Jump to content

Svašta po nešto sve ja pravio


Nikolasi

Recommended Posts

13 hours ago, togFU said:

baš sam pre par sati sleteo iz Njujorka, utisak je jeziv.

ahahahahaha

15 hours ago, Jose Jimenez said:

Laki, hoćeš li ja od tebe da uzmem dve daske, ili da poručujem odvojeno?

možeš od mene da uzmeš, nije frka.

mogu i svi ostali @togFU, @mladenq @SATAN @Dule_smor itd. 

lako ćemo onda da poručimo još ako je sve ok, ja sam svakako uzeo više komada unapred bez jasne ideje kome bi išle tako da mislim da smo pokriveni ovom prvom narudžbinom.

Sad ja puštam pare Nikolasiju tako da čim stigne paket do redakcije javljam!

17 hours ago, Nikolasi said:

Evo ovako 300 din po dasci košta printanje u boji  sa lakiranje i ukopavanjem, a da se proreže logo kroz dasku košta 350 din po dasci ali mora biti veći logo 80 x 50 mm zbog alata, a daska košta 600 din. Znači 950 din printana daska ,a sa prorezanim logom 950 din. Sve ukupno 13750 din i minus 300 din kapare 13450. Robu šaljem bexom ili postekspresom, a može i uplata na tekući račun u banci.

Puštene pare Nikolasi, nemoj sad na drogu da ih potrošiš!

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2022 at 3:38 PM, G!!! said:

'ocemo RUR logo na dasci za seckanje prasetine!

hocu svoj deo 😄

u svakom slucaju i meni jedna daska bez boje samo logo, da li od Luckyja ili ne nema veze, pa kad bude bude-bude, strpljiv sam ja 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

hocu svoj deo 😄

u svakom slucaju i meni jedna daska bez boje samo logo, da li od Luckyja ili ne nema veze, pa kad bude bude-bude, strpljiv sam ja 

javljam kad stignu kome su raspođene ako ima viška biće i za tebe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
33 minutes ago, Dule_smor said:

Auu, moram da dodjem makar zbog rurovace ako ne zbog daske!

čeka te već evo godinu dana 🙂 samo se javi!

30 minutes ago, manson said:

E da, gde se bre kupuje ta rurovača? Upišite me za kilo.

kod nas :)) upisan si, pa se javi 🙂

27 minutes ago, Junkie said:

1 ofarbana moliću, fala.

nema frke!

moram inače da kažem da je daska deblja nego što sam mislio i teža, rekao bih da je kvalitetna u tom smislu, nije nikolasi štedeo materijal! mislim da je deblja od ovih svih koje inače imam kod kuće.

Link to comment
Share on other sites

OK, da se uozbiljimo! 🙂

Pošto za sad imamo obojene, po redosledu prijava to mu dođe:

  1. @Junkie
  2. @FATA 
  3. @Dule_smor
  4. @SATAN + @killYg0r
  5. @Debeli

To je trenutno to od porudžbina za ove obojene. Znači 6 komada. Možda ima još jedna ili dve ovde viška.

Za blanko (nisu još stigle) - od ovih valjda stižu četiri tako da ima jedna slobodna.

  1. @Jose Jimenez-  sad sam video da si napisao "izrežu", ti si zeznuo nikolasija pa je pravio izrezan logo!!!
  2. @G!!! koji je inicirao ideju, ali sam te ubacio ovde jer sam video na poslednjoj strani da si tražio neobojenu. ako hoćeš obojenu ideš gore na vrh tj. prvi dobijaš.
  3. @mladenq

Trenutno nedefinisani 🙂

  1. @togFU - šta je "par" komada, da li su to dve? i ako su dve, da li obojene ili prazne?
  2. @millanče - prazna ili obojena?

Ako sam nekog zaboravio neka se javi.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dule_smor said:

Fala Lale, ziv bio. Potrudicu se ovaj put da svratim zaista, sta cu kad brzo mnogo zivim pa ne stizem!

nema frke. u suštini nije meni prob ni da čuči i čeka daska koliko god treba, ali ako neko odustane u međuvremenu neka javi za slučaj da je neko drugi sa većom željom!

makar dok ne stigne druga tura!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...