Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ovaj vitja sve ranije i ranije ustaje!

deste, kod mene sve po starom, ovaj put 4.5h sna...

cini mi se da je neko sa rura skoro imao problem sa spavanjem, samo se ne mogu setiti ko.. kako li je resio da mi je znati ..

uzmi dormeo, stvarno je dobar...jedino shto je skup jbg

sada i kada spavam manje(4-5h) bolje se odmorim i osecam + se mnogo lakshe zaspi na njemu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

at g: ne znam za model, al predlažem ti da baciš troškove na papir (excel lol). uz ugovor uvek ide neka skupa pretplata kao uslov, pa se to isplati samo ako baš mnogo moraš da telefoniraš. i mani se priča da dekodirani telefoni nisu or'ginal i da se kvare i blablabla. ima nekih modela koji su zajebani za dekodiranje, al kod 90% je to kao da tvrdiš da je original windows brži od piratskog.

ma tel racun je stalno veliki te mi pretplata nije problem jer se tu totalno uklapam, i onako mi je istekao ugovor za k800 upravo

kad kupujem te tehnichke sitnice, ne kupujem ih cesto, volim da kupim sve legalno, sa fiskalnim, garancijom, upakovano... znash onaj miris novog orgiginalno upakovanog, e... mrnjau [:D]

inache se grozim od kupovine nelegalne tehnikalije i bilo chega generalno sto podrazumeva leva ruka desni dzep, ili koverta ispod stola i slicne svakodnevne situacije u srbiji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zato shto "znam" kako si ti rekao je "prozvuchalo" kao da si ne znam kakav programer shto mi se kosi sa tvojom pojavom umetnika, pa chisto da proverim :)

znash ti mene, ja samo tu nesto crtkam i to prodajem posle ljudima kao shatro dizajn. Ne znam ponekad kako mogu nocu mirno da spavam....

shalu na stranu, teska ekonomska vremena nailaze i valja biti visestran

nah, odavno se ja ne bavim ni dizajnom ni flashom :)

trebao bi, secam se da si se pre bavio webdizajnom, a pogotovo sto tvoj posao, budimo iskren, ma koliko posten i vazan nije bash sinonim za kreativnost, barem ne na tom nivou. Steta sto se ne bavish barem web programiranjem....

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

tachno tako, evo ja radim dva posla dnevno (jedan po sili zakona + jedan po sili finansijskoj) i uopste nemam problema sa spavanjem. Mislim, tesko je imati problem sa nechim ako toga necega ima veoma malo. Realno najvishe spavam vikendom sto je porazavajuce jer ne govori samo o intenzitetu spavanja nego i intenzitetu nocnog zivota...

in other news, jutros sam opet ostao zabezeknut psihologijom ljudi koji rade u drzavnim institucijama ( i njihovim neradom koji ih ne sprecava da kukaju sto primaju samo 40k a ovde ne rade nista osim sto mene salju po limenke jelena), uchim actionscript3 (znam kec, ali to je sada kao da se hvalish sto znash da brojish do 10), pisem preteca pisma duznicima i gledam sta zdravo da spremim za jelo ovog vikenda.Keva je bolesna i umorna pa vishe ne kuva cesto, a ja ne mogu da se hranim vishe po fast fudovima, pa sam uhvatio varjachu u ruke. Da bi 4 jelo zdravo dva dana za ruchak samo treba oko preko (piletina, povrce, jogurt, hleb) 2 hiljade, minimum...

cek treba ti 2000din za tebe samo za 2 dana za rucak ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

G, uzmi Diamond ili Touch Pro uz BEL400/MIX2000 ako hoćeš nešto dobro, a sa tarifom pride

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

inache se grozim od kupovine nelegalne tehnikalije i bilo chega generalno sto podrazumeva leva ruka desni dzep, ili koverta ispod stola i slicne svakodnevne situacije u srbiji

gotivim i ja da kupim original, čak sam svojevremeno kupio ipod u radnji jer sam hteo i garanciju i sve (mnogo mi je pa pomoglo, pokvario se nedugo po isteku garancije), ali kod nas je tehnika toliko precenjena da se osećam kao babun kad god dam 40% nego što bih dao u inostranstvu...

