Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesu li ljudi zaboravili da je za brokoli postojalo drugo ime i pre 10 godina kada josh nismo poceli da uvozimo povrce iz Holandije i kuvare Mladinske knjige iz Slovenije

koje?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa sad iskreno ja kad kupujem karfiol, to je ono veliko belo, a brokoli su pretty much isto ali manje i zeleno.

Mislim i dinja je lubenica

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I drugaciji je, stoga i drugacije ime, ne?

jeste ali nam nije smetalo da ih isto zovemo do skora, plus sada mnogi nazivaju sve brokolijem

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kako su smešni američki moderatori... kažem liku da je trailor trash - ništa. kažem mu da je human garbage - ništa. kažem mu da je nigger i dobijem warn pred ban. Glupi rasisti saće da vide šta znači lavina govana h he he.

Link to comment
Share on other sites

[8D]

ako je ovo istinito, onda sam sve procitao

"Iako su Dženifer i njen suprug belci, mališan je crnac. “Znam da je to sumnjivo, ali 3D filmovi izgledaju zaista stvarno. Sa današnjom tehnologijom je sve moguće…”, rekao je njen muž lokalnim medijima."

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kakav divan dan :D

ceo dan napolju jurio po selu , i onda obukao stare bele najk patike, plavu trenerku, belu majcu sa snupijem, stavio neki rejban sa trafike, naostrio old skul kosu da kosim travu medju shljivama! medj javom , medj sljivama! pirka vetric, na horizontu medvednik viri iznad brdasaca, seljaci prolaze dzadom (seoski put, prim aut.) mashu mi pozdravljaju me veselog lica, ili ce pre biti da se smeju mojoj tehnici kosidbe

u tom nekom omamljenm stanju sam naisao na dve zmije, pa ne lezi vraze odem po moj urbani stihl trimer, namaknem onu testericu, i vrrrrrrrm skratim celu deo shiblja do shume... ojha! matori dodje sa ladnim jelenom, sedosmo u ladovinku na nase parce zemlje i pocesmo debatu zasto nikada necemo osvojiti fajnal for :D

e tako, opalilo me sunce odoh na vops sa drugarima, zivi bili !

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...