Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zavisi koji datum i zavisi koji avioprevoznici. ti moras da presedas.

airfrance ide preko pariza pa onda za kinu(koji grad?)

austrian ide za berlin cini mi se pa onda za kinu

turkish ide za istambul pa onda za kinu

austrian airlines imaju koliko me pamcenje sluzi najpovoljnije karte(i naravno koji period) tako da ti ot moze izaci samo prevoz od oko 800 evra pa do 1600

@topic

in other news upravo sam zgutao 2 bensedina, pusim drugu paklu cigara i i dalje me ne prolazi poriv da jednoj osobi rascopam glavu... popicu jos koji bensic kad dodjem kuci...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

vratio se iz skole, manje vise dobar dan, docekao me je zavrsen cod5, samo da ga instaliram i da se pici :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Razboleo sam se... blah

Al dolaze zene da me lece, ura. :)

Nista nisam ucio vec dva dana, koji sam retos jebeni... sreca pa mi je zadnji ispit inace bih rekao da se nikad necu nauciti da krenem da ucim na vreme.

Sad gledam Selju Ilica kako pomera kamione na Ibarskoj oktobra 2000-te... :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

startovao sam neku cakiš cupi na pripremama, i bas je bilo gotivno. posle joj je dosao decko, pa mi vise nije bilo toliko gotivno xP

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ispunio sam kvotu krukonije po danu :)

@ kori

ja sam ljubavni ratnik, a ne siledzija!

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj da se nervirash kruko, ne kazem da su sve zene kurve ali garantujem ti je da je ta mala prikrivena kuvestija koja umesto pichke dosada vec ima vrecu za spavanje...

in the other news ....gotovo uopste ne gledam domaci tv jer je ... jednostavno losh ali me i dalje zaprepascuje ko kod nas postaje voditelj. Npr ognjen amidzic sa svojim amidza show, ili kako se vec zove. Na stranu sto je lik ruzhan za vikipediju, sto ima glas koji toliko ubija u pojam da moze da posluzi kao kontraceptiv....em je toliko antipatichan i isfolirano kul

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne nerviram se :)

skinuo sam za vikend zilion pesama curea na gitari, od basa, preko jedne, do druge gitare, cak i klavijature. jos kad bih imao s kim da sviram, eh. jos malo pa kunt, ubi me tikva.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja neam tu frku sa ribama, ja sto startujem - to prodje. Nema dalje ! :(

back2reallity

idem spavam ne vidim vise nista bukvalno.

vidimo se oko 9 sati izjutra.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

instaliraj operu.

pa ochigledno ti nije podeshen default iako ti mislish da jeste, koliko ja znam, u trill en postoji opcija da birash browser koji ce ti otvarati linkove na koje kliknesh. jle koristish staru verziju ili ovu betu astre? dada izashla je konachno beta.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...