Jump to content

Civilization 4


bolkonski

Recommended Posts

Nista ne pricate, pa ko velim aj ja da pocnem.

Prvo, za one sa ATI karticama, igra vam nece raditi. Medjutim, ako odete na www.klanrur.rs i u searchu potrazite vesti stare 15 dana, koje je pisao Lucky, nacicete link na kome sve pise kako da se taj problem sredi.

E sad, sto se igre tice.

Vizuelno izgleda ok, najlepse od svega je sto mozete da odzumirate van planete, da imate celu planetu na dlanu. To izgleda mnogo lepo, zoom in, zoom out. Ostalo nije nista specijalno.

Muzika je sigurno najbolja stvar u igrici, zaista fantasticna. Ne znam sta bih osim toga mogao da kazem, odusevljen sam.

Ostalo. Ostalo je ok, nista specijalno, ima nekih noviteta, ali zaista nisam primetio mnogo, mnogo veliku razliku izmedju ovog i civa 3. Razumem da ima fanova ove igre, ali ovo je cisto izvlacenje para, ako mene pitate (ne nasig doduse, nasih samo zivota).

Treba imati na umu da sam ja relativno los igrac ove igre + da je igra, naravno, nenormalno zarazna.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Благо теби. Ја не могу да упалим игру. Каже ми да не види ДВД. Пробао сам са алкохолом, демон тулсом, неким силним програмчићима који заобилазе заштите и опет неће. Код ортака ради иста та верзија... [V]

bgsvet.jpg
Link to comment
Share on other sites

Prvo, za one sa ATI karticama, igra vam nece raditi. Medjutim, ako odete na www.klanrur.rs i u searchu potrazite vesti stare 15 dana, koje je pisao Lucky, nacicete link na kome sve pise kako da se taj problem sredi.

Hehe, morao si ovo da napises ;)

Благо теби. Ја не могу да упалим игру. Каже ми да не види ДВД. Пробао сам са алкохолом, демон тулсом, неким силним програмчићима који заобилазе заштите и опет неће. Код ортака ради иста та верзија... 

Moras da nadjes programce da prikrijes emulaciju drajva ... naravno, kod svoje legalne kopije igre.

Link to comment
Share on other sites

Благо теби. Ја не могу да упалим игру. Каже ми да не види ДВД. Пробао сам са алкохолом, демон тулсом, неким силним програмчићима који заобилазе заштите и опет неће. Код ортака ради иста та верзија...  [V]

Antiblaxx je re

Link to comment
Share on other sites

Hehe, morao si ovo da napises ;)

Moras da nadjes programce da prikrijes emulaciju drajva ... naravno, kod svoje legalne kopije igre.

yeees lisa, daddy is a teacher [:D]

bacicu svoje mishljenje sutra kad je budem probao

Link to comment
Share on other sites

Moras da nadjes programce da prikrijes emulaciju drajva ... naravno, kod svoje legalne kopije igre.

Ма изгребао ми се двд, па сам направио имиџ, јер не знам колико ће диск да издржи, већ сада неће да чита неке видео записе.

Што се тиче тих програмчића пробао сам антиблахх и још неке, али нисам успео. voodoo^nbgd, ако ти није тешко, напиши шта тачно треба да се ради са тим антиблаххом

bgsvet.jpg
Link to comment
Share on other sites

meni je civ call to power zakon...

mozes da istrazujes do sutra i da ne istrazis sve... ali chim si malo razvijeniji odmah krece "kaos" u svetu, pollution i sve shto ide sa tim... siromastvo, glad, smrt... :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nekako mi deluje previshe shareno i kich.mozda sam previshe navuchen na civIII:;) zika je odlichna shto se i ocehkivalo jel kako provesti 8h za kompom sa nechim shto zvuchi uzasno:)shto se ticeh ove spike oko kulture, to shljaka samo na prva dva najlaksha nivoa a o nekoj ozbiljnoj partiji sa nekim ko igra na njima necu ni da razgovaram;))

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

skapirao sam da je najlaksi nivo (na kome ja igram uvek) mnogo lak. U stvari najbolje bi bilo kada bi opicili jedan lan party. To bi bilo mnogo lepo.

Dobra ideja,mi smo jednom organizovali preko nekok drugog foruma i razvalili se.

Nego nek prvo prođe mesec-dva pa da se presušimo u lokalnoj igraoni :D

Nego utisci:

Igra je na prvi pogled veoma lepa ali manje pregledna mada mi ne smeta ništa posebno.Sviđa mi se što su promenili naziv iz "Shields" u "Productions" jer je shields bilo sasvim glupo.Večeras skidam neke modifikacije terena da još više uživam u lepom prizoru :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...