Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SPLICE

404px-Splice-poster.jpg

Odličan psihološki..pa, recimo, horor iako ne baš. Par buntovnih naučnika prčka nešto sa ljudskim i životinjskim genima, iako su im lepo rekli "no no", i naravno, sve ode u ku*ac :))) Dobra stvar je što u nastavku priče film uopšte ne funkcioniše kao nekakva priča o zlom čudovištu, ima puno tema koje su tu otvaraju, ali nekako nisu dovoljno razvijene, kao da su tek malo zagrebali po karakterima, motivima i emocijama likova. Still, vrlo dobra SF horor drama šta li već, potpuno u duhu Kronenbergove Muve npr., sa preodličnim specijalnim efektima koje su izvrsno blendovani u scene.

Inače, ima jedna sjajna scena za koju sam siguran da bi je svi pravi rurovci prokomentarisali sa....

"jap, i ja bih to isto uradio"

:)))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Luka, ubacuj u spoiler tagove sve sto moze da otkrije radnju filma, da ne bi upropastili drugima ako planiraju da gledaju.

Sorry brate,totalno sam zaboravio da je ovo spoiler XD

~ BTW zna li iko par bas dobrih komedija? Ako da,nek napise,pa da vidim jesam li gledo' ... Odavno nisam pogledao neki stvarno smijesan film,a horora mi je pun kurac,jer nijedan nije strasan xD

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

+1 za Black Death

Alien Raiders [2008]

MV5BMjc0MzcwMDEyOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTU4NTMyMg@@._V1._SX409_SY480_.jpg

Ovaj film sam pogledao "na slepo", i prijatno se iznenadio ozbiljnoscu obzirom da je low budget alien horor u pitanju. Manjak para se vidi u tome da se radnja sve vreme odvija u jednom supermarketu, da glumci nisu poznati, i da nema bog zna kakvih efekata, i slicno... a opet nigde mi nije smetalo to, i nigde nisam imao taj napadni osecaj da je nesto usrano zbog nedostatka kesa. Jednostavno nisu bili pretenciozni i pokusali da snime nesto izvan svojih mogucnosti. Ima naravno prica svoje rupe, ali nista sto bode oci, ili sto utice na osecaj zabavljenosti dok gledate film. Sve preporuke u nedostatku kvalitetnijih filmova.

edit: nemojte da vas ocena na imdb-u prevari!

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

gled'o repo men, iznenadio sam se zavrsetkom, u smislu da sam bio malo ljut na sebe sto sam dozvolio da pomislim da je moguc onako naivan kraj :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hm, a kad Tobi nije tunjav i čudan :)))

BLACK DEATH

black-death-movie.jpg

Odličan film koji kvalitetno prikazuje oba ekstrema religijskog fanatizma usred epidemije kuge u XIV veku. Odlična ekipa, dobra gluma, dobra atmosfera, (skoro) da ništa ne fali (velika zamerka ide na scenu u krčmi, mada to bi odradili na ovaj ili onaj način jer je bitno za nastavak filma). Jedino sam svo vreme filma mislio na Valhala Rising, da ovaj film ima tako jaku i mračnu atmosferu i taj način snimanja, bio bi čudo. Hvala na preporukama, ovaj lik režiser je stvarno nepravedno podcenjen, svega šest filmova režirao do sada.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

The Wind That Shakes the Barley (2006)

438.jpg

Prica pocinje 1920, sukob Iraca i Britanaca...Radnja pored toga prati dva brata koji prolaze kroz razne probleme.

U sustini film nije nesto posebno zanimljiv, osim par dobrih scena.

Rezija Ken Loach.

edit: ima neko invite za cinemageddon?

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, ni ja ne bih varao da mi apload nije deset puta manji od daunlouda :(((( Inače, nisam znao da je ovo takav sajt, greška.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hm, a kad Tobi nije tunjav i čudan :)))

BLACK DEATH

black-death-movie.jpg

Odličan film koji kvalitetno prikazuje oba ekstrema religijskog fanatizma usred epidemije kuge u XIV veku. Odlična ekipa, dobra gluma, dobra atmosfera, (skoro) da ništa ne fali (velika zamerka ide na scenu u krčmi, mada to bi odradili na ovaj ili onaj način jer je bitno za nastavak filma). Jedino sam svo vreme filma mislio na Valhala Rising, da ovaj film ima tako jaku i mračnu atmosferu i taj način snimanja, bio bi čudo. Hvala na preporukama, ovaj lik režiser je stvarno nepravedno podcenjen, svega šest filmova režirao do sada.

Sad ga i ja pogledah,moram da kazem da sam odusevljen,ODLICAN film,strvarno nemam rijeci...

sine, ako spojlujes jos jedan film, dobices ban na 3 godine, ok?

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...