Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro veche!

Otishli moji u CG na 18i bratu od tetke, a mene ostavili da 'uchim' poshto se blizi kraj godine i da ih ne sekiram sa ocenama. Bice mi prazna gajba 5 dana, shto je sjajno. Ostavila mi keva karticu, bio danas do Rodica i uzeo svashta...

Link to comment
Share on other sites

Dobro veche!

Otishli moji u CG na 18i bratu od tetke, a mene ostavili da 'uchim' poshto se blizi kraj godine i da ih ne sekiram sa ocenama. Bice mi prazna gajba 5 dana, shto je sjajno. Ostavila mi keva karticu, bio danas do Rodica i uzeo svashta...

Sad svako vece neke picice na prc da dovodis kuci :D

ili iznajmi kaliju :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ej, sad sam smislio dok ovo citam kako da startujem seku !

"gospodzo da li bih ste hteli viski sa hledom"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ej, sad sam smislio dok ovo citam kako da startujem seku !

"gospodzo da li bih ste hteli viski sa hledom"

Njen lik bi te iznabadao u rokadu a mozda bi te njene civave iznapadale na smrt!

@voodoo Ne mogu, mozda bih dobio poriv da citam.

Link to comment
Share on other sites

Odoh na spavanje, sutra radim od 2 do 10, posle malo do grada, u subotu idem na krstenje... U nedelju ako stignem fudbal na adi. Jos nisam kupio bajs :(

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

posto sam sad siguran da je tako svaki dan

dal neko ko prolazi isto tuda ili zivi tu negde

zna u cemu je fora sa likovima koji sede u kolima apsolutno ceo dan svaki dan

kod arene, sa izlaska sa auto puta gde ide 17ica stoji uvek ista kola poredjana a najbitnije od svega

ljudi koji sede u pajeru :D lokalni dileri? tajna policija :D? ili neki klosari koji zive u kolima koji su izbaceni iz kuce :D?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...