Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Ako si potpisao ugovor na dve godine ne vidim kako mozes da trazis vecu brzinu sa iste pare. Valjda je tebi i dalje stari cenovnik, scve dok nr prodje 12/24 meseca.

Internet promocija je u pitanju. // http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176

Meni i svima iz moje zgrade su vec podigli brzinu, tako da ne vidim zbog cega ne bi i duletu haha :D

Link to comment
Share on other sites

pa fora je da novi korisnici dobiju bolje nego stari. To je oduvek tako bilo, isto je tako bilo i sa orionom kod mene, redovno neke akcije za nove korisnike ali nas stare ko jebe. Fora je uvek bila da ako hoćeš da pređeš na skuplji paket, onda može ali da ti apgrejduju postojeći tek tako, retko.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa ako je tako onda im je bas trula fora da neko za 1500 dobije 5/1, a neko 10/1, koja je poenta promocije onda?

 

Kad imaš monopol onda je poenta da pljačkaš koga god možeš. Zaprepastio bi se koliko korisnika ima na click brzinama.

Umesto da prebace korisnike oni ih licemerno obaveštavaju na strani koje niko od njih ne posećuje.

 

 

Stare Click brzine

Stare Click brzine nisu više u ponudi za nove korisnike. Svi postojeći korisnici Click brzina i dalje mogu da ih koriste, s tim što u svakom trenutku mogu da odaberu neku od novih Net Brzina

 

http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1450

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

 

...s tim što u svakom trenutku mogu da odaberu neku od novih Net Brzina

Imajući u vidu da je internet promocija do 31. decembra, primera radi, obavezni su duletu da promene brzinu sa net 5 na net 10, za cenu net 5 paketa, bez obzira što ima ugovor, samo će isti produžiti od momenta podizanja na net 10. Ne znam koji qrac laprdaju i zajebavaju narod.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Isao sam juce ponovo da pitam to isto i odjebali su me pricom da se to odnosi samo na korisnike kojima istice ugovor za 3 meseca ili im je vec istekao...serem im se u promociju...jedino sto mogu je da uzmem onaj box paket za mobilni, fiksni, tv i net...ali to mi je cimanje, treba da se prebacujem iz telenora i odjavljujem kablovsku...mada preracunacu se dal mi se vise isplati

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koji ce vam IPTV anyway, nista pametno ni na jednom kanalu nema za gledati.....

Btw, uskoro krece svuda VDSL pa cemo videti kakve ce pakete davati za isti,

mislim da ce biti kul ponuda, jedino sto je i on podlozan shumovima i to jos vise

nego ADSL, jbg, parica se ponasa i kao "antena" istovremeno, tako da je mnogo faktora

vezanih za kvalitet usluge koja stize do vaseg modema.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko da li je Eunet pojačao ADSL pakete postojećim korisnicima ili se igraju sa brzinama? Ne vidim vest nigde na njihovom sajtu, ali torrent mi pegla preko 700kbps od jutros

 

Nisu ništa pojačavali koliko znam. Pre će biti da si nagazio dobar torent.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

potrebna pomoc drugovi.

 

uzimamo 20/x adsl u telekomu ovih dana, na internet ce se kaciti 1 desktop kablom i 2 laptopa wirelessom. ukratko, kako da ga podelim tako da ja mogu u svako doba nesmetano da igram online, dok se na laptopovima surfuje po yt-u / face-u i ostalim random glupostima

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

da, to znam, ali zanimalo me je kako to da izvedem konkretno (ovde ogranici toliko, tako i tako itd.), ali sam shvatio da je ono sto sam zamislio nemoguce izvesti u praksi, tako da cu samo ograniciti na laptopovima, jer njima nece biti potrebno vise od 1/4 protoka pa ne znam sta da se desi.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio Net Limiter za ograničavanje interneta kod sestre, kako meni nebi lagovalo dok igram igrice. Zadovoljan sam, mada sada smo na odvojenom internetu tako da ga već duže vreme ne koristim.

 

Na koliko ćeš koga ograničiti, čisto je tvoja procena. Za surfovanje na FB i streaming ti ne treba preko 1-2 Mbps (125-250 KBps). Tako da onih 20 Mbps možeš podeliti na 16 + 2 + 2.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Crnjo daj neki info, zvali iz Lelekoma pre neki dan, pominju neku promociju 2 godine ugovor višestruko veća brzina za iste pare etc - ja već imam NET10 i pogledam aktivne promocije postoji NET50 po ceni NET10 promocija trenutno.

 

Pošto sam ja u pičkovcima, blok 72, ivana ribara u odnosu na centralu (blok 70) meni je 10mbit najviše što ću ikad imati sa ADSLom - da li su me pavijani zvali greškom ili je počeo FTTB rollout po ngdu or what ?

 

Zvao danas, neki zbunjeni mi pominje neki istekli ugovor (koji nemam) stari minimalni paket (sa kojeg sam prešao pre godinu dana) i nudi mi NET10 :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Crnjo daj neki info, zvali iz Lelekoma pre neki dan, pominju neku promociju 2 godine ugovor višestruko veća brzina za iste pare etc - ja već imam NET10 i pogledam aktivne promocije postoji NET50 po ceni NET10 promocija trenutno.

 

Pošto sam ja u pičkovcima, blok 72, ivana ribara u odnosu na centralu (blok 70) meni je 10mbit najviše što ću ikad imati sa ADSLom - da li su me pavijani zvali greškom ili je počeo FTTB rollout po ngdu or what ?

 

Zvao danas, neki zbunjeni mi pominje neki istekli ugovor (koji nemam) stari minimalni paket (sa kojeg sam prešao pre godinu dana) i nudi mi NET10 :D

Имаш и мале централе :) Можда је никла нека поред тебе .

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Imas malu centralu, pre tipa godinu-dve su je potpuno renovirali i napisali velikim slovima Telekom, u Bloku 61, ispred zgrade D Vukasovica broj 66 ili 68, ne mogu sad da se setim, u svakom slucaju u severnom delu bloka izmedju prve i druge zgrade gledano od ulice Dusana Vukasovica. Tako da mozda mogu da ti provere da li mozes i vecu brzinu. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...