Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je onaj shuffle valjda, Melbourne shuffle ako se dobro secam.

Edit: zaboravio sam da napisem da je taj ples meni jako veliko govno, hvala.

Edit 2: Mislim da sam video malog sinistera danas u busu (2-ka, oko 11:45h), al nisam siguran da je to on, ako procita neka se javi lol

Zaboravio si da kazes "e, ali nisam mu se javio zbog <razlog>" , al' neka mozda to tek dolazi.

Link to comment
Share on other sites

To je onaj shuffle valjda, Melbourne shuffle ako se dobro secam.

Edit: zaboravio sam da napisem da je taj ples meni jako veliko govno, hvala.

Edit 2: Mislim da sam video malog sinistera danas u busu (2-ka, oko 11:45h), al nisam siguran da je to on, ako procita neka se javi lol

taj sam.

znaci kad sam znao da si rurovac :)

Bring It

Link to comment
Share on other sites

aaa, nasao sam neki matori projekat od rob smitha i sioux iz bansheesa, koja muzika jbt :O

nazad na ucenje :|

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio si da kazes "e, ali nisam mu se javio zbog <razlog>" , al' neka mozda to tek dolazi.

Pa napisao da nisam bio siguran da je to on, to je razlog naravno, a i imao je slusalice u usima, bas kao i ja, sto je dodatno komplikovalo situaciju :)

taj sam.

znaci kad sam znao da si rurovac :)

Kako si znao?

Link to comment
Share on other sites

danas mi je neka zena raspizdila PROPISNO PARKIRAN auto, zato shto nezna da se parkira u 3m shirine omfg...ujutru, samo shto sam izashao iz gajbe a ni kafu nisam popio, imam shta da vidim. platila je shtetu btw koja i nije toliko velika, ali sam se mnogo iznervirao, jer sam jako zurio i propala mi je neka akcija zbog svega toga(tu sam chekao da dodje, jer je rekla nekoj ribi u nekom lokalu pored da je zove kada dodje vlasnik, pa sam chekao lika da proceni shtetu...) I wish I knew chant for summon dire wulfgar spell

Link to comment
Share on other sites

a ja jos 4 gb :(((((

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

danas mi je neka zena raspizdila PROPISNO PARKIRAN auto, zato shto nezna da se parkira u 3m shirine omfg...ujutru, samo shto sam izashao iz gajbe a ni kafu nisam popio, imam shta da vidim. platila je shtetu btw koja i nije toliko velika, ali sam se mnogo iznervirao, jer sam jako zurio i propala mi je neka akcija zbog svega toga(tu sam chekao da dodje, jer je rekla nekoj ribi u nekom lokalu pored da je zove kada dodje vlasnik, pa sam chekao lika da proceni shtetu...) I wish I knew chant for summon dire wulfgar spell

Cuti i budi srecan, desava se da te odvali i pobegne, a nikog nema da zapise broj :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

e da !

danas kad sam bio na regrutaciji

pola likova nosi air max :D

i jos jedna situacija vredna pomena bi bilo da lik se prakticno dere u krugu od 50 ljudi kako jebe neke ribe kurci palci

i dolazi zena sto tamo zavodi testove i proziva ko je pao i prvo ime cije cita je taj lik

ima pravde.

Link to comment
Share on other sites

sutra u 20 krecem sa cod5, ne mogu da docekam, deluje prejebeno :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...