Jump to content

EV i Plug-in automobili - pričajte


dovlagsi

Recommended Posts

26 minutes ago, killYg0r said:

Sve vise muskaraca vozi Smarta moram da primetim i nije ih sramota ni malo : D

ja stvarno ne znam što bi me bio blam da vozim smarta 🙂 najiskrenije. možda bih pre imao blam da vozim fiću, doduše retko sam viđao muškarca koji vozi fiću ali kapiram postoje 🙂

posebno me nije blam dok ga metnem 'de 'oću da izvinete što se tiče parkinga, što je zapravo i njegova poenta. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, killYg0r said:

Sve vise muskaraca vozi Smarta moram da primetim i nije ih sramota ni malo : D

dobar deo muškaraca nosi i pederuše, mokasine, košulje sa kratkim rukavima, skinny jeans (kako god se zove ta abominacija), pa ih nije ni malo sramota [:D]

  • Haha (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

ja stvarno ne znam što bi me bio blam da vozim smarta 🙂 najiskrenije. možda bih pre imao blam da vozim fiću, doduše retko sam viđao muškarca koji vozi fiću ali kapiram postoje 🙂

Zato sto, kada su ga dizajnirali, su u glavama zamisljali osamnaestogodisnju devojku sa P nalepnicom koja ne mora da menja brzine i moze da se parkira unapred u bilo kom trznom centru :tf:

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, killYg0r said:

Zato sto, kada su ga dizajnirali, su u glavama zamisljali osamnaestogodisnju devojku sa P nalepnicom koja ne mora da menja brzine i moze da se parkira unapred u bilo kom trznom centru :tf:

a možda su zapravo kopirali japance koji su odavno predstavili mikro veličinu vozila (zbog penisa hehe!) zbog zakona koje je tad japan propisao pa su odjednom mikro kola postala super hit popularna (suzuki maruti npr).

no nema veze, da mi neko kaže da sam homo mi je ok tradeoff za lako parkiranje gde god treba 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Ima tu ta zanimljiva činjenica u vezi sa smartom - osim smarta ti nemaš u ponudi ništa slično! Bilo je pokušaja (tipa tojota iq), ali nikad ništa da je uspelo a i sama smart franšiza ne beleži dobre prodajne rezultate, sa pikom godišnjeg sejlsa još u 2004.godini... Laki, ti si tržišna niša! 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, dovlagsi said:

Ima tu ta zanimljiva činjenica u vezi sa smartom - osim smarta ti nemaš u ponudi ništa slično! Bilo je pokušaja (tipa tojota iq), ali nikad ništa da je uspelo a i sama smart franšiza ne beleži dobre prodajne rezultate, sa pikom godišnjeg sejlsa još u 2004.godini... Laki, ti si tržišna niša! 

aj kno, ali u tome je i fora!

šalu na stranu, mogu da razumem da se u USA ne prodaje dobro iako ga dosta forsiraju, tamo si u gužvi pa si u gužvi saobraćajnoj, parking često nije problem jer imaju gomile parkinga na svakom koraku. ali da ne bude popularan u evropi u gradovima sa problemima gužve, mimo Atine i to 🙂 mi je nevera.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, togFU said:

ne uklapa ti se košulja kratkih rukava ovde

 

  Hide contents

 

5b86af50-b53c-4351-aaab-416d0a0a0a67-ses

 

 

ne bi se uklopilo da je gospodin ostao u Hagu, sve nakon toga, fits like a glove

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2021 at 11:20 AM, Lucky said:

lako parkiranje gde god treba

Pitanje - navedi mi tri situacije/mesta gde smart mozes da parkiras a da ne mozes corsu recimo?

Stvarno me zanima, jer oduvek mislim da je cela ta "Smart parkiram bilo gde" prenaduvana (svaka cast njihovom marketing timu ofc).

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mohr said:

I chose walking 😄

pa ok i ja, kad idem negde što mogu da stignem 10 minuta peške 🙂  ali za dalje rute, jbg. pored motora (i bajsa) koji možeš lako da parkiraš u centru npr kad ideš negde, smart je odmah naredno vozilo koje to može.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky Hvala na detaljnom odgovoru! Corsu sam uzeo kao primer je sam znao da si je imao (pisao si ovde o tome milion puta :))

Sve primere priznajem, a dok sam čitao zapravo sam se setio da sam video taj primer sa drvetom na parking mestu + SMART parkiran, u NS

Možda ne priznajem u potpunosti ove polu-legalne varijante parkiranja (primer 3, slika 2), ali ok, svakako tražena3 primera su tu! 🙂 

15 hours ago, dovlagsi said:

fatality

6 hours ago, killYg0r said:

Laki 1 Nig 0

Ne znam kako ste vi skontali da sam ja nešto kao isprozivao Lakija pa me on sabio? 🙂

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, togFU said:

@Lucky Hvala na detaljnom odgovoru! Corsu sam uzeo kao primer je sam znao da si je imao (pisao si ovde o tome milion puta :))

 

pa jest' i to si u pravu, izlapeo sam!

4 minutes ago, togFU said:

Možda ne priznajem u potpunosti ove polu-legalne varijante parkiranja (primer 3, slika 2), ali ok, svakako tražena3 primera su tu! 🙂 

15 hours ago, dovlagsi said:

znaš šta, mahom se trudim da ne budem na polu-legalnim pozicijama, ova jedina može da bude shady jer nema direktno tu iscrtano na trotoaru boju za zonu, mada u najvećem broju slučajeva ima toga. I uvek se trudim da procenim da li parking nečemu može da smeta, ovde to evidentno nije slučaj.

ali na primer "poslastica" je kad imaš obeleženu za parking a oni tu negde munuli kontejner, taman ostane dovoljno prostora da se parkira smart 🙂

setio sam se u međuvremenu i ovog slučaja odozdo. Ovaj lik, koji inače vozi oba ova kombija, jedan uvek parkira ovako na žuto do same ivice parking zone a ovaj drugi parkira ispred do bandere (desno od tog kombija ne vidi se na slici). I uvek ostavi ovako ovaj prazni prostor između gde prosto nema ko drugi da stane 🙂

 IMG_9716.JPG

9 minutes ago, togFU said:

Ne znam kako ste vi skontali da sam ja nešto kao isprozivao Lakija pa me on sabio? 🙂

jest' i mene je to zbunilo, ja sam samo hteo da objasnim!

generalno govoreći, tek kad kreneš da voziš smarta i shvatiš njegove gabarite otvori ti se taj neki novi vidik toga gde ga možeš parkirati. isto kao što ako voziš kola ne gledaš gde je drvo da vežeš bajs (npr). ja sam dosta dugo pratio i istraživao situaciju i gledao gde se parkiraju i kako itd, pre nego što sam se opredelio za kupovinu, i doduše čekao dizel smart da se pojavi koji sam hteo. I onda i pored toga, očekujući da će biti super za parking, zapravo sam dobio još više od očekivanog, što je baš retkost.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...