Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

razmišljam o tome da počnem da đuskam magic of gathering... ali ne znam da li je to pametno [?]

Ja sam to jedno vreme igrao samo zbog slika na kartama jer su mi izgledale neverovatno, i dan danas obozvam da gledam nove edicije samo zbog arta [:)]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ispušila sam za cveće na poslu :))))

ladno ako napravim pauzu sa "treninzima", uspevam da se odvalim od 0.5 piva ! jej ! isplativo ...

Mhmmhmhmhhm?

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

brate slusam po jutubu labudovo jezero i pola komentara je u fazonu "jao, ovo je ono iz black swana"... ja kontam da neko ne zna za mc hammera jer nije tad postojao, al jebem li ga, isti kurac dal si rodjen 150 il 200 godina od cajkovskog lol...

obicno me ne iznerviraju ovakve stvari, al sad sam se bas smorio... mislim jebote, cak se i film zove black swan, pa sta je black swan nego... oj jebem ti...

btw jel valja film barem?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Baba: E, napravila sam one posne punjene paprike što pravim ja, znaš što imaju pirinač i krompir, ne mleveno meso.

Ja: Ma kul, meni su one nekad i bolje nego ove punjene sa mesom, strava.

Jedem tako par zalogaja, kad nešto "čudno" po zubima:

Ja: Hm ... šta je ovo, deluje kao meso?

Baba: A pa da, setila sam se da imam neku piletinu, pa sam onako nacepkala unutra od bataka i karabataka meso.

Ja: Ali, to onda nisu posne papirke?

Baba: Kako nisu, pa nemaju mleveno meso?

:)

Srećom pa ne postim, ali mi u tom prvom zalogaju susreta sa mesom nije bilo svejedno, kad onako, ne očekuješ tako nešto u svojoj hrani :)

Link to comment
Share on other sites

brate slusam po jutubu labudovo jezero i pola komentara je u fazonu "jao, ovo je ono iz black swana"... ja kontam da neko ne zna za mc hammera jer nije tad postojao, al jebem li ga, isti kurac dal si rodjen 150 il 200 godina od cajkovskog lol...

obicno me ne iznerviraju ovakve stvari, al sad sam se bas smorio... mislim jebote, cak se i film zove black swan, pa sta je black swan nego... oj jebem ti...

btw jel valja film barem?

Pa ako izuzmemo eksplozivno erektivnu scenu, ono, ok je film, ali ne sad ono wau. nemam zelju da ga ponovo gledam.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...