Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srecan 8. mart lepsem polu aka muskarcima, FU ALL!

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

voodoo ima sestru? [:0]

razmišljam o tome da počnem da đuskam magic of gathering... ali ne znam da li je to pametno [?]

Odlična zabava, ali skupa zanimacija, jer non stop moraš da juriš nove deckove, special edicije, određene karte itd itd

preko kompa i dalje odigram po nekad, ali tu RL varijantu nikad nisam mogao da ispratim ni vremenski ni finansijski.

Link to comment
Share on other sites

Boli me koleno nešto, još od puta :( moguće da sam ga zvekn'o kad sam spavao, jer ne mogu da se setim drugog trenutka u kojem je to moglo da se dogodi. Nadam se da će uskoro da prođe, jer baš smara.

Inače sam kupio onu kao cediljku za čaj sa drškom:

zachaj.jpg

i to je pravi spas! Pošto ne volim da nosim one staklene čaše sa filterom iz kuće čaja bilo gde van kuće i hq, ova cediljka je vrh, i mnogo bolja od onih "jaja" sa lančićem koja se spuste u vodu... ovo radi po istom principu ali ima metalnu dršku koja se otvara po "makaze" principu, tako i zahvatiš čaj, tako ga posle i izbaciš, lako opereš i ni ne isprljaš ruke.

Ne znam što sam ovo napisao, možda nekome koristi :) Kupio sam u Dis-u inače, 120 dinara košta.

edit: Da, izgleda kao neka sprava za mučenje :)

edit2: sad kad gledam iz ovog ugla, podseća me i na neki svemirski brod, star trek style :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...