Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

polako bate, imaj dushu, vidish da ima temperaturu:))

PA TORIMA NEMA NISTA BOLJE ZA SKIDANJE TEMPERATURE OD JEDNOG DOBROG PREZNOJAVANJA!!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

^To je zato ?to si pi?ka.

[roflmao]

PA TORIMA NEMA NISTA BOLJE ZA SKIDANJE TEMPERATURE OD JEDNOG DOBROG PREZNOJAVANJA!!1

[roflmao][roflmao][roflmao][jupi]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[03:37:45] * ch1zra is now known as ch1zra-zli^covek

joj, bio do drugarice... odneo joj litru rakije (prvi put u kucu, ovoono), tu bio njen buraz... slusali muziq, ubismo se ki prasici..

ne valja...

sutra ona radi u mestu gde izlazim..

jedno kvalitetno wasteovano vece...

joj rakijo kleta :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

samo mi je hrana u glavi :/

pa sazhvatji i progutaj vetj jednom;)

Posao, bleja... juche lepo izblejao i ladno kod ortakinja igrao zanimljive geografije ololo

Vecheras RHAHAHA

sve u svemu zachin C

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

umesto da petak, dan kada nemam predavanja spavam do 12 a krmachim do 4, digao sam se u 7 da bih otisao po uverenje za obnovu vozacke i slusao najgori moguci humor od svih - lekarski. Sa chime se oni zezaju to nije humano...

Ali ajde, preziveo sam i to. Dobio uverenje za 10 godina a cak sam i do Pinokia svratio na jednu slanu. Zivot mi se danas chini lepim. Djuska mi se veceras.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

To je Stator Sejnte, seti se protokola, kad govori o kompovima samo se smeshkash i klimash glavom...

Acknowledged. [:D]

kontam da on to dozivljava kao trodnevnu onaniju, tj igre bez granica;)

ahahah, kako ovaj margi trpa, pa ovo nije humano [:D]

@statorko, moze to sve za jedan dan :P

Link to comment
Share on other sites

umesto da petak, dan kada nemam predavanja spavam do 12 a krmachim do 4, digao sam se u 7 da bih otisao po uverenje za obnovu vozacke i slusao najgori moguci humor od svih - lekarski. Sa chime se oni zezaju to nije humano...

Ali ajde, preziveo sam i to. Dobio uverenje za 10 godina a cak sam i do Pinokia svratio na jednu slanu. Zivot mi se danas chini lepim. Djuska mi se veceras.

E E E

Posto treba da produzim dozvolu (jer sam se 99 posto motorizovao) znaci to je to...samo lekarski i cao. nema puno administrativnog cimanja?

----

Inace nesretni statore, jednog dana ce ti na nadgrobnom spomeniku pisati hello world.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E E E

Posto treba da produzim dozvolu (jer sam se 99 posto motorizovao) znaci to je to...samo lekarski i cao. nema puno administrativnog cimanja?

----

Inace nesretni statore, jednog dana ce ti na nadgrobnom spomeniku pisati hello world.

da, samo to treba. i da se posle odnese stara vozacka sa tim uverenjem u muriju posle cekash tri, cetiri dana.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Eh Igz, to nije nista, zamisli da ceo zivot zivis u porodici lekara gde se za ruckom jedino prica o teskim bolestima i verovatnim smrtima.

A sad citat kada bolesnome nema spasa:

"Bolje zovi oca Filareta".

I posle sam ja kriv!

jes vala bole chudo kako si ti pored svega toga ostao normalan...umm...belay that...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...