Jump to content

Koje felne i gume staviti na A7?


Dule_smor

Recommended Posts

On 5/23/2022 at 6:45 PM, Dule_smor said:

Znaci najvise sto mi je neko ponudio za stare felne i gume je jebenih 150 evra za sva 4 komada...e bas da im ne prodam za te pare, bacicu ih u smece, stipse svapske jebene

ma jok, pa ako im je to baš tržnišna cena, a znamo da nije, bolje da napraviš sto od felni i prodaš nemcima, ima da ti daju 2000 :))

download.jpg

3929661445_645edb0a40_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Inace definitivno vise ne idem kolima za Srbiju, makar ne ovim. 3 nedelje sam bio tamo i skoro sve vreme je auto bio u garazi kod drugara. Za 3-4 dana dok je bio napolju parkiran neko me je ogrebao i napred i pozadi na braniku i malo ulubio vrata kad je otvarao svoja verovatno...mada i to je pitanje da li je tako, posto nije na mestu gde su vrata najispupcenija...a i ova jedna ogrebotina deluje kao da je namerno naneta necime. Za skoro 5 godina u Nemackoj nijednom mi niko nije nigde pipnuo auto. Tako da toliko o Lakijevoj teoriji ''ma to moze svugde da ti se desi''. Ljudi su jednostavno pakosna i pokvarena govna koja cim vide neki malo bolji auto i jos sa stranim tablama samo gledaju da ga ostete, crkli majci bas.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dule_smor said:

Inace definitivno vise ne idem kolima za Srbiju, makar ne ovim. 3 nedelje sam bio tamo i skoro sve vreme je auto bio u garazi kod drugara. Za 3-4 dana dok je bio napolju parkiran neko me je ogrebao i napred i pozadi na braniku i malo ulubio vrata kad je otvarao svoja verovatno...mada i to je pitanje da li je tako, posto nije na mestu gde su vrata najispupcenija...a i ova jedna ogrebotina deluje kao da je namerno naneta necime. Za skoro 5 godina u Nemackoj nijednom mi niko nije nigde pipnuo auto. Tako da toliko o Lakijevoj teoriji ''ma to moze svugde da ti se desi''. Ljudi su jednostavno pakosna i pokvarena govna koja cim vide neki malo bolji auto i jos sa stranim tablama samo gledaju da ga ostete, crkli majci bas.

sry dule ako sam te zeznuo pa si zbog moje teorije krenuo put bgd kolima, ali stvarno ne mislim da su tebe specifično targetovali zbog DE tablica. 

pa pola srbije ima DE tablice kad dođe leto :))

Link to comment
Share on other sites

Lol Laki, nit sam to rekao, niti pomislio, svakako bih dosao kolima ovaj put. A za ovaj drugi deo se ne bih slozio, jednostavno se ne uklapa u pricu da te za 3 dana neko 3 puta ogrebe, a ovamo za 5 godina niko nijednom, pa nisu Nemci bas toliko pazljiviji i kulturniji. A pogotovo u manjem gradu kao sto je SD, gde se svi znaju i od komsija koji bi da ti napakoste ne mozes da se sakrijes nikako.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ili su ljudi jednostavno retardirani i ne umeju da voze a ima i pakosti svakako ali definitivno preovladava retardiranost, samo sto sam zamenio branik pocetkom godine i firma mi preko puta neke tekstilne fabrike gde uglavnom(osim cuvara) rade zene i uvek gledam da im ostavim bar 2 metra prostora da se isparkiraju, jedno vece imam sta da vidim, skucala se neka glupaca u mene i naprsla mi branik koji samo sto sam promenio, odlucio da ostavim tako i evo cak i prosao tehnicki sredinom juna 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ok, ima i toga sigurno. Ali da su bas toliko losiji vozaci/vise ih bole kurac od Nemaca mi ne pije vodu do kraja. Pa parkirao sam i po Bosni i Hrvatskoj gde je slican mentalitet u voznji pa mi nista nije falilo. Tako da je makar jedna od ovih ogrebotina na dusu govana od komsiluka.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dule_smor said:

Lol Laki, nit sam to rekao, niti pomislio, svakako bih dosao kolima ovaj put. A za ovaj drugi deo se ne bih slozio, jednostavno se ne uklapa u pricu da te za 3 dana neko 3 puta ogrebe, a ovamo za 5 godina niko nijednom, pa nisu Nemci bas toliko pazljiviji i kulturniji. A pogotovo u manjem gradu kao sto je SD, gde se svi znaju i od komsija koji bi da ti napakoste ne mozes da se sakrijes nikako.

