Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

10 minutes ago, absolute said:

Zakon propisuje ograničene razloge za produženje pritvora, onaj deo koji nije boldovan je značajniji od onog koji si boldovao 😄

možda samo treća stavka 🙂 i dalje ne razumem po kom osnovu (osim ofc politike) njemu mogu da daju preko 10 godina za "zanemarivanje deteta" i "izazivanje opšte opasnosti". nisam pravnik ali mislim da će neki iole bolji advokat to lako oboriti na sudu. 

11 minutes ago, Dule_smor said:

Ne znam, ali meni je ovo em suludo i protivzakonito, em jadno zaista...pa ne vredi valjda zivot necijeg deteta ne znam kojih para...

ne znam da li je protivzakonito, valjda nije čim je sud doneo takvu odluku. sad da li je jadno naravno možemo da diskutujemo, sasvim sigurno nema tih para koje zamenjuju život, ali verujem da su ti roditelji sad u tripu da traže svaki mogući način "pravde".

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče dece i škole, jedino ograničenje je da škola ne sme da dozvoli da dete napusti objekat bez pismenog pristanka roditelja. U praksi velika većina prvaka dolazi sama, čim se roditelji uvere da pažljivo prelaze ulicu. Ali opet, živim u mirnom kraju gde zbog dinamičkih vozača imamo 8 ležećih policajaca oko objekta.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Dečak (12) usmrćen je danas iz vatrenog oružja od strane drugog maloletnika u selu Međulužje kod Mladenovca. 

Smatra se da je ubistvo iz nehata.

Uprkos svoj onoj halabuci oko detaljnih provera skladištenja i "smanjenja oružja za 90%", mene nijedan pripadnik MUP nije ni zvao da pita za oružje, kamoli da dođe i proveri u kojim uslovima ga držim.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, cali said:

Dečak (12) usmrćen je danas iz vatrenog oružja od strane drugog maloletnika u selu Međulužje kod Mladenovca. 

Smatra se da je ubistvo iz nehata.

Uprkos svoj onoj halabuci oko detaljnih provera skladištenja i "smanjenja oružja za 90%", mene nijedan pripadnik MUP nije ni zvao da pita za oružje, kamoli da dođe i proveri u kojim uslovima ga držim.

pa to je zato što su tek završili kampanju.

predsednik je rekao da će biti kul dok traje kampanja ALI ONDA STE GA NAGRABUSILI! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, cali said:

Mi smo 24/7/365 u kampanji.

Демократија.

Ши Ђипинг, нпр, није никада у кампањи 🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan objavljena nova lista SNS bot naloga i osoba koje ih vode.

U znak osvete, Simo Čulić, zaposleni u BIA kao Gašićev savetnik i glavni za SNS internet tim, je čoveku koji je objavio listu pripretio da će mu silovati i ubiti ćerku.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cali said:

Pre neki dan objavljena nova lista SNS bot naloga i osoba koje ih vode.

U znak osvete, Simo Čulić, zaposleni u BIA kao Garićev savetnik i glavni za SNS internet tim, je čoveku koji je objavio listu pripretio da će mu silovati i ubiti ćerku.

do mene stigao link bot naloga ali bez konteksta, ja otvorim, gledam, ne mogu da skapiram šta je. tek onda mi sine 🙂

a ovaj ako ima dokaze od Sime, nek prosledi ali tipa nekim međunarodnim čioniocima, kad nisu gašića smenili neće sigurno ni njega.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Lucky said:

a ovaj ako ima dokaze od Sime, nek prosledi ali tipa nekim međunarodnim čioniocima, kad nisu gašića smenili neće sigurno ni njega.

Prijavio je poruke službi za VTK jer mu je ćerka u Srbiji, ali je rekao da će dići frku gde god bude mogao pošto živi u Švajcarskoj.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

ok, sta su brljali sa ovim eUprava sajtom...imao sam nalog, zapamcena sifra i sve u cookies, nece da se registruje sad...ukucam mail za reset sifre, kaze nepostojeci mail...a na taj isti mail su mi pre neki dan poslali mail da mi je stiglo resenje za porez...kome sad jelte ne mogu da pristupim...300 smrti nepismenim idiotima i botovskoj drzavi

https://eid.gov.rs/sr-Cyrl-RS/pocetna

edit, ahaha posle 5 pokusaja loguje me sa istim mailom i sifrom, wtf...ali sad nigde nema mog sanduceta gde su mi stizala resenja za porez?

edit2, nadjoh iz treceg puta, mora covek da se jos jednom loguje iako je vec logovan na sajtu...swe pohwale za magove dizajna

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

NERMIN Sulejmanović je danas u Gradačcu, u BiH, ubio troje ljudi, među njima i suprugu. Sve je to prenosio uživo na Instagramu.

Riječ je o bodybuilderu i fitness treneru koji je od ranije poznat policiji, piše Dnevni avaz. Dodaju da je bio poznati član narkobande Emira Kodžage.

Snimka je izuzetno potresna, vidi se krv posvuda, a snimio je trenutak u kojem ubija suprugu iz pištolja.

"Evo da vidite kako izgleda ubojstvo uživo", rekao je prije nego je upucao ženu.

Specijalci su na terenu i u tijeku je potraga za njim. 

Na snimci koja je užasno uznemirujuća i upozoravamo vas da je ne gledate ako dođete do nje, vidi se beba na pločicama te pretučena žena koja sjedi. Sve je puno krvi, na stolu se nalazi pištolj.

Ubojica uzima pištolj i govori da će sad svi vidjeti ubojstvo uživo te zatim puca u glavu pretučenoj ženi.

Nakon toga odlazi do auta.

Na snimci je beba živa.

Potvrdio je da je ubio još dvije osobe uz partnericu. Kaže da je ubio policajca. Rekao je da je beba dobro, da će živjeti bez oba roditelja. Rekao je da će ubiti još nekoga.

2a5db344-6896-41fe-8731-fe3e6ca41a2a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...