Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BTW pojavljuje se velika kolichina ruskih spamera na forumu - wtf?!?

Pa Ivan je promenio ime C&C foruma pa izgleda da su se tu smirili, a sad se javljaju na FPSu, ne znam dal' tu ima neke veze sa imenom. E a sad, sto se pojavljuju, pa to je "globalni trend", vidim da je tako na vise foruma, a posto su ruski spameri, ocekujem da reagujes i da ih neutralises tamo, u korenu!

Ustao sam neobicno rano danas iako nisam planirao, a moguce da ima veze to sto mi je nesto bio zapusen nos. Jos prekoputa od jednog komsije izvlace shut i tovare u kamion koji je postavljen ravno i odma' pored prozora drugog komsije, i to od 8 ujutru. Ne treba da napomenem da je izasao "sa dvocevkom" kroz 5 minuta :)

Link to comment
Share on other sites

ako te josh muchi zelja, dodji da sredis i moju :)

bio nocas u plastiku, spavao 6 sati, sad da spremim muziku, narezem neke diskove za drugare, i paljba u nish, dolazim tek sutra, cuvajte mi jugoslaviju!

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

јебала те Југославија... [:D]

синоћ бејах на "седељци" код другара у крају поводом дипломе. ијаох... сад сам на послу и једва чекам викенд.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Bio sinoc na slavi kod ortaka, nakrkao se kao nikad. Upao u rupu prednjim levim tochkom u Jerkovicu (na sred sredine ulice, rupetina neobelezena, a josh je bila noc, a povrh svega ja corav.) Sjebo neshto tu, pa je lupalo gadno, danas bio kod majstora, sredio mi to za 2k din (celoj porodici popravlja automobile vec nekih 10 godina, dobar chovek i majstor jel`da [:)]). Kupio kartu za Astral pre nekoliko dana, i danas sam je dao ortaku, jer ne mogu da idem, imam neke druge (nametnute) planove. Ali, dobro, nije sve tako crno, bice valjda neshto zanimljivo svejedno.

Link to comment
Share on other sites

jebote iscimao se da bi aktivirao wireless u hotelu.

sinoc mi radio, jutros - ne radi.

...i na kraju sam ga popravio. mislim uz pomoc servisa. :)

... i to sve zato shto sam ukljucio LimeWire, iskljucili mi net. moras da ih pozoves da bi ti ponovo ukljucili. omg... ne ukljucujem LW dok se ne vratim u NY.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Au, srpskata rechnika, a? [:D]

@topic

Smaram se, svlachim neke serijice sa neta (earl, weeds...)

Odgledao "The Departed", dugo ne odgledah tako dobar film. Sad instaliram neke gluposti... Trudio sam se da shto vishe odlazhem reinstall vindouza, al' doshlo vreme i za to .. Sutra .. ili u nedelju ..

Link to comment
Share on other sites

navukao sam se na ovi Niggerove setovi! :)

PROFESORE PROFESORE DOCA VAM SE UVLACHI U BULJU :)))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma pusti me , pusti meee

Mrgude , kad ti ljubav zafali

a ti naruci je

a kad mene ne bude ,

preporuci me

reci da sam trpela

od svih najbolje

da na meni lecis komplekse

Znaci , drugar me je naterao na narodnjak-based izlazak i nisam verovao da cu se bash dobro provesti , jedan od boljih provoda u poslednje vreme.Mada kazu da je provod najbolji kad se ne planira.Kako sam cuga.u zdravlje svi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...