Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neverovatno na koliko kritika nailazim koje su totalne suprotnosti, jedni govore film je strava super extra, a drugi najveci shit, potroshio sam xxx minuta zhivota na ovo sranje [:D]

sad mi se vishe gleda keke

District 9 je u pitanju:)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Praktično cela kritika gajawitdglasisa (koga inače volim i pratim) je da film nije originalan i da pozajmljuje i levo i desno sa drugih izvora (što po defaultu i nije loše ako se odradi dobro). Sa tim mogu da se složim ili ne, ali kako je to krivica filma što je napravljen takav hajp oko njega?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao poslednju ekskurziju 4,ono, vise sam se smejao nego sto sam se uplasio,jer vise je nekako "bizarno" nego sto je strasno,ako vas plasi da vidite kako ljudi ostaju bez glave ili torzoa uplasicete se,ali inace sam se samo u 1 trenutku strecnuo i to je to...

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Ala smarate.

Elem,

REPO - THE GENETIC OPERA

RepoGeneticOperaOfficialPoster.jpg

Daleko da je "instant kultni klasik", ali definitvno ima potencijal da postane sleeper hit/kult movie u nekim krugovima. Odlična priča (mračna budućnost u kojoj se favorizuje presađivanje organa i usađivanje implanata, sa insistiranjem na uzimanju organa na lizing, pa ako nemate para da plaćate rate, šalju Repo mena da izvrši povraćaj predmeta lizinga :))), dobri glumci, većinom zaboravljive pesme i sveopšti treš feel koji je i presudan da jedna rok horor opera bude ono što treba da bude (i što nedostaje Svini Todu). Scena sa slepom pevačicom i lead curom u njenom stanu je izvrsna, a i glavni negativac sabija tripujući da je Pavaroti.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...