Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E.T. - extra terrestrial ... od filmova Stivena Spilberga sa kraja 70tih i pocetka 80tih (Bliski susret..., Poltergajst, E.T....) meni lichno najloshiji. Josh sam naleteo na ono specijalno izdanje sa osrednje odradjenim cgi et-jem, umesto one lutke, koji posebno na pocetku filma deluje dosta loshe. U sustini nekako mi je film suvishe dechiji. Mozda i nije toliko losh, koliko nije za odrasle.

Jedina scena koja mi se i dalje svidja jeste ona, na koju sam se prepadao i kao mali a i sada, kada keva bezi iz kuce sa malom dru barimur nakon sto je po prvi put videla eliena i onda na vratima nalece na lika u skafanderu sa zlatnim premazom vizira

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga gledao samo jednom, kao klinac u bioskopu, i ostao mi je u fantastičnom sećanju (ne samo film kao film, nego ceo hajp oko njega kojeg mogu da se setim, tematika, i činjenica da sam imao neke preslikače za majice sa kadrovima iz filma).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

gledo sam inception, dobar je, stavise odlican, ali mislim da su mogli jos malo da ga zdrndaju, ovako mi je kraj malo mlak i iscekivan kroz ceo film.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam sinoć The Invention of Lying - http://www.imdb.com/title/tt1058017/

I kao što neko reče, pretvara se u drugoj polovini u romantičnu komediju, ali je meni film bio skroz simpatičan, valjda zbog tog ludačkog settinga :)

Početak je obećavao mnogo, ali je druga polovina filma totalno bezveze

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

moze leni linak na pm :)

Poslao sam ti link svog distributera koji drži originale

shes-the-man-dvd-poster_53166014.jpg

She's the Man

Nisam neki ljubitelj tinejdž komedija, ali ova mi se skroz dopala. Insipirisana Šekspirovim komadom Dvanaesta noć, priča o ribi koja se preruši u muškarca da bi mogla da igra fudbal. Kvalitetna gluma, inteligentan scenario (za ovaj žanr), jedino što smeta je što se vidi da Ameri nemaju veze sa fudbalom, jer su scene sa utakmice kriminalne.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Pa ono jeste, još gore što sam spizdio sat i po vremena života koje sam mogao da potrošim na SC :)

Ovo boli koliko je loše, nemam snage da komentarišem. Top tri najgora filma koja sam gledao (al ove godine) :))))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ovo moram da gledam, brate, ti ni za jedan film nisi reko da je zesce sranje, ja koliko gledam tvoje rivjuove, najgore je bilo nesto tipa 'prosek' :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ali generalno film je klasichna holivudska produkcija, nista posebno loshe ili sranje. Najbolji detalj u filmu, koji je dosta razlicit od originalnog iz 80tih, jeste kada Persej u Argosu vadi iz neke skrinje mehanicku sovu (koja se pojavljuje u prvom filmu) i neki ratnik mu kaze nesto u stilu "Just leave it"

Odgledah i ja Clash of the Titans konačno. Inače sam fan originala, ali mi je i ovaj bio onako, dovoljno zanimljiv da se može pogledati. Jedino mi nije jasna ova scena sa sovom, koja je tebi zanimljiva tj. najbolji detalj u filmu (zašto?) a opet sa druge strane Duliju je najgori deo filma. Mislim, meni je, iako gotivim tu sovu, to onako, simpatičan deo i povezivanje sa originalom, ali ništa više od toga.

Link to comment
Share on other sites

meni je carlston za ognjenku fenomenalan, jedva su me naterali da pogledam pre 2-3 meseca i odusevio sam se.

"ih, da pije moze svak!"

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i meni se bash svidja, iako ne podnosim Kapicica (koji kao da je medijski propao u zemlju u poslednje vreme). Ok, ima neke patetike u prichi, koja je karakteristichna za prichu nasheg naroda, ali i dalje se radi o jednom ljupkom filmu sa par zgodnih zena

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...