Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kakva situacija u kuci.... Macka pre skoro mesec dana unela misa u kucu, a matorci tada nisu uspeli da ga isteraju vec su racunali da ga je macka na kraju sama i iznela. Medjutim, hleb nam u poslednje vreme dobija cudne oblike lol i skapirali smo da je mis pobegao tada iza kuhinje i da je vec desetak dana tamo! Nema sanse da ga juris ovako "na suvo", jer moze da pobegne i da se zavuce 'de oces, mislili su prvo usisivacem da ga jure lol x2. Keva nece da stavi lepak za miseve jer joj je zao da cvili, a time se eliminisu i sve ostale misolovke. Tako mi sada imamo Toma i Dzerija u kuci, jebote! :)))

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

osecam da machak ima neku laboratoriju ispod gajbe, gde pravi frankenshtajn misha od misheva koje donosi :D

FRANKENSTEIN MOUSE IS EATING UR BREAD!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sad mi stigao mail da jos malo pa sam dogurao do bandwith limita u potobucketu

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK

sada moram novi acc pa da se jebavam sa jos jednim novim passwordom :S

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kazu da je nevinost precenjena, mnogo cimanja oko njene nesigurnosti, probijanja zida itd. ne znam iz licnog iskustva, sve su vec bile bushne. al realno deca se danas jebu sa 12-13 dina, nije lako ni naci netaknutu.

gleam danas kroz prozor busa valjaju rolne trave preko betona na sredini autoputa(izmedju dva smera), mnogo im je nesto stalo da izgledamo lepo. da nece neki evropski politicar u novi sad uskoro?

I sad ti ja zamislim dve klinke koje se jebu sa 12-13 godina kako rolaju dzojnt na sred autoputa izmedju dva smera i hoce da izgledaju lepo mozda zbog evropskog politicara.

I pitam se, sta bre pise ovaj bionic. :)

Link to comment
Share on other sites

I sad ti ja zamislim dve klinke koje se jebu sa 12-13 godina kako rolaju dzojnt na sred autoputa izmedju dva smera i hoce da izgledaju lepo mozda zbog evropskog politicara.

I pitam se, sta bre pise ovaj bionic. :)

hahahha, ja samo bez tih devojčica, i gledam što rolaju na sred autoputa, što oni moraju da izgledaju lepo i šta piše on koji k [roflmao]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Danas sam prvi put u zivotu moram da prisustvujem i potvrdim otkaz nekome ... jes da je lik tard, al nekako gadan osecaj, plus sto i dalje mislim da za sve zasta ga terete nije bas njegova krivica ...

al dobro ... serem im se u taj equal rights, kao neko nezavistan mora da prisutvuje, pa nasli mene ... utucani ameri :)

Posle toga se vracam onako malo smoren, i citam mailove od sefa koji se ispizdio sto nisam 3x bio na nekom sastanku ... mozda sam sledeci! :P

Enivej, bacio sam se opet na pravljenje neke muzike ... jes da 6 godina nista nisam radio al doslo mi, skoknuo sam kod ortaka po tehniku, spojio sve i vracam se u good old dj days ... al sam zardjao gadno :((

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

sto se misa tice:

1 - misolovka najobicnija, nece mu nista biti, samo ce da udje, a nece moci da izadje, posle ga pustis negde napolje da trci.

2 - klasican fazon iz crtaca, ako te ne mrzi (mada misolovka resava stvar), ono, drvce, konopac, kutija i paf:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@ Uroš i Nemanja

Dođite obojica 33. u moju kancelariju na svečanu dodelu radnih knjižica. Stvari koje ste zadužili u preduzeću, do tada razdužite i donesite potvrdu. Nažalost, više nemamo potrebe za vašim kadrom, ali ukoliko se nešto pojavi, bićete prvi obavešteni.

Srdačan pozdrav,

gen. dir. Ale

@topic

deste! ;)

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

@ Uroš i Nemanja

Dođite obojica 33. u moju kancelariju na svečanu dodelu radnih knjižica. Stvari koje ste zadužili u preduzeću, do tada razdužite i donesite potvrdu. Nažalost, više nemamo potrebe za vašim kadrom, ali ukoliko se nešto pojavi, bićete prvi obavešteni.

Srdačan pozdrav,

gen. dir. Ale

@topic

deste! ;)

OWNED? ;p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

konacno slobodan, hvala ale :D

trazio sam neke slike na netu, i naleteo na sliku ribe koja baca peglu. jebote, sto je hevi biti zensko, ajde sto ne mozes da pisas stojeci, nego moras da drzis i kosu kad sevas. mice male.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...