Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam pod utiskom nekog chaja sto sam popio, uzasan je bio :) A onda sam i pod utiskom ovog lepog dana, pa jedva cekam da idem do grada, posto treba nesto da pokupujem i tako.

Ma pusti me , pusti meee

Mrgude , kad ti ljubav zafali

a ti naruci je

a kad mene ne bude ,

preporuci me

reci da sam trpela

od svih najbolje

da na meni lecis komplekse

Slavica ftw!

Link to comment
Share on other sites

Evo polako dolazim sebi od sinocne pijanke, jeste da sam polumrtav, ali bilo je do jaja :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

joj lonli sad mi se izlazi na narodno :)

ja sinoc bio na ckm party u amnesiji. jebeni razvrat i bahanalije. znaci vrh provod. u cetvrtak bi trebalo da idem sa najboljim drugom i dve igrace odatle u izlazak... hmmm...

E da sam znao da je bio CKM party svratio bih , bio sam pored u MB-u , jebemtisve. :((

Link to comment
Share on other sites

omg jebes mb to je propalo :)

znaci sad su ti amnesia i baltazar. mada u balt vredi ici tek oko pola 3... on je do 5 krcat... a drolja. brate. jebote.

nego. dis posle isao? la chans?

MB je okej , loshiji nego ranije , ali jebiga.Bio sam i u baltazaru (inace tu mi je trenutno najbolje u gradu , ali morao sam otici jer sam obecao drugu da cemo ici na narodno) i onda la chans.

Link to comment
Share on other sites

i gde se slusha najbolji house? [:D]

amnesia i mb bus - mejnstrim

baltazar - trance house trance... valjda od 12 do 2 neki trens pa sat dva hausa pa opet neki treeeeens... iskreno meni najbolje mesto u gradu. milioni lasera, oooogroman klab sa elipsastim sankom u sredini dugackim 20 metara jbt po kom igraju picke drolje i ostale kuckice... i tako :)

mislim ima tu jos jedan sank sa strane i separei i sve :)

ali i ova dva mesta gore su isto mnogo dojaja

Link to comment
Share on other sites

amnesia i mb bus - mejnstrim

baltazar - trance house trance... valjda od 12 do 2 neki trens pa sat dva hausa pa opet neki treeeeens... iskreno meni najbolje mesto u gradu. milioni lasera, oooogroman klab sa elipsastim sankom u sredini dugackim 20 metara jbt po kom igraju picke drolje i ostale kuckice... i tako :)

mislim ima tu jos jedan sank sa strane i separei i sve :)

ali i ova dva mesta gore su isto mnogo dojaja

Hahaha , u tom baltazaru od jebenih lasera i tih sevalica nista ne vidish , bukvalno prosli put ribama sam se unosio u facu ne bih li skontao kako koja izgleda.Drugar se 3 puta zajebao startovao neke odvvrashtine samo zbog jebenog svetla...

Link to comment
Share on other sites

palim do grada da pridavim ejdnu malu, ako naletim na nju...

ako ne, ostaje mi samo da pijem [:p]

sto, jelda, i nije tako jako lose....

inace ceo da mi ide uz kurac, tako da kontam da ce veceras biti neka kulminacija...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Doshao sam malo ranije kuci, ali je pijanka bila izvrsna: dzin i viski hehehwe

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...