Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro !!!

Jedini slobodan dan kada mogu da spavam posle 8 i javi mi ortak da iam kolokvijum u 10

FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK

oh well mogli su i da mi jave oko 9:30 xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

da radite nesto u zivotu, ne bi ste imali problema sa spavanjem.

dobro jutro, dzezeri. nadrkan sam od ranog jutra.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pleased to meet you take my hand,

There is no way back from here,

Pleased to meet you say your prayers,

There is no way back from here,

But I don't care,

No way back from here.

na na na , na na nna :)

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Koji deja vu malo pre, dolazim u Mc drive posto nisam imao vremena da jedem nista drugo, cekam porudzbinu, pogledam u retrovizor kad iza mene Zwerko u Skodilaku. Identicna situacija je bila i pre desetak dana :) ZNAO SAM DA DS SURUJE SA NEPRIJATELJEM!!11

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

da radite nesto u zivotu, ne bi ste imali problema sa spavanjem.

dobro jutro, dzezeri. nadrkan sam od ranog jutra.

Ja radim i više od jednog posla (jedan full time + još honorarno) pa loše spavam, tj zaspim lagano, ali se već duže vreme probudim sa glavoboljom, tako da ti krule teorija ne pije vodu skroz [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da radite nesto u zivotu, ne bi ste imali problema sa spavanjem.

tachno tako, evo ja radim dva posla dnevno (jedan po sili zakona + jedan po sili finansijskoj) i uopste nemam problema sa spavanjem. Mislim, tesko je imati problem sa nechim ako toga necega ima veoma malo. Realno najvishe spavam vikendom sto je porazavajuce jer ne govori samo o intenzitetu spavanja nego i intenzitetu nocnog zivota...

in other news, jutros sam opet ostao zabezeknut psihologijom ljudi koji rade u drzavnim institucijama ( i njihovim neradom koji ih ne sprecava da kukaju sto primaju samo 40k a ovde ne rade nista osim sto mene salju po limenke jelena), uchim actionscript3 (znam kec, ali to je sada kao da se hvalish sto znash da brojish do 10), pisem preteca pisma duznicima i gledam sta zdravo da spremim za jelo ovog vikenda.Keva je bolesna i umorna pa vishe ne kuva cesto, a ja ne mogu da se hranim vishe po fast fudovima, pa sam uhvatio varjachu u ruke. Da bi 4 jelo zdravo dva dana za ruchak samo treba oko preko (piletina, povrce, jogurt, hleb) 2 hiljade, minimum...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

tachno tako, evo ja radim dva posla dnevno (jedan po sili zakona + jedan po sili finansijskoj) i uopste nemam problema sa spavanjem. Mislim, tesko je imati problem sa nechim ako toga necega ima veoma malo. Realno najvishe spavam vikendom sto je porazavajuce jer ne govori samo o intenzitetu spavanja nego i intenzitetu nocnog zivota...

in other news, jutros sam opet ostao zabezeknut psihologijom ljudi koji rade u drzavnim institucijama ( i njihovim neradom koji ih ne sprecava da kukaju sto primaju samo 40k a ovde ne rade nista osim sto mene salju po limenke jelena), uchim actionscript3 (znam kec, ali to je sada kao da se hvalish sto znash da brojish do 10), pisem preteca pisma duznicima i gledam sta zdravo da spremim za jelo ovog vikenda.Keva je bolesna i umorna pa vishe ne kuva cesto, a ja ne mogu da se hranim vishe po fast fudovima, pa sam uhvatio varjachu u ruke. Da bi 4 jelo zdravo dva dana za ruchak samo treba oko preko (piletina, povrce, jogurt, hleb) 2 hiljade, minimum...

prepravljam bold u 55.000 i kazem : +1

Link to comment
Share on other sites

znash, ili poznajesh? :) neshto chisto sumnjam da "znash" AS :)

radio sam u martu za Univerzijadu multimedijalnu prezentaciju u flashu, koristeci i flash actionscript, odnosno ono malo koda sto mi je trebalo za povezivanje sa spoljnim xml i jpg datotekama, radom sa tekstom itd. A radio sam mnogo vishe pre, dok me ceo web dizajn nije mega smorio. Dakle znam koliko mi treba za tip projekata koje sam do sada radio. Sada hocu vishe, ponajvishe od sebe

Poenta tvog pitanja je?

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mora neki poslovni fon da padne ne moze vise ovako... lupam smsove i pozive greskom sve vise... a dobro bi doslo nesto sto otvara office dokumenta i ima dobar rad sa mailovima

samo nemam pojma sta u toj klasi da se uzme, e71? on je 18k uz pretplatu koju bih uzeo kod telenora... rur squad hepl plox

gledao sam i ovaj blackberry bold 9000 (ima ga u vipu), i po specifikaciji ono je mega mashina, ali na njihovom OS-u sve je nakaradno po utiscima korisnika... milion nekih operaicija da bi sta znam ukljucio i primio preko blututa nesto...

od SE-a samo P1 kao opcija koji je vec skoro dve godine mator... X1 nece skoro kod nas jer ga malte ne nema ni napolju

meh... nemam pojma sto ovo uopste ovde kuckam :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

radio sam u martu za Univerzijadu multimedijalnu prezentaciju u flashu, koristeci i flash actionscript, odnosno ono malo koda sto mi je trebalo za povezivanje sa spoljnim xml i jpg datotekama, radom sa tekstom itd. A radio sam mnogo vishe pre, dok me ceo web dizajn nije mega smorio. Dakle znam koliko mi treba za tip projekata koje sam do sada radio. Sada hocu vishe, ponajvishe od sebe

Poenta tvog pitanja je?

zato shto "znam" kako si ti rekao je "prozvuchalo" kao da si ne znam kakav programer shto mi se kosi sa tvojom pojavom umetnika, pa chisto da proverim :)

poenta je da je on dragan koji se razume u web.

nah, odavno se ja ne bavim ni dizajnom ni flashom :)

Link to comment
Share on other sites

at g: ne znam za model, al predlažem ti da baciš troškove na papir (excel lol). uz ugovor uvek ide neka skupa pretplata kao uslov, pa se to isplati samo ako baš mnogo moraš da telefoniraš. i mani se priča da dekodirani telefoni nisu or'ginal i da se kvare i blablabla. ima nekih modela koji su zajebani za dekodiranje, al kod 90% je to kao da tvrdiš da je original windows brži od piratskog.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...