Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vudu je najjakiji lik zato ga i peckam :)

Da sam zensko dao bi mu da me mrči u sred digital redakcije i da me razmazuje termalnom pastom!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e jbg, ajd i ja nesto da dodam, ionako sam ovde za 2 godine napisao 3 rechi,a forum listam svakodnevno :(

Uglavnom, u subotu sam izasao, i naravno, kao pravo zhigosano krme, morao da sabijem 4 aftershocka i 10 piva.

5 ujutru, ne cujem, ne vidim, krecem gajbi, pojma nemam ni sa kim sa dosao ni gde se nalazim.Sretnu me 2 ortaka, i odvuku u najgrdju kafanu, sa sve cjelavim bosancima u koznim jashama iako je unutra 30 stepeni.

Odem ja do klonje i dok sam cekao na red, skontam da mi je NESTAO telefon.Odmah posumnjam da me je neko izdzepario, ali kao, upravo sada, i usao u klonju da pisha, misleci da ja nista necu skapirati.

I tako ja sacekam jednu gromadu, koji sa svoja 2 metra i rukama kao Alan Ajverson vise lici na kralja majmuna nego na coveka, zaustavim ga, i pitam :" GDE CES?"

Lik me gleda, ne veruje.Nastavim ja pricu:"nestao mi je telefon iz dzepa pre 2 minuta - VRACAJ".

Istog trenutka se pojavljuju i njegovi ortaci, koji izgledaju isto kao on, ali malo umanjene verzije.Svi pocinju da urlaju na mene, kao, prebicemo te majmune, ko si ti da trazis telefon od naseg ortaka, itd...

Ja nista ne vidim ni ne cujem, samo cekam da zavrse sa urlanjem, i da mi daju moj fon, i vidimo se.

Posle 10 min njihovog urlanja, mene smori cela situacija, i reko, jbg, ode telefon, sta da radim...

Izadjem iz klonje, nadjem ortaka, i trazim njegov telefon da nazovem k. servis da blokiram karticu(iako sumnjam da to tako moze).

I jebi ga, mislim, on vadi iz dzepa MOJ fon, i kao, evo ti.

Dakle, ja sam njemu dao moj fon pre nego sto sam usao u klonju, i za jedan minut zaboravio na to.

Makar da sam dobio batine, ovako cu i sledeci put biti stoka :(

btw, idem veceras na tenis posle 2 meseca, a kontam da su mi misici atrofirali, izgledacu kao Zimonjic u singlu

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...