Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Ja sam gledao Transformerse 2 u bioskopu sa drustvom i lepo sam se proveo, nemam nikakvu mrzjnu prema filmu ispao je cak bolji od prvog dela Transormersa pa me je mozda to lepo iznenadilo.

Meni je recimo Death Race medju top 5 najgorih filmova sto sam ikad gledao iako mnogo gotivim Jason Stathama, nisam mogao ni ucemu da uzivam, pogotovu ne u glumi one glavne kucke. Ja ne znam sto vi napadte Dulija, covek je rekao da mu je CotT jedan od Top 3 najgorih filmova i jednostavno nije mogao da uziva u njemu. Ista situacija je kao kad bi neko napisao The Running Man je najbolji film ikada po meni, i ti dodjes i kazes, ti mora da nisi gledao nijedan film Kjubrika ili Finchera!!oneone1!

Meni je recimo Transformers 2 jedan od boljih filmova 21og veka...mozhda chak drugi odma posle Avatara.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

titani su naivna zabava za malo starije sto je minus u startu (jer sam malo stariji a zabavni filmovi tog tipa mi zapravo nisu toliko zabavni), a jos veci je minus jer je rimejk stare legende, transofrmersi su smorili jer se u glavnom ocekivalo da se uozbilje u drugom delu a na kraju je ispao deciji film... naravno da mozes biti kriticniji prema zabavnom filmu za odrasle nego zabavnom filmu za mladje, i tu se transformersi vade .... mada su nijanse toliko male da se mogu zanemariti i slobodno reci da su sranje filmovi ali ne najvece sranje ikada

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ova strana userava :p

anyway ukratko:

In Bruges-dobar,ima taj neki shmek koji meni odgovara.

Repo Men-meh,nista posebno.

Daybreakers-djubre.

K-Pax-ok,Spejsi i Bridzis na nivou.

Yes man-vidi se da je Jim ushao u godine pa nema vishe toliko kreveljenja,simpatican film.

Edit: O da,pre neki dan na Film+ naleteo na nesto sto nisam gledao bar 15 god.Mislim da sam ga poslednji put gledao na Art-u samo ova 2 kanala mogu da pustaju ovakve filmove

Panic in the Trans-Siberian Train

Sjajan film [:D]

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

extract 8/10 - ko ne voli zivotarske filmove neka zaobidje u sirokom luku. opusta kao odmor izmedju filmova

from paris with love 7/10 - akcioni film sa trunkom trilera, travolta (i njegov dubler) zele da budu jackie chan, i za malo da im uspe! treba odgledati, akcija ko akcija.

repo men 7.5/10 - ono, solidan scifi, kraj mi se jako svidja.

the invention of lying 9/10 - opet, ko ne voli zivotarske filmove treba da zaobidje. za ostale: obavezno odgledati. kratak opis filma : kako bi svet izgledao da nikad nie postojala laz, i kako bi izgledalo da jedan lik skonta da moze da laze :D

off:

ovo je najbolji topic na ruru

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

interesantno za ovaj invention of lying, videcu da pogledam (HA VIDECU DA POGLEDAM LOL)

inace, taj koncept postoji u nekim primitivnim plemenima i to u dosta njih. ne razumeju koncept laganja, ne samo primenu vec sam koncept:) cesto je takodje odsustvo glagola imati, kao i glagolskih vremena - sto je gotivan trip jer zive zivot kada se desava a ne 'sutra cu videti da roknem zmiju'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobar je invention of lying kao serenadica za neko popodne, ponajvise jer je ricky gervais car :D nisu preterano zasrali sa tematikom, mada sam na trenutke pomislio da je film totalno osudjen na propast, no uspeli su da se nekako iskontrolisu i ostanu u granicama puke zabave, tako da mi je ceo utisak bio "nista posebno, ali, hm, this went better than expected" sto mi je bilo dovoljno :D

i ceo ovaj atak na dulia je porazavajuc, mislim, ne kapiram odakle bilo kome prava da mu definise njegov top3 najboljih/najgorih filmova. Nebitno da l' je neko to i hteo ili ne, tako je ispalo.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Speed Racer : podseca me na Flinstonse iz buducnosti (verovatno zbog Gudmena :D )u reziji devojcice koja voli sarene bojice i kolaze koji izazivaju napade epilepsije. Deset crno-belih filmova mi nece pomoci da rekalibriram oci i monitor :) . Ali , ja sam sve to progutao zeleci da vidim sta su to braca Vacovski uradila nakon Matriksa. I sam film je ispao bezveze, skoro da sam premotavao od trke do trke. Same trke su sebi svojstvene , reli mi je bio dobra zabava :). Ali par motiva iz filma su takvi da te podsticu na malo beskorisnog mozganja :D.

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

inception - na prvu loptu nemam ništa loše da kažem o filmu. gluma je odlična, čak i kod one ribe koja je samo izgovarala lajnove kao da čita vesti u onom gangsterskom filmu sa džonijem. jedino mali iz trećeg kamena od sunca malo kvari utisak. specijalni efekti su odlični kada priča to zahteva, ali nisu sami sebi svrha. industrijska špijunaža u japanu je megakul pozadina. tempo fenomenalan.

malo smara što je kraj odrađen tako kako je odrađen - kapiram da je legitimno ostaviti gledaocu da sam odluči da li je bio hepi end ili nije, al ovde mi je to nekako prenaglašeno i jeftino

Link to comment
Share on other sites

Inception

inception-poster.jpg

Ipak cu morati:

KOJE JEBENO SRANJE.

Ochekivao sam mnogo od ovog filma ali...

film je jebeni vrhunac kinematografije.

Nakon 10 godina, Gladitor je skinut sa trona.

Stvarno nema shta da se pricha o ovom filmu.

Nema dalje od ovog filma, toliko.

EDIT: svako mozhe da prochita spoiler, isti nema veze sa deshavanjima u filmu.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

odgledah get him to the greek nocas, i bogami, na trenutke sam se tako gromoglasno smejao da su me sve picke okolo gledale k'o kretena, a kad se ja nisam smejao k'o ludak, onda je drugar pored mene preuzimao stafetu. ne bi' sad da uzdizem film nesto previse, al' se definitivno nisam ovako zabavio od hangovera, pa ako neko isto gotivi russela branda, ovo ce mu biti apsolutno sjajno.

suma sumarum, imao sam odredjena ocekivanja i nisam se razocarao. odlicna komedija, preporuka.

:-)

Link to comment
Share on other sites

odgledah get him to the greek nocas, i bogami, na trenutke sam se tako gromoglasno smejao da su me sve picke okolo gledale k'o kretena, a kad se ja nisam smejao k'o ludak, onda je drugar pored mene preuzimao stafetu. ne bi' sad da uzdizem film nesto previse, al' se definitivno nisam ovako zabavio od hangovera, pa ako neko isto gotivi russela branda, ovo ce mu biti apsolutno sjajno.

suma sumarum, imao sam odredjena ocekivanja i nisam se razocarao. odlicna komedija, preporuka.

+1

stvarno odlična komedija, iako glumi Puff Daddy u njoj :)

Link to comment
Share on other sites

Pa da, a ja Inception i Toy Story 3 ne planiram da gledam dok ne izbace blurej :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa pričaj mi o tome, 1200 taksista u oba pravca, 300 karta (ako ne i više), 300 maintenance za klopu, piće i sladoled, i to još posle da mislim dal će isti taksista moći da me vozi nazad ili ću morati da se cimam sa autobusom. I to sve tarifa za jednu osobu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Vršac, bilo je jače od 500 u decembru, a i to zavisi od vozača do vozača.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...