Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@naochare:

cuo sam da je taj lux optik dobar (svi ga nesto hvale).

enivej, ja sam moje uzeo za 180eur (105 eur za stakla, tanka plastika, indeks debljine 1,61, 60eur neki shvedski Peak ram, 5 eur ugradnja).

inace, ako vam trebaju nove ali standardne naocare, mesto na kome sam uzeo je jako jeftino.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

hmm.. to "Mesto na kojem sam uzeo" mora da je jako popularno ;)

Blea na poslu, opet me nervira ovaj Ivan shto nam ne dopusti da vidimo svet posle 100tog posta, al ajde... nema veze :))

Sinoch bilo gotiva, doshlo drushtvo, mala sedeljka, igrali asocjacije neke malo chudne ali efektivne... lego u 5, usto u 6.. evo ovde zombiram se :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

husao u gradu, sada opikao neke dote, smorio se jel sam skapirao da ni sada u sledecem roku necu polozhiti :( i tako sjebavam dan za danom.

само оштро, Ћиле старо момче! [8D]

елем, кола ће ваљда да ми буду готова до петка. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

"okvir" je 5300din, u pitanju je neki silikonski, dechiji model je tezhak 7, za odrasle 9 grama =o)) uglavnom srafi se direktno na stakla(koja su zapravo isto lagana plastika) i najbitnije savitljivo je i mogu da zaspim sa njima \o/

kupujem u trzhnom centru kod meka na vidikovcu, lux optik se zove radnja, mogu ti dam fon ako ocesh...a ako ih zovesh onda cu da ih cimam da mi daju proviziju ;o))

'ce ih zovem ;) daj fon [:D]

@naochare:

cuo sam da je taj lux optik dobar (svi ga nesto hvale).

enivej, ja sam moje uzeo za 180eur (105 eur za stakla, tanka plastika, indeks debljine 1,61, 60eur neki shvedski Peak ram, 5 eur ugradnja).

inace, ako vam trebaju nove ali standardne naocare, mesto na kome sam uzeo je jako jeftino.

daj fon [:D]

e da, jel' rade i pregled? poshto ja kao imam neke papire kad sam ishao na lekarski za voznju, al' nisam bash siguran da je to - to ;) .. i eljbure, nisi normalan, ne pada mi napamet da bacim 100 eura na stakla ;)

Link to comment
Share on other sites

Danas je dan poceo fantasticno, Prvo mi je bila komsinica na kafi pa mi je posle ortak reko da sam polozio ispit pa sam iso do fax-a i upisao za 45 sec bukvalno a sada ostak dana mi je izdvojen za kompaliranje novog sistema bolje ne moze biti zar ne ?

Link to comment
Share on other sites

@svi za cvidze:

ne znam sta vi tripujete, ali meni je ovo najjeftinija varijanta, posto nosim naocare/sochiva od svoje 6. godine, imam zajebanu kombinaciju sfera, cilindara i dioptrije....

svuda gde sam pitao za stakla dioptrija +3.5, svi su u fazonu... ma to ti je jeftino, cak i plastika.. mozda 2500 ili 3000 din po staklu.... i onda kad im kazem tacno sa nalaza/recepta o kakvoj dipotriji je rec.... krene spika... "A to ti je specijala, mora da se cheka tolko i tolko, jako skupo, razmisli o ovim drugim..."

Ova stakla koja ja imam u ABM klinici kostaju 8900 din po komadu (ja sam platio oba toliko).

@ zlaja: "mesto gde sam uzeo" se bas zove tako... posto su likovi meni sumnjivi... u fazonu.. prvo sto ti kazu kad dodjes kod njih je "mi nismo lopovi".

@saint, sad sam u zurbi nesto, ali cu iskopati telefon radnje. Preglede ne rade oni, ali mogu da te upute kod nekih opet njihovih ljudi. Pregled u ABM-u je ok i kosta 1500din.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...