Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

poz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upravo sam dobio spam na telefon, i to od sezampro-a, lol ? Jel moguće

zvali i mene jutros isto. Samo nije bio sezampro nego promovisali neku knjigu. I zena ladno prica neprekidno, kazes joj dobar dan ne uzvraca, nego nastavi da prica. Kazes joj ne zanima me, malo zastane i nastavi...

Link to comment
Share on other sites

Ja se malo prosetao, jes da je hladno, ali mrak, nema zive duse na ulicama, malo vejucka, meni milina

Boga mi, ja odradio trcanje i vezbice...mada jeste malo vetar nosio sneg u lice :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

rispekt za nemketa stalonea!

Pusti bre, sezona basketa samo sto nije pocela, a ja sam malo zaribao zimus...mora se nadoknaditi...feel free to join the ride any time, komso:)

Dobro jutro...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sinoc oko 20 : 00 i ja odem na jedan ostar brz hod u kombinaciji sa podtrcavanjem po keju.

Nije bilo uzasno hladno kao tokom dana, sneg kakav do sad nisam viddeo (gust, tezak a nije mokar pun kristala leda) i pust kej (ali P.U.S.T), vetar kovitla sneg.

Prosto dodje coveku da izvadi visuljak i trci po keju i vice xeeeeeeeeeeee

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pusti bre, sezona basketa samo sto nije pocela, a ja sam malo zaribao zimus...mora se nadoknaditi...feel free to join the ride any time, komso:)

Dobro jutro...:D

razmisljam da odem da trchim malo, prvom prilikom...jel se obuchesh kao car, ili malo laganije? i jel ti se deshava da se prehladish? :)

dobro jutro svima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...