Jump to content

Šta voze forumaši?


dovlagsi

Ja sam RUR forumaš!  

33 members have voted

  1. 1. Ponosno vozim:

    • ALFU ne daj Bože
      0
    • AUDI, iliti Golf sa mekanom komandnom tablom
      2
    • BMW, jer vozim dinamično
      2
    • SITROEN, jer se nadam da će opet biti nezavisni i da će napraviti DS ajkulu
      2
    • DAČIJU, volim zvuk šuspleha cant help it
      1
    • FIAT, jebiga nemam
      3
    • FORD, razumem se u matične ploče al ne u kola
      0
    • HONDA, ložim se da vozim isti auto zauvek
      2
    • HJUNDAI, jer volim da imam lošije od boljeg
      0
    • KIA, jer volim da imam lošije od boljeg, samo sportski
      0
    • MAZDA, kako to mislite 12,5% uvozne carine?!
      6
    • MERC, gazda
      1
    • NISAN, francuski automobili su najudobniji!
      2
    • OPEL, čovek bećar poštenjačina
      2
    • PEŽO, imam električara u užoj porodici
      4
    • RENO, retko dobri automobili
      1
    • SEAT, vrela krv!
      0
    • ŠKODA ekipa
      5
    • SUZUKI, mađarski samuraj
      1
    • TOJOTA, zašto ovo svi ne vozimo?
      3
    • VOLVO, jer bezbednost je na prvom mestu
      1
    • GOLF
      1


Recommended Posts

1 hour ago, Vićsa said:

Nije baš bio neki izbor benzinaca Smaxa sa 7 sedišta. Dobro je da su bile neke alu felne uopšte, a ne čelične 😄

Neđo AMD ima Smax jako dugo i on je baš zadovoljan tako da kapiram da je za tu namenu sasvim solidno vozilo.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Zwerko said:

Nedja ima C-MAX  [:D]

pingvini, pilići 🙂 sve to isto! :))

1 hour ago, G!!! said:

KODIAQ FTW, ne zato sto je najbolji nego zato sto sednem vozim i ne mislim, a veliki je, a i startan fino

kontam da menjam ovaj stari, i da uzmem novi 

iju, kad si se prebacio u skoda klan, i ja sam mislio da si u kaškaiju. koliko je veći kodiaq ovako iz realne upotrebe?

Link to comment
Share on other sites

Niva je pakao na otvorenom putu, na 80kmh se osećaš kao da probijaš zvučni zid, i da će svaki čas da se dezintegriše. Ali zato ne znam bolji terenac po čukama - dosta je manji od Patrola i Defendera, a sjajno hvata podlogu i dovoljno je izdignut da mi čekrk nikad nije trebao da ga iščupam.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, dovlagsi said:

ZAR TI NE VOZIŠ KAŠKAJI ZBOG TEBE SAM STAVIO NISANA

zena ga sad vozi, ne da mi da ga prodam, jer je u fazonu i sta onda mi kupis neku fabiu pih  🙂

sednem ja u njega ponekad, kakva je ono ljuta guja, 2.0 benzin 140 konja, brrrrrrrrrrrm

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zabavniji je svakako 🙂 rekao bih da se u njemu najmanje osecam da sam u nekom SUVu, valjda jer je u toj kategoriji compact SUV-a. Odlican u krivini, fenomenalno koci, a leti kad ga naucis :] 

Kodiak je za svoje gabarite, odlicno povozna masina, ali obzirom da vozam decu cesto u njemu planski ne razvijam bas tu naviku da ga guram, mada eto sad sam isao sam do mora, i sabac - tjentiste 4 sata odmorne voznje pobosni

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, cali said:

Niva je pakao na otvorenom putu, na 80kmh se osećaš kao da probijaš zvučni zid, i da će svaki čas da se dezintegriše. Ali zato ne znam bolji terenac po čukama - dosta je manji od Patrola i Defendera, a sjajno hvata podlogu i dovoljno je izdignut da mi čekrk nikad nije trebao da ga iščupam.

jimny? 🙂

vrlo sposoban offroad terenac 🙂

9 hours ago, G!!! said:

zabavniji je svakako 🙂 rekao bih da se u njemu najmanje osecam da sam u nekom SUVu, valjda jer je u toj kategoriji compact SUV-a. Odlican u krivini, fenomenalno koci, a leti kad ga naucis :] 

Kodiak je za svoje gabarite, odlicno povozna masina, ali obzirom da vozam decu cesto u njemu planski ne razvijam bas tu naviku da ga guram, mada eto sad sam isao sam do mora, i sabac - tjentiste 4 sata odmorne voznje pobosni

pa šta je bio razlog zamene? taj veći gepek koji kodiak ima? da se tako plastično izrazim.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, G!!! said:

zena ga sad vozi, ne da mi da ga prodam, jer je u fazonu i sta onda mi kupis neku fabiu pih  🙂

ti prodaj, a ona neka kupi sta god zeli. amateru, iskoristi gender equality trend.

10 hours ago, Lucky said:

jimny? 🙂

vrlo sposoban offroad terenac 🙂

Jimny i Samurai su odlicni terenci, ali i dalje Niva korak ispred. Jedini bolji terenac od Nive je UAZ. na toj sasiji je i cuvena Buhanka.

  • Haha (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oddball said:

ti prodaj, a ona neka kupi sta god zeli. amateru, iskoristi gender equality trend.

13 hours ago, Lucky said:

ja iz ovoga samo primećujem da je supruga iskusna i ne želi da trampi japanca za skodu, ne znam šta bi ovom džiju! 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 8/29/2023 at 8:28 PM, Lucky said:

pa šta je bio razlog zamene? taj veći gepek koji kodiak ima? da se tako plastično izrazim.

svakako i veci gepek (secam se tog osecaja odlazeceg stresa kada sam shvatio da u gepek staju kolica nespakovana, po visini),  vise dece, i ponuda u tom momentu ofc

Hej ova moja stara kašika je veci japanac nego kasniji modeli!

Kodiak je vrhunski auto, ako  nemas vremena da imas te macho tripove oko auta jbg. Bukvalno je tenk, koji gazi i kida. Povremeno mi se javi ideja da kupim putnicki kombi lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

svakako i veci gepek (secam se tog osecaja odlazeceg stresa kada sam shvatio da u gepek staju kolica nespakovana, po visini),  vise dece, i ponuda u tom momentu ofc

Hej ova moja stara kašika je veci japanac nego kasniji modeli!

Kodiak je vrhunski auto, ako  nemas vremena da imas te macho tripove oko auta jbg. Bukvalno je tenk, koji gazi i kida. Povremeno mi se javi ideja da kupim putnicki kombi lol

a šta znači tenk koji gazi i kida? pitam ozbiljno? ja lično sa kodiakom imam problem što pozadi izgleda kao neki mrtvački kovčeg nemam pojma, mnogo ružan, i to mi je možda prva stvar. druga stvar mi je što čak i u onoj RS ili kako već liniji opreme iznutra i dalje ima tu "crnu plastiku sive boje" tj. deluje jeftnjikavo. Sam trip škoda brenda ostavljam po strani.

ono što iz ovog tvog mogu da zaključim je i da ne znam, ide dobro, dobro "vuče" (lol), nemam pojma, leži super u krivini i sa 200 na sat, ne znam šta bi značilo "gazi i kida".

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...