Link to comment
Share on other sites

mora neki poslovni fon da padne ne moze vise ovako... lupam smsove i pozive greskom sve vise... a dobro bi doslo nesto sto otvara office dokumenta i ima dobar rad sa mailovima

samo nemam pojma sta u toj klasi da se uzme, e71? on je 18k uz pretplatu koju bih uzeo kod telenora... rur squad hepl plox

gledao sam i ovaj blackberry bold 9000 (ima ga u vipu), i po specifikaciji ono je mega mashina, ali na njihovom OS-u sve je nakaradno po utiscima korisnika... milion nekih operaicija da bi sta znam ukljucio i primio preko blututa nesto...

od SE-a samo P1 kao opcija koji je vec skoro dve godine mator... X1 nece skoro kod nas jer ga malte ne nema ni napolju

meh... nemam pojma sto ovo uopste ovde kuckam :)

Uzmi e71 na ugovor i bog da te vidi. Da mi sutra crkne fon taj bi uzao.

Link to comment
Share on other sites

BlackBerry OS je njesra, to treba zaobići samo tako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vratih se sa faxa , objasnih par stvari na kolokvijumu :D :D :D

sada jedna hibernacija a onda on teh jobzor

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

znash ti mene, ja samo tu nesto crtkam i to prodajem posle ljudima kao shatro dizajn. Ne znam ponekad kako mogu nocu mirno da spavam....

shalu na stranu, teska ekonomska vremena nailaze i valja biti visestran

trebao bi, secam se da si se pre bavio webdizajnom, a pogotovo sto tvoj posao, budimo iskren, ma koliko posten i vazan nije bash sinonim za kreativnost, barem ne na tom nivou. Steta sto se ne bavish barem web programiranjem....

da sam na tvom mestu, ja bih se drzhao iskljuchivo crtanja... imash talenat, imash znanje, bice posla :) a uostalom, imash i diplomu iz veoma lepe struke :) kapiram da bi napolju proshao bez problema :)

moj posao koji trenutno radim apsolutno nije kreativan :) sad i razmisljam sta cu... najvishe me vuche na cisco kurseve pa kao neka arhitektura mrezha itd. al' je to bash zajebano (mislim na CCNP pa nadalje) :)

Link to comment
Share on other sites

da sam na tvom mestu, ja bih se drzhao iskljuchivo crtanja... imash talenat, imash znanje, bice posla :) a uostalom, imash i diplomu iz veoma lepe struke :) kapiram da bi napolju proshao bez problema :)

moj posao koji trenutno radim apsolutno nije kreativan :) sad i razmisljam sta cu... najvishe me vuche na cisco kurseve pa kao neka arhitektura mrezha itd. al' je to bash zajebano (mislim na CCNP pa nadalje) :)

ovo za cisco kurseve ti je pametno. kapiram da imash dosta iskustva sa sadasnjeg koje bi mogao da iskoristish na poslu koji bi dobio/radio sa cisco diplomom. Svi kazu da je zajebano, ali jebiga - ima li na ovom svetu ista za dzabe. Da sam ja na tvom mestu, a nisam, ako ti je frka za vreme koje cisco kursevi iziskuju, bih razmislio o nechemu poput AIAX platforme, ipod/phone programiranju itd

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ovo za cisco kurseve ti je pametno. kapiram da imash dosta iskustva sa sadasnjeg koje bi mogao da iskoristish na poslu koji bi dobio/radio sa cisco diplomom. Svi kazu da je zajebano, ali jebiga - ima li na ovom svetu ista za dzabe. Da sam ja na tvom mestu, a nisam, ako ti je frka za vreme koje cisco kursevi iziskuju, bih razmislio o nechemu poput AIAX platforme, ipod/phone programiranju itd

programiranje mi ne ide do jaja, nemam tu vrstu logike :))

Link to comment
Share on other sites

jel neko zapravo gledao predstavu?

vid nashao sam link

http://rapidshare.com/files/106312661/Teat...klejbezable.rar

password : jugozvuk

Wait,wait...wat?

Enivej,sad to mora da se odgleda!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dobio sam poziv na sajam ove moje usrane branshe u hong kongu u januaru, imam neke do jaja hotelske popuste, samo moram da vidim koliko je avion. ako mogu da skupim pare do novaka, odo u jebenu chajnu :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...