Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

This is why we can't have nice things

Nema veze sa koronom a opet ima, pogledati ceo klip.

Ako su pre 100 godina najveci proizvodjaci bili u talu da zajedno prave sijalice koje ne traju vecno jer profit... Zasto bi istima bilo strano da izmisle grip za koji "treba" vakcina koja ce se ponavljati na svakih godinu dana, 6 mesci, mesec dana i praviti profit? Zasto napraviti vakcinu koja stiti 10 godina kad mogu da je valjaju na mesecnom nivou?

Ali, ali vakcine su besplatne i neobavezne duvaj ga!!!

Recimo da su besplatne a nisu jer svaka drzava kesira tal... Zamisli da vakcina postane standard i prve 2 doze dobijes od drzave a onda svaki sledeci buster za Delta, Gama, Kurac, Sama soj moras da grunes 100€... Izi profit pajdo suckers!!!

Ja kontam da je tesko reci DA glup sam, naseo sam i da je lakse plivati u svojim govnima nego priznati da je neko drugi u pravu... Ali ono, da se ne dovodi u pitanje nesto sto po ciframa pokazuje da je samo jaci grip mi je LOL

Tako je i Zwerko koliko sam skontao verovao u ideologiju Zutih koji su nam se na kraju usrali u zivot... Draletu Vucic nije ulazio u crveno godinama jer je bio mag balansiranja i najbolja opcija koju imamo pa nam se na kraju usrao u zivot. Pre toga su nam se Milosevic i Tito usrali i uzduz i popreko... Svi znaju sve najbolje, a na kraju vam se useru u zivot :DDDDDDD

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alfa said:

 

sve je odavno receno i ispricano, manite se akademskih proseravanja, pametnom dosta…

 

Решено је РУР ради за Удбу.

А Лакија УДБА плаћа преко Мишковића.

Паметном доста - Фати Маска. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, FATA said:

Tako je i Zwerko koliko sam skontao verovao u ideologiju Zutih koji su nam se na kraju usrali u zivot... Draletu Vucic nije ulazio u crveno godinama jer je bio mag balansiranja i najbolja opcija koju imamo pa nam se na kraju usrao u zivot. Pre toga su nam se Milosevic i Tito usrali i uzduz i popreko... Svi znaju sve najbolje, a na kraju vam se useru u zivot :DDDDDDD

da biste me svi pobolje razumeli, moglo bi se reći da sam ja sam sledbenik psihoistorijske nauke, po Isaku Asimovu. u stvari, radi se o dinamičkom shvatanju istorije, koja traje na metanivou, nezavisno od pojedinačnih pretenzija učesnika, kao rezultanta još neobuhvaćenih pravilnosti. takođe istorija je tok, nevezan za pojedinačne tačke i njemu, koji čine sadašnji trenutak pojedinaca, i društva u celini. statičko, narativno, sekvencijalno i hronološko poimanje istorije, kao niza odvojenih slajdova, odnosno slika događaja, nema smisla, jer se serijom odvojenih analiza događaja i njegovih učesnika i protagonista ulazi u analizu motiva i socioločko-psihološka teoretisanja. motivi učesnika na pojedinačnom nivou nemaju ama baš nikakav uticaj na tok istorije. oni su rezultanta zakonitosti toka istorije, i iako u svojim životima imaju slobodnu volju da čine ili ne čine, u istorijskom smislu nema slobodne volje, već nužnosti.

 

ako nam je teško da matematičkim jezikom objasnimo tok svakog molekula Drine od nastanka do Save, to nikako ne znači da zakonitost kretanja svakog molekula, i celog toka ukupno, ne postoji.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ovi sto nece da se vakcinisu pa jos kazu da RaZmiSlJajU IzVaN kUtiJe, te sebe gledaju kao kakve intelektualce - najgora vrsta ljudi. 

A ovaj Fata covek napise gomilu nebuloza i onda jos na kraju ispoliva govnima coveka, mozda cak jos gora vrsta od ovih od gore. Ali manje-vise isti kurac.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/5/2017 at 9:18 AM, traktori said:

Svaki post vam odiše superlativnom količinom moronizma i niti jedan post koji ste ostavili niti na jedan način doprinosi diskusiji. To što ste u stanju da nabacate 30 redova random đubreta, apsolutno nikako ne znači da ti postovi imaju bilo kakvu vrednost. Post 'bullshit' daje savršen opis količine gluposti koje nabacuješ.

 

On 3/30/2018 at 11:19 PM, traktori said:

Biću tu da vam se iserem u usta i zapušim nos da se ugušite u govnima nakaze mutave ❤️

@Diego
@DJAPEH8

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Хтео сам да питам да се човек, који је гоне фулл ретард банује, али капирам да га користимо овде за забаву као мајмунче.

Тако да:

gg_memelord on Twitter: "Grab some popcorn and snakes drama incoming KEKW… "

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Diego said:

Ne kontam zasto mi je obrisan komentar vezan za mt. stupid.

Po grafikonu 1.1 vidimo da je Fata Confidence 10, Competence 1. Lik sa tolikim samopuzdanjem povraca po ovom topiku vec mesecima.

 

image.png.ab2283e7a20856a6394fbdbfef066a6c.png
grafikon 1.1

ne sećam se posta, poenta je da nema onog baš prostačkog vređanja, ovo što nabacujete a što danas ima i na tv kanalima i u tv duelima još i može da prođe!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...