Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brat mi u vojsci (izgleda) nazvao svoju pusku Lady Gaga...

FACEPALM

znao sam da je ultra fensi oduvek, ali se ipak nadam da postoji neka ironichno-sarkastichna pricha koja opravdava

pa tvoj buraz je Uros ;)

ne mogu da verujem ahhahahhha

nhf igi, ali buraz ti je mega gotivac

into sto stvari danas da se uradi osim na poslu :(

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Danas dolazi komisija za tehnicki pregled zgrade...jedan arhitekta uzeo odmor, drugi iz nekog razloga misli da poznavanje projektne dokumentacije nije njegov posao :D

I`m fucked :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Da, bre...prvo im platis 3 tisuce oira, a onda ih istuces :)

Vrlo brzo ce ti neko rmbacenje pokvariti raspolozenje...i samo da znas, enciklopedija galaktika me zvala jutros, sto znaci da je poceo da ide u early morning raidove sa koreancima, pa ti vidi...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Policija je uhapsila četiri maloletna lica, zbog učestvovanja u tuči u utorak uveče u Hilandarskoj ulici,preko puta Srednje trgovačke škole u Beogradu.

Slobode su lišeni maloletni V.M. (1995) iz Beograda, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju, kao i maloletni I.M. (1993), B.R. (1992) i L.C. (1992) zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo učestvovanje u tuči.

Link to comment
Share on other sites

nhf igi, ali buraz ti je mega gotivac

ma on je jedan splavar, neodgovorni parazit "bon vivan" koji je poslednji put procitao knjigu koja na svakoj strani nema sliku u osnovnoj skoli i koji me je pre par meseci pitao - ako je Al aluminijum i npr Cu bakar, koja je skracenica za Delirijum...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma on je jedan splavar, neodgovorni parazit "bon vivan" koji je poslednji put procitao knjigu koja na svakoj strani nema sliku u osnovnoj skoli i koji me je pre par meseci pitao - ako je Al aluminijum i npr Cu bakar, koja je skracenica za Delirijum...

Ono jes da sam ga video samo onomad kad smo se sreli slučajno al ne mogu da verujem da je toliki debil.

Link to comment
Share on other sites

ja sam sa druge strane veoma svestan njegovog karaktera, a znajuci i tebe, siguran sam da te je zajebavao namerno :)

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...