Jump to content

Gorivo na NIS-u


prota_

Recommended Posts

Mislim da ne gresis mnogo. 

Mislim da se ovde proda daleko vise polovnjaka, od novih vozila za razliku od Jevrope. 

Mislim da je prosecna starost vozila kkd nas vise od 10 godina.

Heh... evo nadjoh neku vilest od prosle godine, vde kaze da je

Aleksandra Graovac iz Srpske asocijacije uvoznika automobila i delova je izjavila da je prosečna starost vozila u Srbiji 17 godina.

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

haha, realno, ima i toga šta priča dovla. ja sam baš videvši ovo od nemketa skapirao da je honda moja 14 godina, tako da evo uskoro dolazi u prosek ovaj od 17 godina 🙂 a opet ne može baš da se poredi na taj način ALI svakako da je mator auto, nema priče. 

što ne menja činjenicu da realno uvozimo krševe i da je svugde uvek gužva u saobraćaju i da više nema pravila kad je špic kad je gužva i šta sve ne tim povodom.

i ovo da imaš kola "za svaki slučaj" znam bukvalno 3-4 primera sad ovako iz glave da ljudi imaju automobile, registrovane, uredno parkirane koje voze jednom u tri meseca što jer im ne trebaju što "posle neću moći da nađem mesto".

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dovlagsi said:

Ja sam zauzeo celu liniju parkinga u pere velimirovića 😁

To su zli Rusi zauzeli. Prvu agresiju su izvrsili na mestu za parking u Pere Velimirovica 🙂

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Pa ovde piše da bi trebalo da je ED 209 dinara 🙂 https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/objavljene-cene-goriva/

Mislim da nije bio skuplji, ako govorimo o ovom obično evro dizelu, ne onom s aditivima. 

možda sam pomešao sa tim aditivnim, otkad nemam dizel vozilo ne fokusiram se baš na dizel cene.

Link to comment
Share on other sites

G-Drive dizel na NISu je 216-219 din... ide ovo na 250 lagano...

3 hours ago, fatboy said:

Dizel obican danas na NIS-u:  204 din

OPET CRNJAAAAA

🤩

  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

neko je bio rekao da na NISovim pumpama vise za obicna goriva ne kucaju bodove. Koliko sam ja zaklucio NIS u startu je oborio cene za te bodove buduci da je 204, dok je na svim ostalim 209din.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...