Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebemliga meni ona tako rece, to bese pre jedno godinu, dve... nisam zalazio u to koliko je nas mup opremljen... i da ona je retard!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Danas sam išao na neki sastanak u 10 na kojem se čovek uopšte nije pojavio a bio mu nedostupan telefon ... ali pošto mi je na putu do posla, nekako mi je to i ok leglo što se nije pojavio. Seo, popio koktu, pročitao City magazin kojeg sam tu ugrabio da mi ne bude dosadno, i nastavio dalje svojim putem :)

Link to comment
Share on other sites

Lego nocas oko 2, taman ono da zaspim kad oko pola 3 zvoni neko na vrata -.- Skocim da vidim ko je dok se moji nisu probudili, pogledam na spijunku, policija... Dobro vece, "dobro vece". "Zvala nas je komsinica odozdo, kaze da je cula tebe i oca da kujete zaveru protiv nje da je ubijete", reko wtf [8D] Kaze "vidimo mi da ona malo nije cista, ali moramo da dodjemo po pozivu..." Jos mi lik na kraju namigne i kaze onako malo jace da ova cuje dole "U REDU JE, NEMOJTE VISE DA UZNEMIRAVATE GOSPODJU", reko vazi [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

a pravni upisuju zbog boston legal-a:P

denny crane :)

Ja sam upisao zbog ludog Milovana...:)

Bas sam nesto umoran danas...sinoc odradio bas dobar trening pa je verovatno zbog toga...

Smaraju me rodjaci, mnogo...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Zene retardi, kada je sve dojaj pitace me 16 puta "kako si?", a kada sam u najvecem skenju iskulirace kuliranje. I posle se pitaju zasto locemo itd.

-.-

hehehe, alkohol

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ja sam ludak u mojoj zgradi.

edit:

e da, imam pitanje... kako se ono u narodu kaze kda nekoga niste videli dugo dugo...

Bok stari, gdje si ti, nema te kak Linolade!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...