Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

na vreme si javio :D skiknuo je u 4 jutros i popravili su pre po chuke :D

Gajbi mi je Radijus vektor pa zaista nisam nista ni kontao, skontao sam kad sam u kolima cuo na radiju vest da ne radi SBB, pa mi bilo ROFL. I onda skontam da u kancelariji nema neta gde je SBB, a jos nije ni stigao, pise tamo da ce stizati postepeno. 

Nego je meni vise ovo sto je Laki rekao - kako se uopste dogodi da potpuno prsne jedan od najvecih provajdera?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni su ponovo bili da srede SBB net koji nije baš radio najbolje, i kao sad su popravili, nisam siguran da jesu, ali brzina opet nije ona koju plaćam, 30mbit umesto 50 i 1 ul umesto 3.

Ja vidis tih problema s njima nikad nisam imao, a na nekoliko sam lokacija koristio. Evo gledam sad ja sam tu 500m vazdusnom linijom od tebe, imam paket koji je valjda 70/4, a evo sad mi upravo Speedtest izmerio ovo

4941548704.png

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Od januara prelazim na 50/2 kod Ikoma, javiću kako radi!

puj puj sa ikomom nikakvih problema, možda je dva puta nestao net na po 10 minuta za protekle 3 godine.

Meni su ponovo bili da srede SBB net koji nije baš radio najbolje, i kao sad su popravili, nisam siguran da jesu, ali brzina opet nije ona koju plaćam, 30mbit umesto 50 i 1 ul umesto 3.

Ja vidis tih problema s njima nikad nisam imao, a na nekoliko sam lokacija koristio. Evo gledam sad ja sam tu 500m vazdusnom linijom od tebe, imam paket koji je valjda 70/4, a evo sad mi upravo Speedtest izmerio ovo

4941548704.png

meni baš obrnuto, opet ću morati da ih zovem.

Link to comment
Share on other sites

Od januara prelazim na 50/2 kod Ikoma, javiću kako radi!

to bi trebalo da je Flat 3 paket, razmisli da uzmes i fiksni za iste ili veoma slicne pare pa dobijas 75mbita, Tel 3 paket.

Ja fiksni ne koristim ali sam popizdeo da placam Telekomu skoro 800 din pretplatu za nesto sto ne koristim pa sam zabo Tel3 paket u nekom promo periodu za dz, dobio 25mbita na postojecih 50 i skinio racun kod telekoma sa grbace.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ispostavilo se da na gajbi mogu da uvedem SBB Fiber power, uzeo sam 50/7 koji je kad se uzima zajedno s televizijom skuplji 300 dinara od standardnog kablovskog koji je 50/3. Za sada sljaka ok ali sam samo par dana testirao. 

5206004857.png

Naravno daleko je ovo od nekog realnog uploada optike, ali ako nista bar je malo bolje od standardnog paketa. I da, optika dolazi samo do zgrade, do stana ide koaksijalni kabl i modem je potpuno isti kao i za kablovski net. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...