Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

U suštini izgleda sve ovo kao što smo ovde pričali oko budućnosti za KK

Quote

 

Ни лекарска ни судска пракса у Србији до сада се није сусретала са случајем попут овог. Док о томе уче из искустава других држава, уверавају да и Србија има инструмената да санкционише:

Адвокат Бранислав Станишић наводи да Закон о заштити лица са менталним сметњама подразумева могућност да лице буде задржано, хоспитализовано на лечењу затвореног типа у психијатријској установи са бројем година који не прелазе 18.

"Тај закон може да се примени и над децом уз потпис дечјег психијатра. Један од начина на који може да се мимо одобрења старатеља или законског заступника задржи у установи затвореног типа јесте да се процени да је опасан по себе, сопствени живот или живот других", каже Станишић.

Бранислав Станишић каже да се закон не може се примењивати ретроактивно, осим уколико у овом случају не би био повољнији по оног на кога се примењује.

 

Znači ne može retroaktivno da se primeni novi zakon, a doduše nije baš najjasniji ovaj deo šta se dešava kada napuni 18 godina a i nije mi najjasnije kako zakon o zaštiti lica sa mentalnim smetnjama ne podrazumeva osobe i starije od 18 godina. 

Možda u tom slučaju se nakon 18 godina prosto gleda neki drugi segment tog zakona.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Random skipovah na ritualne orgije...gde moze da se prijavi za taj satanizan, pitam za drugara!

ja vam kažem svaki deo je golden!

a za satanizam već si prijavljen samo negde šeruj da igraš Diabla i to ti je završeno.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, voodoo_ said:

Kad smo kod "to ti je završeno", vodio danas đecu na Super Marioa u bioskop i kaže u filmu jedan od braće "to ti završeno" i naravno ne završi. Fora ušla u sve pore društva, maltene kao "pametnom dosta".

Kod tog filma je meni najveća misterija ona lumiee ili kako se zvaše zvezda sa svojim depra izjavama. Bilo mi malo neobično za film koji gledaju deca. Možda oni ne kapiraju to i dalje 🙂

21 hours ago, FATA said:

Mislis zlatan?!

Sto se tice video i ja ga pogledao na preskoke i sjajno!

moze i zlatan! Al onda da pomešate sa ibrahimovicem!

Link to comment
Share on other sites

ju pobogu, to je ovo iznad od putina, videh sad. i kao niko ne zna ko je ova.

„Radulović je 5. maja, unutar škole ‘Branislav Ribnikar’ videla na hodniku decu, koja su došla da uzmu neke stvari iz škole, i sasvim slučajno je među decom bila i jedna od ćerkinih najboljih prijateljica… Radulović je pod okriljem te škole, uz znanje direktorke te škole, decu uvela u kabinet i tamo im puštala narodnu muziku i navodila ih i govorila im o tome da treba da se povežu sa duhovima i dušama svojim mrtvih prijateljica i prijatelja. Takođe, nastao je tajac kada sam danas to izneo na toj sednici“, navodi Radulović.

Link to comment
Share on other sites

Да мало разбијемо морбидну тему. Овај човек, Слободан Негић, је Максић. Два локвања око пања - два Месеца око земље. Ако се ико више сећа.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, overkind said:

Да мало разбијемо морбидну тему. Овај човек, Слободан Негић, је Максић. Два локвања око пања - два Месеца око земље. Ако се ико више сећа.

Nemoj pričati.

Kako ne znam, baš sam i mojim klincima puštao skoro, ima na youtube-u.

  • Thanks (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Видиш да се не сећају сви. А има довољно година да се сећа 🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Лик који је гостовао у Утиску. Ћерка му је погинула.

  • Sad 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Из 80их је. Значи он је у касним 40им или раним педесетим. Мало старији од мене.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...