Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

Браћо ја да пријавим да Швецка напредује. Пре мање од недељу дана звекете 2 лика, црнци наравно, али има и доста рањених. Ко Бане Гребеаревић, само рокај. Пирке је могао бити убивен ... До сада је махом било циљано и прецизно. Без жртава са стране.

Друго, почели су фамилије да рокају. Ако не могу да те нађем, дигнем ти родитељима кућу у ваздух. И родитеље наравно. Престигли су нас. Ово се није ни 90их радило у нас.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Neformalni krijumcarski kamp...za razliku od onog formalnog :c

jbs mi sve, kako policija ovo dozvoljava da postoji uopste.

Zato sto su i panduri u talu oko krijumcarenja.

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, daniiL said:
3 hours ago, absolute said:

jbs mi sve, kako policija ovo dozvoljava da postoji uopste.

 

zato što su u fazonu "no nas intereso" tipa tamo neki likovi šta ćemo mi da se petljamo zabole nas nek se rokaju međusobno.

kao ono favele, samo kod nas 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, u jebenom Priboju su hapseni i suspendovani panduri zbog krijumcarenja ljudi. Ovde, tu i tamo neko naleti i prodje od stranaca. Sto je najtuznije, svi ti hapseni i suspendovani panduri su vraceni na posao, kao da se nista nije desilo.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Jose Jimenez said:

Živimo u državi gde BIA kontroliše najveću farmu kanabisa u Evropi, gde predsednik brani uhapšenog narko bosa, a inspektor koji je napravio hapšenje je meta napada.

dobro, verujem da u tim šemama nismo baš jedini 🙂 naši su samo dovoljno glupi a možda i bahati da to tako očigledno guraju javnosti pod nos/oči.

5 hours ago, evgeniy said:

za vreme zutih nismo ni mogli da imamo tu najvecu farmu kanabisa u Evropi, nego bi bila privatizovana i prodata strancima za dinar

KOME SMETA JAKA EKONOMIJA I PREDUZETNISTVO U SRBIJI

bogoljub je lepo govorio da je u zelenoj salati ključ i nisu ga slušali i sad šta - nemamo normalnu zelenu salatu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, evgeniy said:

za vreme zutih nismo ni mogli da imamo tu najvecu farmu kanabisa u Evropi, nego bi bila privatizovana i prodata strancima za dinar

KOME SMETA JAKA EKONOMIJA I PREDUZETNISTVO U SRBIJI

Sad jos samo fali da predjemo na zelene pa da obrnemo ceo krug farse i retardacije

Link to comment
Share on other sites

Стижу зелени, полако. И млади су и кул су и много је добро зезање!

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ajd' što moraju da nose haljine nego ne možeš pivo k'o čovek da kupiš, država ima monopol na prodaju (zamisli to!) pa idi juri systembolaget da stigneš pre 18h kad se zatvara, pa cela peripetija!

plus radi od 10 ujutru, ne mogu ni majstori lepo da kupe i popiju pokoje već od 7 kad idu da rade. 

neviđeno.

Link to comment
Share on other sites

Otac ispisao sina iz skole jer je brutalno pretucen od strane vrsnjaka. Nije mogao da dobije snimak nadzornih kamera. Verovatno je opet oruzje krivo, Vucic, Djilas, meseceve mene, a vidim i da ovi protesti po Beogradu uveliko sprecavaju vrsnjacko nasilje...

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Ne znam baš kako bi protesti to mogli da promene. Ono što mislim da ni ljudi na protestima ne kapiraju jeste da mi danas dovedemo nekog svetskog mega cara za problem vršnjačkog nasilja poboljšanje će se možda osetiti za 5 do 10 godina. Ne možeš da pucnes prstima i to se reši.

S druge strane ako je problem što ocu uopšte treba snimak nadzornih kamera to pokazuje koliko sistem uopšte ne postoji. Jer bi u normalnim uslovima to rešila škola, policija ili ko već treba.

  • Downvote (-1) 3

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oddball said:

Otac ispisao sina iz skole jer je brutalno pretucen od strane vrsnjaka. Nije mogao da dobije snimak nadzornih kamera. Verovatno je opet oruzje krivo, Vucic, Djilas, meseceve mene, a vidim i da ovi protesti po Beogradu uveliko sprecavaju vrsnjacko nasilje...

ЗАБОРАВИО СИ ТАЈНИ ПРОЈЕКАТ ЦИА КОЈИ КОНТРОЛИШЕ МОЗАК ПУТЕМ ИНТЕРЕНТА!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oddball said:

Otac ispisao sina iz skole jer je brutalno pretucen od strane vrsnjaka. Nije mogao da dobije snimak nadzornih kamera. Verovatno je opet oruzje krivo, Vucic, Djilas, meseceve mene, a vidim i da ovi protesti po Beogradu uveliko sprecavaju vrsnjacko nasilje...

a što nije mogao da dobije snimak? policija to traži?

a ako postoji neki problem, javi medijima koji će to da prenesu pa će onda standardno policija da se javi i ipak pogleda snimak.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Lucky said:

a ako postoji neki problem, javi medijima koji će to da prenesu pa će onda standardno policija da se javi i ipak pogleda snimak.

heh

1 hour ago, Zwerko said:

...Ono što mislim da ni ljudi na protestima ne kapiraju jeste da mi danas dovedemo nekog svetskog mega cara za problem vršnjačkog nasilja poboljšanje će se možda osetiti za 5 do 10 godina. Ne možeš da pucnes prstima i to se reši...

upravo o tome sam pricao jos onda kada je pocela ta prica sa protestima. a poboljsanje moze biti osetno vec kroz dva meseca ako poditelji pocnu da se bave roditeljstvom.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

pa ako neće pink i kurir, nova i n1 i danas sigurno hoće, a možda i rts!

na Prvoj sam to video, ali potpuno poverenje u medije sam izgubio pre vise od dve decenije 🙂 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, oddball said:

upravo o tome sam pricao jos onda kada je pocela ta prica sa protestima. a poboljsanje moze biti osetno vec kroz dva meseca ako poditelji pocnu da se bave roditeljstvom.

Dobro ali to nije rešenje, to kao kada bi rekao da se problemi u saobraćaju mogu rešiti za dva meseca ako ljudi prestanu da se ponašaju kao retardi. Hint - neće se desiti 😄 Zato bi i trebalo da postoji neka država, neki sistem, nešto što marvu uteruje u red a ne da se očekuje da se ljudi ponašaju normalno. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Velika je istina da se veliki broj roditelja ne bavi uopšte ili ne bavi dovoljno svojom decom. Isto kao što se ne bave ni sobom, a ni odnosom koji imaju sa partnerima. Iz raznih razloga, da ih ne nabrajamo.

 

Nažalost je mnogo do toga i što ljudi često nemaju dovoljno vremena da budu sa decom i porodicom. Ako radiš, a obično je tako, 9, 10 sati dnevno, pa malo još vikend koji sat, pa propustiš odmor...eto ti problema koji se zove dete sa previše slobodnog vremena i premalo roditeljskog nadzora, pažnje i usmeravanja podstreknutog lošim društvom i još gorim uticajima medija.

  • Like +1 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...