Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Тарго је пукао скроз, ја сам потписао уговор са њима пре два месеца, све је спроведено до зграде, кажу да немају рутера уопште, а момци који раде тамо кажу да нису примили плате 10 месеци и да само чекају да их неко купи. Тако да и даље користим шугави АДСЛ.

 

tamo ljudi mesecima nisu dobijali plate ni pre godinu dana kada su bili najvecem jeku

 

typo!

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

i ja čuo dosta primedba na targo, a baš sam mislio da su ozbiljna firma :/ jebem ti drzavu srbiju, sve propada

Нису они пропали :) Него је план и био такав :) Да они поставе каблове и после то продају Телекому :) Не видим зашто се плашите ? Неће  телеком купити и почупати каблове :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Drugari moze li neko da mi kaze sta je ovo na telekomovom sajtu " Promo NET"

 

http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1449

 

Ja ne gledam bas tv tako da ne znam sta je zapravo ovo, na sajtu nije bas objasnjeno nista.

 

Jel su ovo u Megabajtima brzije ili Megabitima? Hvala.

 

 

Ti paketi 50 i 100mb su  VDSL.... pusta se lagano vec po gradu korisnicima, osim ako im parica nije govno  lol....  Ovih dana cu da se iscimam da uzmem jedan od tih modema i da izjurim kolege da me prebace na vlds plochu u dslam-u u firmi pa javljam utiske....

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Targo je od starta bio kombinacija, posto drugacije ne bi ni dobili dozvole da kopaju trotoare po Nbgd. I niko se nije zajebao ko je uzeo jer on i danas do jaja radi za 30% nize cene nego kod drugih. E sad nije nemoguce da ce da ga prodaju, ali sigurno nece niko ostaviti kilometre polozenih optickih kablova samo da bleje, neko ce to kupiti, moja je samo nada da taj koji kupi nece menjati pakete drasticno.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sve opcije su otvorene, jer od "pojave" adsl Telekom je od extraprofita kupio Telekom CG, RS, otkupio deonice od Grka, kupio poslovnu zgradu JAT-a u Bul. Umetnosti.

 

Ali po predviđanju stranih ekonomskih stručnjaka "dream team" Vučić-Dačić će morati hitno nešto da proda (pa i firmu koja ima extraprofit) jer kredita nema.

Kao mogući kupci Telekoma pojavljuju se Turci i to baš u vreme kad nam je ministar telekomunikacija turčin dr Rasim Ljajić (gde ima dima...)

 

Druga stvar koja je indikativna je da i Telekom pokušava da veže što veći broj korisnika adsl (povećavajući  vrednost u prodaji)

 

Telekom  http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1742

 

PTT koji je "mama" Telekomu ponudio je takodje u isto vreme promociju interneta

 

PTT http://www.postanet.rs/lat/struktura/promo-akcije/promo-akcije.asp

 

Kako je besparica sve veća svi moji "adsl-ovci" prelaze na PTT ADSL 2 opciju

Link to comment
Share on other sites

Sto je PTT mama Telekomu? Ajde jes' da imaju nesto pristojnije cene al' sto se ostaloga tice Telekom je sasvim OK u mojim ocima,evo 4 godine od kad sam kod njih i ne znam da li mi je jednom puko net. Edit: Pa cek bre ako sam dobro pohvatao sve ova Telekomova akcija je isplativija od PTTove.

 

Inace ne verujem da ce prodati Telekom, mislim to je bas ono zadnja slamka spasa a ovih dana se prica da ce kredit ipak dati Pera ciganin tj burazer iz Emirata. :)

Edited by деки
Link to comment
Share on other sites

Sto je PTT mama Telekomu?

 

1997.

1. jun Iz JP PTT saobraćaja „Srbija“ izdvojeno je Preduzeće za telekomunikacije „Telekom Srbija” čime je okončana zajednička faza razvoja pošte i telekomunikacija.

9. jun Preduzeće za telekomunikacije „Telekom Srbija“ konstituisano je kao mešovito akcionarsko društvo u kome JP PTT „Srbija“ kontroliše 51 posto kapitala, „STET“ (Italija), 29 posto i OTE (Grčka) 20 posto kapitala.

28. decembar 2002. JP PTT saobraćaja „Srbija“ je, dogovorom postignutim u Rimu, otkupilo od „Telekoma Italija“ deo od 29 odsto akcija koje je ova firma imala u „Telekomu Srbija“, čime je JP PTT saobraćaja „Srbija“ postala vlasnik ukupno 80 odsto deonica Telekoma.

30.12.2011.

Telekom Srbija i grčka kompanija OTE potpisali su danas u Atini ugovor o otkupu 20 % akcija srpskog operatora po ceni od 380 miliona evra.

Transakcija će biti završena do kraja prvog kvartala 2012. godine.

OTE je vlasnik 20 odsto akcija Telekoma Srbije od 1997. godine, a Vlada Srbije poseduje preostalih 80 odsto akcija.

 

PTT je ustupio vlasništvo nad Telekomom vladi Srbije

 

I dok "mama" "gradi" "tatko" prodaje.

Link to comment
Share on other sites

Sve opcije su otvorene, jer od "pojave" adsl Telekom je od extraprofita kupio Telekom CG, RS, otkupio deonice od Grka, kupio poslovnu zgradu JAT-a u Bul. Umetnosti.

 

Ali po predviđanju stranih ekonomskih stručnjaka "dream team" Vučić-Dačić će morati hitno nešto da proda (pa i firmu koja ima extraprofit) jer kredita nema.

Kao mogući kupci Telekoma pojavljuju se Turci i to baš u vreme kad nam je ministar telekomunikacija turčin dr Rasim Ljajić (gde ima dima...)

 

Druga stvar koja je indikativna je da i Telekom pokušava da veže što veći broj korisnika adsl (povećavajući  vrednost u prodaji)

 

Telekom  http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1742

 

PTT koji je "mama" Telekomu ponudio je takodje u isto vreme promociju interneta

 

PTT http://www.postanet.rs/lat/struktura/promo-akcije/promo-akcije.asp

 

Kako je besparica sve veća svi moji "adsl-ovci" prelaze na PTT ADSL 2 opciju

nama kojima i dalje vazi ugovor mozemo da se slikamo, tj ne mogu da ih "zamolim" i dobijem 20mb ako sam trenutno na 10mb paketicu ? :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma nesto svi imaju akcije za ugovore na 24 meseci... Da ne ocekuju mozda neko ubrzanje protoka il tako nesto pa pokusavaju da uhvate u ugovore sto vise korisnika? :D
 

Takodje meni istice ugovor sa Beotelom Novembra, i imaju neku promociju 1mb za 1500din ugovor na 24 meseci, isto izadje kao i PTT-ov . Mozda ovaj 2Mb nije lose da se uzme ali nemam pojma koliko to radi na max speed?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...