Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Uzeo sam kabl kod IKOMa, za sad su carevi nemam većih primedbi i overall sam zadovoljan.

Ja imam IKOM internet, u principu nisam imao nesto mnogo problema sa njima i dobro je radio. Pre jedno nedelju dana krene da radi ocajno pocev od oko pola 8, 8 uvece a tad se uglavnom igram pa je nezgodno, a ostatak dana radi bez problema. Kako tebi sad radi? : D

Link to comment
Share on other sites

meni ikom do jaja radi ali su me izvozali kao soma kad sam uzimao priključak. oni imaju akciju da u mesecu kad si potpisao ugovor ne plaćaš punu pretplatu nego samo taksu od 1000 dinara.

 

bilo je otprilike:

*kraj januara*

- dobar dan, hteli bismo od 1. februara da priključimo vaš internet i televiziju

- uf, znate šta, nikako ne možemo da sprovedemo priključak pre 6. februara

- ok, šta da se radi, vidimo se

 

*dan kasnije*

- dobar dan, mi bismo došli 31.1. da priključimo, blablabla (sve vreme lik navaljuje da dođu tog dana, čak nije hteo da prihvati ni dan posle koji mu je predložen, meni ni na kraj mozga nije bilo da lik na tako loš način hoće da me izjebe :D)

- ok, super, vidimo se

 

došli, priključili, za januar stiglo 1000 dinara, za februar puna pretplata, žalio se, rekli mi da duvam karu, kraj priče :tf: :tf: :tf:

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

 Ajde baš ću da obratim pažnju da li se poklapaju vremena sa tim što si naveo, pa da mogu da se žalim odmah :D

Evo sad je upravo crko i jedva otvara stranice i znam da nece da se popravi do kraja veceri...

meni ikom kul radi i u ful brzini ali se desava svakih dan dva da prestane da radi na 5-10 min. sta bi moglo biti?

Problem koji sam imao pre ovoga je da mi je diskonektovao par puta svakog dana, zvao ih, oni dosli i sredili, bilo nesto do kutije u zgradi, sad vise ne diskonektuje : D

Link to comment
Share on other sites

meni ikom do jaja radi ali su me izvozali kao soma kad sam uzimao priključak. oni imaju akciju da u mesecu kad si potpisao ugovor ne plaćaš punu pretplatu nego samo taksu od 1000 dinara.

 

bilo je otprilike:

*kraj januara*

- dobar dan, hteli bismo od 1. februara da priključimo vaš internet i televiziju

- uf, znate šta, nikako ne možemo da sprovedemo priključak pre 6. februara

- ok, šta da se radi, vidimo se

 

*dan kasnije*

- dobar dan, mi bismo došli 31.1. da priključimo, blablabla (sve vreme lik navaljuje da dođu tog dana, čak nije hteo da prihvati ni dan posle koji mu je predložen, meni ni na kraj mozga nije bilo da lik na tako loš način hoće da me izjebe :D)

- ok, super, vidimo se

 

došli, priključili, za januar stiglo 1000 dinara, za februar puna pretplata, žalio se, rekli mi da duvam karu, kraj priče :tf: :tf: :tf:

 

ovo je tačno da odmah raskineš ugovor

Link to comment
Share on other sites

Evo sad je upravo crko i jedva otvara stranice i znam da nece da se popravi do kraja veceri...

Problem koji sam imao pre ovoga je da mi je diskonektovao par puta svakog dana, zvao ih, oni dosli i sredili, bilo nesto do kutije u zgradi, sad vise ne diskonektuje : D

 

hvala, ima da ih iscimam.

 

mada koliko sam ih čekao da dođu i da mi zamene onaj užasni risiver za onu CI karticu, pitam se koliko ću ovo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Beotel je duplirao brzine ADSLa za istu cenu - i dalje imaju skoro pa ubedljivo najgoru ponudu, ali eto, makar nešto.

Zanimljivo je da su duplirali ko zna kad (ja sam provalio veću brzinu pre sigurno mesec dana) a tek danas su poslali obaveštenje. Ono, ne znaju ni lepe vesti da saopšte na vreme :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1.1 MB/s? Mislim to se negde prevodi u oko 9 Mbit/s, a moras imati u vidu da ne mora da znaci da torrent moze da izvuce punu brzinu jer nema dovoljno dobrih seedera. S druge strane Telekom ti prodaje uslugu "do 20 Mbit download", ne "20 Mbit download". Koliko ti pokazuje na speedtestu download?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...