Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://rts.rs/page/magazine/ci/story/501/%D0%97%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D1%99%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/496841/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D0%BE+%E2%80%9E%D0%B7%D0%B0+%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D1%83%E2%80%9C.html

svaka mu chast :D imao je muda :D

btw. danas bio kod babe, bio joj rodjendan, spremila fantastichan ruchak i uzivao ceo dan!

celo veche cepam igrice na sonyu, sad kunt, mora se ustaje za shkolu!

Link to comment
Share on other sites

Nego, ljudi, gde je Dule_smor?

Jel se skinuo....ne sa radze, nego iz vojske :)

Nedostaje mi njegov alkoholicarski duh na forumu :)

Dule, javi se !!!

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa kad i stija ce, sad u martu, s tim shto bi trebalo da nam se pridruzi za koji dan jer ce biti na redovnom.

sanjao sam da idem u neku osnovnu shkolu u bloku i da na chasovima fizichkog igramo paintball, i sad kao neki nece da igraju jer su sisice, menju njima i drashko:P:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa kad i stija ce, sad u martu, s tim shto bi trebalo da nam se pridruzi za koji dan jer ce biti na redovnom.

sanjao sam da idem u neku osnovnu shkolu u bloku i da na chasovima fizichkog igramo paintball, i sad kao neki nece da igraju jer su sisice, menju njima i drashko:P:)

Da si reko Bole, pa da razumem :)

Znaci, dolazi mi i kolega za trcanje...nesto se busao kako mu je kondicija na zavidnom nivou...hehehe....moracemo da proverimo prvom prilikom:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...