Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako te jebeno mrzim:)

rakije ima ko zeli neka se javi [:D]

Kako "slučajno" nađeš 150 litara rakije? :) Pa gde se to "zaturilo"? :)

inače, zahvaljujući kasnonoćnoj vožnji automobila kada sam očistio onaj megasneg, jutros nisam imao toliko posla oko čišćenja, a još je bilo i neko sunce, ako se ne varam.

na imanju u selu nam se uvek vrti oko 2-3k litara radze, a ovo se kad nije bilo mesta stavilo sa strane kada smo pravili novi podrum za rakiju, tipa u staru prostoriju za susenje mesa pa se to zatrpalo nekim stvarima... mada je moj matori bio ubedjen da je tu neka rakija koja tek treba da odlezi u buretu :) posle malo prepisptivanja se prisetio otkud to tu

sada polemisemo da li da uvezemo opremu iz nemacke za pecenje rakije :D sto bi trebalo da proprati brendiranje radze, zaposljavanje tehnologa i tako to... :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dolazim kući - isključen komp, a prilično sam siguran da sam ga ostavio da skida filmove sa njuza. Pitam ćaleta da li je bio uključen kada sam otišao na posao, na šta dobijam odgovor "NARAVNO DA NIJE, JA SAM GA UKLJUČIO POSLE". Otvaram Event Viewer i vidim da je ipak ostao uključen.

Jebeni matorci... Vudu, daj program protiv resetovanja i gašenja računara.

deja vu... troluje te ćale :D

Link to comment
Share on other sites

Dolazim kući - isključen komp, a prilično sam siguran da sam ga ostavio da skida filmove sa njuza. Pitam ćaleta da li je bio uključen kada sam otišao na posao, na šta dobijam odgovor "NARAVNO DA NIJE, JA SAM GA UKLJUČIO POSLE". Otvaram Event Viewer i vidim da je ipak ostao uključen.

Jebeni matorci... Vudu, daj program protiv resetovanja i gašenja računara.

napravi mu limited user, svoj admin zaključaj, pa kad krene na shutdown, reći će mu windows da ne može jer je još neko ulogovan.

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan učitavao skrnave završne račune u bazu - jebote to je SISTEM budalaština koje se godinama nadovezuju jedna na drugu... in other news Excel je previše kreativan alat za računovođe, treba im nešto jednostavnije.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam zaboravio novčanik sa ~500e na trafici gde sam išao da uplatim kredit, lik mi je našao broj telefona preko onog sranja i lepo me nazvao da mi kaže. Ostavio sam mu 1k din iako nije hteo ništa da uzme.

A dva puta sam ljudima vraćao novčanike na gajbu, jednom jednoj jbj cici (in b4 sprco, nije dala), a jednom penzionisanom panduru koji je istripovao da sam mu ja i maznuo isti :)))

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam zaboravio novčanik sa ~500e na trafici gde sam išao da uplatim kredit, lik mi je našao broj telefona preko onog sranja i lepo me nazvao da mi kaže. Ostavio sam mu 1k din iako nije hteo ništa da uzme.

A dva puta sam ljudima vraćao novčanike na gajbu, jednom jednoj jbj cici (in b4 sprco, nije dala), a jednom penzionisanom panduru koji je istripovao da sam mu ja i maznuo isti :)))

hahahahaha, jebala ga znacka

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Ali zar nije fora da ponudiš 10%? Na 4500 evra nekome ponuditi 2000 dinara je po meni kao da ga je pljunuo u lice. OK, ne znam, možda mu je ne daj Bože za neke lekove, operaciju i šta god, pa mu treba svaki dinar, ali makar 100 evra, 200, ne mora ni čitavih 10%...

Link to comment
Share on other sites

Je l' sam ja jedini koji je zaboravio da je sutra 8. mart? :/

Za malo što nisam navukao rage od sestre, devojke, babe i keve :[

edit: danas, već je prošlo 12 :D

Inače, naletoh da vrh sliku :D

ScWDB.jpg

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...