Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

barem nije toliko dosadan i iritirajuci kao onaj sa dva brata koji vuku za sobom dve ribe, isto virusi i sranja, koliko je dobar zaboravio sam kako se zove :]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Napokon odoh da odgledam Clash of the Titans

Posle postova na ovom topiku iščekivanja su mi bila mala pa se nisam razočarao. Scenografija i akcione scene su dobre, ali su dijalozi treš i radnja nedorečena i haotična, i celo dizanje tenzije kroz film je upropašćeno mutavim Krakenom koji je slobodno mogao da bude izbačen iz filma i umesto njega stavljena ovca ofarbana u crveno.

U nedostatku dobrih filmova može da se pogleda u bioskopu, ali se ne može reći da je dobar.

Link to comment
Share on other sites

FRITT VILT 2 (COLD PREY 2)

Fritt_Vilt_II.JPG

E, baš što bi ovaj senator reko, sheeeeiiiiiiiittt film. Sve što je i valjalo u kecu (samotna atmosfera napuštenog hotela u snegom zavejanim planinama Norveške) zamenjeno je retardiranom jurnjavom sa smorenim rezurektovanim ubicom po nekakvoj bolnici. Svemu tome dodati iritantne likove, svaki mogući kliše iz žanra, nekog majmunskog klinca koji je dosadan, ide na živce i ne sluša šta mu se govori, i ubedljivo najgoru policijsku službu u istoriji Norveške koja je valjda svoj posao dobila na lotou...

Jedino što valja su par fino snimljenih killova, sve ostalo je na nivou loših američkih horor filmova i klonova Halloweena iz osamdesetih. Druga stvar koja valja je što je film toliko loš i prazan da kvaliteti prvog dela sad još više dolaze do izražaja.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

1604pt04e3636.jpg

Cidade dos Homens - City of Men

Još jedan film o životu u favelama, ali ovog puta je fokus na običnim ljudima usred rata bandi oko kontrole njihovog naselja. Zasnovan na istoimenoj mini seriji. Preporuka.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Meni su mnogo jaki ti brazilski filmovi o zivotu u favelama i kriminalu ...Gledao sam pored gore pomenutog i Cidade de Deus, Troopa de Elite, zatim dokumentarce BUS 174 i Send a bullet...Pa rekoh da pitam ima li neko jos nesto slicno da preporuci ????

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Meni su mnogo jaki ti brazilski filmovi o zivotu u favelama i kriminalu ...Gledao sam pored gore pomenutog i Cidade de Deus, Troopa de Elite, zatim dokumentarce BUS 174 i Send a bullet...Pa rekoh da pitam ima li neko jos nesto slicno da preporuci ????

Troopa de Elite je super, koliko sam cuo izlazi i drugi deo :)

Link to comment
Share on other sites

Da da ..imdb kaze avgusta :D Jedva cekam

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

ebem li ga, ja sam gledao onako kako su bile numerisane na torrentu i imdb :) da ffwd sam zaboravio da navedem, to je kao sf

znaci nista nema vise da se gleda od sf :(

Babylon 5, reče ti već cali.

Nadam se da nisi od onih kojima su bitniji efekti i kvalitet kulisa od priče jer je malo starija i imala je duplo manji budžet od Star Trek-a u to vreme, ali u svakom slučaju serija koja je obavezna lektira za ljubitelje SF-a.

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

whatever_works.jpg

obozavam matorog i njegove filmove, ovaj mi je fino legao

dobar, hvala na preporuci

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...