema kraja i to mi stvarno ne treba. Stvarno se trudim da izbegnem bilo kakav konflikt svuda, zna se ko rešava to i čiji je to posao. Rasprava i okej, rasprave su normalna stvar, svako ima svoj stav i mišljenje. Ćale je odreagovao kako je odreagovao i ja mu ne mogu ništa. Mogu samo da mu kažem da to nije ispravan način i jebiga, ostalo je njegovo.

eno napisao je peja_ gore, nisam mislio bukvalno da ti dodje na gajbu :D

razumemo se!

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

mozda je cale namerno ostavio novcanik da bi nekog tuko :tf:

+1

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Ima li smisla cuvati ove besplatne akcije ili ne?

Dosta ljudi (starijih) mi je reklo da se nece moci nesto znacajno vise zaraditi, za 5 godina npr.

preko poste ce moci da se prodaju akcije do 16og, posle ide nesto preko berze, dunno, uglavnom je komplikovanije posle

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu juče sam se prvi put oznojio ne radeći ništa od jeseni, tuga pregolema :(

nemoj ivanko, budi drug, imao si svojih šest meseci, sad je na redu mojih :)

preko poste ce moci da se prodaju akcije do 16og, posle ide nesto preko berze, dunno, uglavnom je komplikovanije posle

ja kontam da ako ti nije baš do tih para, tj. ako nemaš neku frku, ostavi, pa vidi šta će da se desi. možda te i zainteresuje trgovanje na berzi, pa ti bude kao hobi :) ne samo sa tim akcijama, već i drugim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...