šalio sam se dule, opusti se! 🙂 naravno da znam da nisi zbog mene odlučio da kreneš kolima 🙂

ono što hoću da kažem je da su ljudi prosto neoprezni i zabole ih za druge i u tom smislu je realno da te lupaju vratima kad ih otvaraju itd.

ne bih da branim naše vozače, ali pre bih rekao da je splet okolnosti. ima i onoga da li ti obraćaš pažnju ili ne. Ja sam na primer tako gledao na hondi, i onda svaki drugi dan vidim neki trag od drugih vrata ili ulubljenje itd. i "skupio" sam ih jedno 10ak kroz godine dok nisam otišao na kasko i prefarbao i sredio sve. 

od tad više ni ne gledam aktivno i iako ima sigurno novih ogrebotina prosto ih ne vidim 🙂

na smartu npr nikad nisam to ni gledao, ni na starom ni na novom pa ako me pitaš, niko me nije ogrebao što sasvim sigurno nije istina, nego prosto ne obraćam pažnju 🙂

9 hours ago, Dule_smor said:

jednostavno se ne uklapa u pricu da te za 3 dana neko 3 puta ogrebe, a ovamo za 5 godina niko nijednom,

a jel si svaki dan u DE obilazio kola da vidiš da li ima nove ogrebotine?

kao što si radio sad u SD? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Hehe, bas ste vickasti. A naravno da me ne vole, kad biste znali kakva govna od komsija imam skapirali biste o cemu pricam. Kad je keva umrla posle par dana lik prolazi pored mene i ni dobar dan da kaze, a kamoli da izjavi saucesce. I to ne neki random komsija nego su znali caleta i kevu. Naravno dok je cale bio ziv svi su ga cimali kad im treba nesto kod doktora itd. A tek sad kad sam otisao u Nemacku mogu misliti koji je hejt...al nebitno, da ne mracim, evo slika crnih felni nekog batice sa zatamnjenim staklima, ne cuce lose!

 

 

3d3b07cf4d1a8bfad1154b0b3cb5a68b.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Hehe, bas ste vickasti. A naravno da me ne vole, kad biste znali kakva govna od komsija imam skapirali biste o cemu pricam. Kad je keva umrla posle par dana lik prolazi pored mene i ni dobar dan da kaze, a kamoli da izjavi saucesce. I to ne neki random komsija nego su znali caleta i kevu. Naravno dok je cale bio ziv svi su ga cimali kad im treba nesto kod doktora itd. A tek sad kad sam otisao u Nemacku mogu misliti koji je hejt...al nebitno, da ne mracim, evo slika crnih felni nekog batice sa zatamnjenim staklima, ne cuce lose!

pa ok, ako imaš baš neki loš odnos sa komšijama onda je to razlog i nešto čega se paziš, to je ipak znatno uže targetovano nego e došao sam u srbiju razbili mi kola 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

pa ok, ako imaš baš neki loš odnos sa komšijama onda je to razlog i nešto čega se paziš, to je ipak znatno uže targetovano nego e došao sam u srbiju razbili mi kola 🙂

 

ma nemam nikakav poseban los odnos da sam se svadjao sa nekim ili da je bilo problema...nego jednostavno su ljudi pakosna govna, ne znam kako to ne kapirate

 

40 minutes ago, mladenq said:

mozda se svodi na bg! za par meseci u bgu nalupali su mi kola na parkingu zgrade 10x vise nego za godine i godine u nsu

 

moguce, mislim da je jedna ogrebotina iz garaze na Oblicevom vencu, ocigledno ljudi numeju da parkiraju

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...