Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledo i ja Black Death, prica me nije odusevila pogotovo kraj, tj tematika je dobra al su likove krs predstavili, pa te vise natera cisto malo da razmisljas nego da te uvuce u film.

Btw ta riba na slici desno bi mogla da prodje ko Morrigan [:)]

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i Death at funeral, kopija, bleda...

Dal moguđe da ti je daf los? Meni je to jedna od najboljih komedija zadnjih godina, a cenim da će se mnogi forumaši složiti.

edit, sad videh da postoji i neka kopija sa crnjama, lol icon_smile_blackeye.gif

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam prve dve epizode BBC-jeve serije The Deep - http://www.bbc.co.uk/programmes/b00tc8r5

imace ukupno pet delova, produkcija je na visokom nivou, kasting nije losh (Mini Drajver, onaj hrvatski glumac Goran VIsnjic, itd). Dok ne krene Dexter ili neka druga serija iz jesenjeg programa nije loshe za overiti. Jedino sto smara je klasichna hladnoratovska pricha - Zapad Dobar, Rusi Loshi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

CENTURION

Posterofcenturion.jpg

Jao, koji lolokopter od filma. Kolko bisera po jedinici vremena, holly shit. Znači perfektan izbor za naduvano društvo koje bi da se provede uz neki film, jedino respekt za nasilje i obilno krvoliptanje u filmu. I'm on a lookout za sledeći film Nila Maršala, kad se setim kolko sam "uživao" i uz Doomsday.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

The Joneses

http://www.imdb.com/title/tt1285309/

Vec su ostali rekli da je dobar i stvarno jeste. Steta za sam kraj.

Ovakav kraj nezavisno gledano nije los i ocekivan je, ali zbog onog samoubistva nije opravdan. Da je kraj bio da njih dvoje ne budu zajedno, film bi bio gotovo bez greske.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

To meni nikada nije bio ni argument, po čemu su krivi? Jer su ga navukli da kupi jebenu kosilicu i nakupuje svojoj neurotičnoj ženturači poklone, jer je beznadežno zagoreo? Mislim, ako si sposoban da napraviš pare i živiš takvim stilom života, na takvom mestu, malo mi je teško da poverujem da će takav lik da padne na marketing, bilo kakvog tipa. To je možda i najslabiji deo filma, možda čak i nepotreban, jer je ta moralna poruka mogla da bude i drugačije ubačena (mada kad vidiš tog glumca, odma znaš da će da najebe, uvek igra tako neke tupsone koji padnu zbog ženske :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

@Pip & Mousie

Mislim dramaturski. Jer ako ubijes nekoga u prici i to veoma bitnog lika, onda ta njegova smrt mora da ima neku poentu. Slazem se sa tobom Pip, nije trebalo da se ubije, bolje bi bilo da je pokusao samoubistvo, ali kad se vec ubio, onda njih dvoje moraju da ostanu dosledni, on koji odbacuje takav zivot i ona koja ga bez problema nastavlja. Jer smrt komsije mora da bude katalizator Molderovih razmisljanja a takodje i tacka u kojoj se resava njegova i Demi Mur ljubavna situacija. Ukoliko umre, onda ako Demi onako pobegne, onda je gotovo, ako ostane onda su zajedno. S druge strane, ako pokusa samoubistvo, oba kraja su ok, jer dogadjaj nije dovoljno potresan da mora oboje da izbaci iz koloseka.

Hocu da kazem da mi se cini da su te dve tacke filma kao neki dogovor izmedju scenariste i produceta. Na fazon, producent kaze da mora da bude hepiend, ali scenarista sme da ubije komsiju.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

SYNECDOCHE NEW YORK

Synecdoche%2C_New_York_poster.jpg

Get away from me movie, you're weird.

Sa kilometra se vidi da Čarli Kaufman ima veze sa ovim, osim nekoliko kvalitetno bizarnih scena i svih mogućih poruka filma, deluje pomalo pretenciozno kako odmiče.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Green Zone - da je ovo 2003ta ili 2004ta ovaj bi film, u tom vremenskom i politickom kontekstu, mozda bio zanimljiv. Ovako je totalno bespotreban, dosadan. Ako ste gledali vesti poslednjih par godina, zaobidjite ovaj film jer cete samo baciti vreme

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...