Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a sto je najgore u centurionu, ta manekenka od 40 kila vitla kopljem od 3 metra, koje ne bi mogla ni da podigne. a kamoli zamahne njime. Pikti su stvarno imali zene ratnice, samo su one imale bradu i 120 kila

Matori, najtezi mac ikad koriscen ima 4 kg... Slazem se da dobre ribe nemaju sta da rade tu kao zajebane ratnice, ali nije toliko tesko vitlati tim kopljem, i za zenu...

Link to comment
Share on other sites

matori niko nije pominjao mac. a ti ako mislis da je lako koristiti ga (i muskarcima), ocigledno nisi upucen. za manekenku koja nije podigla vise od cetke za kosu u zivotu bice malo teze da izdrzi vise od 2 min fajta sa onim kopljem

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Batman Under the Red Hood, nije loš, čak sam se pomalo i rastužio na kraju :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

matori niko nije pominjao mac. a ti ako mislis da je lako koristiti ga (i muskarcima), ocigledno nisi upucen. za manekenku koja nije podigla vise od cetke za kosu u zivotu bice malo teze da izdrzi vise od 2 min fajta sa onim kopljem

Da, ali ona nije manekenka koja nije podigla vise od cetke za kosu ona je keltska ratnica u filmu. :P Htedoh da reci da to koplje nije uopste mnogo tesko... Nisam uopste rekao da svaki mali mujica moze da podigne koplje i da se tuce sa njim, ali za to je potrebna vise vestina nego snaga. A kad ste videli neki akcioni film sa nekom nagruvanom lezbacom koja bi zapravo izgledala kao da moze da se bije? :D

Link to comment
Share on other sites

brate ona jeste manekenka jer ima takvu gradju i u filmu kao i u rl :). za borbu takvim oruzjem, i pro rukovanje njime kao sto ona radi, potrebno je mnooogo vezbe. a pola tih vezbi su, gle cuda, za staminu. mogli su da nadju prikladniju glumicu

Link to comment
Share on other sites

Pa nisu birali glumicu koja i izgleda kao capable ratnik, birali su glumicu koja će da privlači publiku sa postera

Niggeru, jel taj Prince od ARABIJE HD snimak što si gledao, za sada vidim da ima samo dvdrip.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

2_992033446.jpg

Legend of the 1900 / Legend of the Pianist

Retko koja ekranizacija može da se pohvali da je u ravni romana po kom je nastala. Ovaj film je jedan od tih. Sjajnu priču upotpunjuju Tim Roth koji je fenomenalno odigrao ulogu protagoniste, i gospodin Morricone koji je zadužen za muzički skor - ogroman izazov pošto se priča o najvećem pijanisti svog doba.

Definitivno upada u top 10 filmova koje sam gledao u životu.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

The Killing Jar

drago mi je da vidim ovog madsena da se polako vraca u normalu, film nije toliko los

Inace poceo sam da gledam Rubicon http://www.imdb.com/title/tt1389371/ , spijunska drama AMC produkcije, tek je stigla do pete epizode i za sad ne izgleda lose, svidja mi se sto ne zure da nabiju rejting nego se serija lepo razvija. Prica je o analiticaru koji polako otkriva raznorazne fleke u vladinoj agenciji dok u isto vreme radi za njih.

r0876o.jpg

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

silencio !

pocnite sa eraser head da vidite sta je uzas :P 

manje vise svi filmovi kojeje radio su odlicni ... i serija twin peaks naravno odlicna tako ja kada sam ga gledao prvi put krenuo sam od eraser head pa redom kao je radio sto verovatno nije pametno al jbg :P

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mulholland drive - epic mindfuck... jos 3 puta da pogledam pa mozda povezem nesto :) ima dosta stvari za koje sigurno znam da imaju znacenje, sad jos da otkrijem koje.

ne mogu da ocenim film jos lol

Zapravo nije komplikovan previse samo nije linearan niti nagovesti na kraju u kom redosledu idu desavanja. Al film je vredan gledanja samo zbog sexusalnih scena [:p]

Vecina filma je poslednji san plavuse koja je jednostavno prolupala

[:)] .

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Zapravo nije komplikovan previse samo nije linearan niti nagovesti na kraju u kom redosledu idu desavanja. Al film je vredan gledanja samo zbog sexusalnih scena [:p]

Vecina filma je poslednji san plavuse koja je jednostavno prolupala

[:)] .

tako sam i ja skapirao zbog svih tih switchova licnosti i onog kluba gde kazu da je sve iluzija. neki likovi su takodje prilicno nerealni, pa je to jedno od logicnih objasnjenja. kao i kod pravog sna, dosta stvari koje je dozivela budna su i u snu samo izmenjeni. ali toliko ima detalja koji ukazuju na nesto - od piksle do plakata na banderi. i jos uvek imam gomilu pitanja u glavi: ko je kauboj? ko su baba i deda i sto se smeju? sta je ona plava kutija? ko je baba sa plavom kosom? ko je mrtva devojka? ko je lik iza restorana? mozda bi bolje pitanje bi bilo sta oni predstavljaju u snu. moram da odgledam opet, ne vredi ovako :)

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...