Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prince of persia je neopevano đubre, nisam napisao ovde ništa kad sam gledao jer sam mislio da se podrazumeva.

je l ima uopšte nešto gledljivo u bioskopima sada? na to govno sam otišao jer mi se jako išlo u bioskop, bukvalno sam na silu gledao.

Link to comment
Share on other sites

u odsustvu dobrih filmova uzeo sam da gledam breaking bad i jako mi se svidja ideja ali je serija tooooooooooooooollllllllllliiiiiiiiiiiiikoooooooooooooooo spora da nemam rechi, sad sam gledo neku epizodu gde 45 minuta jure neku muvu omg :( nije mi jasno kako neko mozhe ovo da gleda na tv-u, u fazonu neshto se desi jednom mesechno...

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

pazi srčku, sine :D

breaking bad su mnogi kritičari proglasili najboljom serijom na tv-u, al i meni je bila predosadna. a i ne znam kako nešto drugo može da bude najbolja serija na tv-u kada postoji mad men.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledala

How To Train Your Dragon 2010 DVDSCR XviD-ViSiON

Video je zadovoljavajuć (dok se ne pojavi dvd-rip barem, al' nisam mogla da čekam na to), zvuk je prilično loš.

Postoji i

How To Train Your Dragon 2010 DVDSCR v2 x264-PlayOFF

gde je video nešto bolji, ali kazu da je zvuk dosta out of sync

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

u odsustvu dobrih filmova uzeo sam da gledam breaking bad i jako mi se svidja ideja ali je serija tooooooooooooooollllllllllliiiiiiiiiiiiikoooooooooooooooo spora da nemam rechi, sad sam gledo neku epizodu gde 45 minuta jure neku muvu omg :( nije mi jasno kako neko mozhe ovo da gleda na tv-u, u fazonu neshto se desi jednom mesechno...

ko za inat od kako sam ovo napisao zaredjalo se nekoliko brilijantnih epizoda, kraj trece sezone je /o\, zna neko kad izlazi nastavak?

Link to comment
Share on other sites

pazi srčku, sine :D

breaking bad su mnogi kritičari proglasili najboljom serijom na tv-u, al i meni je bila predosadna. a i ne znam kako nešto drugo može da bude najbolja serija na tv-u kada postoje Sopranosi.

Fixed.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Fixed.

po drugi put, misli se na trenutno aktivne serije, bilo da su na pauzi ili da se emituju. sopranosi su gotovi odavno, mada nikako da nađem ispravnu poslednju epizodu za dl, svaka se prekida taman kad medou uspe da uparkira auto :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...