Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

@ivan tm

nije jos odluceno za reviziju , koja je inace u januaru , tako da moram u svakom slucaju da krenem da ucim :P ako si na mom faxu ( filoloskom) i za reviziju si , potpisi se u petak od 9 u holu , znacilo bi mnogima a meni prvenstveno ...zbog tog jednog ispita :P

Imam u 9h ispit, i sa tim će mi faliti jedan za uslov (bolje da počnem da učim za petak. :)). Tako da, da, i ja sam za reviziju. :)

Samo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- Well, I, uh... I... I... first became aware of it, Mandrake, during the physical act of love.

- Hmm.

- Yes, a uh, a profound sense of fatigue... a feeling of emptiness followed. Luckily I... I was able to interpret these feelings correctly. Loss of essence.

- Hmm.

- I can assure you it has not recurred, Mandrake. Women uh... women sense my power and they seek the life essence. I, uh... I do not avoid women, Mandrake.

- No.

- But I... I do deny them my essence.

[jupi]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

opet se ubio od spavanja i tako ukrug. mora neki rezovi da se naprave nece da mozhe ovako.

OMFG :)

Gledam ja sebe u zrcalo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bio do drugarice, sad joj objasnjavam kako se koristi icq...

inace, jeo sam jabuke u slafroku koje svi nesto hvale, a meni je tako jedna, bas bas, bas, obicna hrana...

nista posebno..

btw, i danas ispusih u bolnici za pecat i potpis.. sutra again ustajanje.. spremam sacekusu nacelniku tehnickog osoblja [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

prica sa nekim novim ljudima preko icq-a...

i serija razocarenja, znaci mega deadly combo...

kad pomislis da sa nekim mozes da pricas o nekim ozbiljnim temama, i onda cujes od te iste osobe nesto sto te proburazi...

a i ja, glup, ponadao se da ima kvalitetnih ljudi out there...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

prica sa nekim novim ljudima preko icq-a...

i serija razocarenja, znaci mega deadly combo...

kad pomislis da sa nekim mozes da pricas o nekim ozbiljnim temama, i onda cujes od te iste osobe nesto sto te proburazi...

a i ja, glup, ponadao se da ima kvalitetnih ljudi out there...

alo vepre, pokusaj malo na msnu (:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

sve sve, ali msn :D

Bleachim se na poslu a trebalo bi se neshto kanda radit... a bit tje i toga...

Odgledao neki striptiz sa Nikol i mogu retji da je riba mmmhmm :D olo

Btw. videh juche u 24sata da je osveshtana NBS na slaviji, chestitamo bata Drale :D

Videh prokleti topik za gujaranu i odo sad da je kupim :D

E da.. danas plata \o/ :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

juche se plan za odlazak na vidikovac kolima izjalovio, sad cu da se cimam basevima sat i kusur do tamo...

skidam BC klijent 2.16gb blizzardovim downloaderom - bice nesto do sledece nedelje...mozda =o(

puca mi veza sa yubc-om/protok strashno varira poslednjih nedelju dana, mislim da ih telekom jebe ali i dalje me nervira...

treba da se oshisham...

i tako...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...