Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srecan sam skroz,polozio i drugi ispit sad bleja do marta... mogu da budem leshko ovih 15ak dana... naravno ne cigan ,nego blejach hehehehehe

pa nista,ti onda zovi na neko blejkanje! :)

Hehehehe, Djole, reko ti Unka da si ciga :(

ma on tako kaze da me voli!

Ali ne brini Viktore, volimo mi i tebe! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

postovao sam ovo i u wow pricajte, pa ko je procitao izvinite :)

ovo je mejl koji je kolega slao korisnici...

Pismo korisnika servisu racunara

Dobar dan!

Kada zelim da kopiram film na USB flash, pritisnem dugme "Paste", i onda mi se pojavi neki tekst kako nema dovoljno mesta na USB-u. Posle toga pritisnem dugme "Paste shortcut", i onda vec stane film na flash. Problem se javlja jedino, kad hocu da ga pokrenem na tudjoj masini, jer onda se javi poruka da ne moze da nadje film. Ovo je jako cudno, posto sam sigurna da je film na flashu, jer na mojoj masini normalno mogu da ga pokrenem sa USB-a. U cemu je problem?

Hvala

Ceca

Odgovor :

Draga Gospodjo!

Ne mozete utrpati svoju bundu u torbicu. Cedulja sa natpisom, da je bunda u ormanu, pak staje u torbicu. Znaci ako ste kod kuce i procitate cedulju iz torbe da je bunda u ormanu, onda cete je tamo i naci. Situacija se komplikuje ukoliko se nalazite kod drugarice i procitate sa cedulje da se bunda nalazi u ormanu. U njenom ormanu mozete traziti do nedogleda, Vasa bunda sigurno nece biti tamo.

Pozdrav:

Korisnicki servis

btw taj lik je imao josh epica tipa:

zena kupi komp i zove da pita shto nema filmove na kompu jer njena drugarica je kupila negde drugde i ima filmove. lik joj odgovori:"PA GOSPODJO! kad kupite frizider jel imate jaja i piletinu unutra?"

ili

zena zove ne radi joj modem, on pita jel ukljucila u struju, a ova nije. Pa sledi: "PA GOSPODJO(to je epic tako smo ga zvali u call centru), kada miksate pire krompir, jel ukljuchite mikser u struju?" itd...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

poz!

Jel koristi neko beogrid,ako da kakvi su vasi utisci?Planiram da uzmem jednu konekciju (pored ove moje) za download a beogrid je jeftin,a ima veliki protok 1024/1024. Da li mi se isplati?Isto me kosta ko telekom 1024/128.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim. Imam Beogrid 4 godine i sasvim sam zadovoljan uslovima koji pruzaju.

Isplati se, upravo su juche snizili cene interneta, a ugradnja je besplatna, koliko znam.

1. Fletić 630 dinara 40 simultanih konekcija 512/512kbps

2. Flet 880 dinara 64 simultanih konekcija 1/1 Mbps

3. Fun 1280 dinara 90 simultanih konekcija 2/2 Mbps

4. Family 1780 dinara 120 simultanih konekcija 3/3 Mbps

5. Company 3380 dinara 150 simultanih konekcija 5/5 Mbps

Link to comment
Share on other sites

ja gluplju reč od Fletić skoro nisam čuo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim. Imam Beogrid 4 godine i sasvim sam zadovoljan uslovima koji pruzaju.

Isplati se, upravo su juche snizili cene interneta, a ugradnja je besplatna, koliko znam.

1. Fletić 630 dinara 40 simultanih konekcija 512/512kbps

2. Flet 880 dinara 64 simultanih konekcija 1/1 Mbps

3. Fun 1280 dinara 90 simultanih konekcija 2/2 Mbps

4. Family 1780 dinara 120 simultanih konekcija 3/3 Mbps

5. Company 3380 dinara 150 simultanih konekcija 5/5 Mbps

ja isto koristim nekoliko godina, ali nisam preterano zadovoljan:)

malo malo pa prsnu na dva dana zato sto je, ne daj boze, bila oluja ili tako nesto:) pa onda, taj protok ume da se zaglupi nevidjeno i da smara bruka. onda, ima fazon sa ip adresom, ako ne doplatis, imas ip isti kao jos nekoliko ljudi (jer ne ides direktno na net vec preko grida, je li), pa ako odes na rapid, kaze ti da si vec skidao pre tri sekunde itd.

ono sto jeste kul je interna mreza na kojoj uglavnom ima gomila cescih i standardnih stvari (ofisi, filmovi, fotosopovi, igrice, kurci palci) i koja pici prilicno brzo poslednjih pola godine-godinu. poznajem likove koji imaju adsl za net i beogrid za mrezu (pretplata za beogrid, samim tim i pristup mrezi je 470 kinti valjda).

za ugradnju nemam pojma kako je sada, ali je ranije bio fazon da ako treba samo da te tutnu u hab ili taj neki rad, onda je malo para, a ako si ti vrli prvi pilgrim beogrida u svojoj zgradi, onda placas sve sto oni stave, relej, sta li, povezivanje itd. a onda tvoje komsije posle placaju samo prikljucivanje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja, eto, nisam imao mnogo problema sa time :) to je od korisnika do korisnika, stalno drkaju neshta u poslednje vreme. Sad je lokal prebachen na 10mb/s i bash mozes brzo da skidash fajlove. I stvarno, svaki film se moze naci i shta ti god treba za tih 470 dinara. Ja imam Beogrid i ADSL :) beogrid dzabaka, poshto dajem struju za njih ( ponekad se sete i net da uplate :D )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...