Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

razmisljam da odem da trchim malo, prvom prilikom...jel se obuchesh kao car, ili malo laganije? i jel ti se deshava da se prehladish? :)

dobro jutro svima

Nikad, ali nikad se nisam prehladio na trcanju, a desavalo se da idem i na -4,5...mada ja nemam osetljivo grlo (ololol)

Sinoc sam imao trenerku dole i biciklisticke ispod, gore majicu sa kratkim rukavima, duks i preko jaknu koja ne propusta vetar i kapu na glavi...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

cini mi se da sam video kruka sa nekom devojcicom na airu, jebg pobegao je u masu dok sam ga prepoznao :| a posle kapiram koji cu mu ja da mu smetam bzvz :P air, cert, cica, drzanje za ruke :)))

kako god, zavrsio poslice, idem do grada na blejku pa da dovucem zalihe (suvo meso, domacu kobaju, sir i pivo) stize ekipa da gledamo basket \o/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cini mi se da sam video kruka sa nekom devojcicom na airu, jebg pobegao je u masu dok sam ga prepoznao :| a posle kapiram koji cu mu ja da mu smetam bzvz :P air, cert, cica, drzanje za ruke :)))

ma pusti ga, vodi tuđe ribe na emo certove :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...