Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 3/6/2023 at 8:41 AM, Lucky said:

Evo Dule, ne moraš više da razmišljaš o Nemačkoj penziji ovde je sve super!

Ima čak i priče iz života:

A LEPO VAM JE HAJLI GOVORIO!

nisam video ovo na vreme :tf:

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

crni fato gde ti živiš, na sred auto puta? 🙂

Bolje da sam na sred autoputa, zvuk bi makar bio jednolican u 5-6im brzinama, plus niko ne koristi sirenu na autoputu!

Ovako mi je ulica ravna ko pista jedno 300m pa se moroni zalete 80-90 i onda koce pred lezeci koji mi je bukvalno ispod prozora... a onda sa druge strane gde ima uzbrdica i gde voze 30 kad prilaze lezecem nagare pun gas odmah cim ga predju pa sve zazvoni dok hvataju maksimalnu brzinu do skole na drugom kraju raskrsince gde ima jedno 15 lezecih

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

a, ne, ne...moraš i da radiš odmah posle davanja krvi 🙂

Pohvalno sa moje strane.

Ja sam dao pre neki mesec, taman je došlo vreme da idem opet.

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jose Jimenez said:

živinarnik 🙂

može, prihvatam!

1 hour ago, FATA said:

Ovako mi je ulica ravna ko pista jedno 300m pa se moroni zalete 80-90 i onda koce pred lezeci koji mi je bukvalno ispod prozora... a onda sa druge strane gde ima uzbrdica i gde voze 30 kad prilaze lezecem nagare pun gas odmah cim ga predju pa sve zazvoni dok hvataju maksimalnu brzinu do skole na drugom kraju raskrsince gde ima jedno 15 lezecih

iskopaj rupu 20 metara pre tog ležećeg što ti je pod prozorom i nemaš problem!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FATA said:

Bolje da sam na sred autoputa, zvuk bi makar bio jednolican u 5-6im brzinama, plus niko ne koristi sirenu na autoputu!

Ovako mi je ulica ravna ko pista jedno 300m pa se moroni zalete 80-90 i onda koce pred lezeci koji mi je bukvalno ispod prozora... a onda sa druge strane gde ima uzbrdica i gde voze 30 kad prilaze lezecem nagare pun gas odmah cim ga predju pa sve zazvoni dok hvataju maksimalnu brzinu do skole na drugom kraju raskrsince gde ima jedno 15 lezecih

au ahah jebote, umro sam, taman mislim to je to od muka kad ono ima i drugi deo kad prođu pešački pa dodaju gas LOL

Jedino što vidim kao rešenje je da uradiš zamenu prozora, koji će da budu bolje izolovani... ili da se preseliš ofc 😄

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Lucky said:

Nisam uopšte skapirao ovu frku u Lidlu opet, pa jel su ih džabe delili? obično su akcije izvesni procenat jeftinije ali odavno je prošlo ono vreme tipa kilo ćevapa za dinar i ti fazoni

 

Bilo 50%. A danas plecka 42% jefitinija, eto reprize!

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, fuse.buca said:

Bilo 50%. A danas plecka 42% jefitinija, eto reprize!

brate mili pa čak i 50% nije besplatno. ok, narod izgleda voli ćevape pa poleteli, ali neretko u lidlu imaš akcije sa 50% ili čak one kad je nešto na dodatnom popustu pred istek trajanja i tako to, pa ne viđam naoružano obezbeđenje oko frižidera :))

Just now, Dule_smor said:

ahaha ali sto su napisali maksimum 3 kila:D

ma to za sve ima u ovom lidl plus, i kad je hleb na akciji ili plećka, ali opet i dalje nije džabe.

No imao sam super momenat u Maksiju juče, kasir probao da mi proda iphone i apple watch :)))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zwerko said:

Ne širi dezinformacije, plećka je u sredu! 6969819acdb16eb4bd76ab5b807c26eb.jpg

Izvinjavam se, moja greska.

 

4 minutes ago, Dule_smor said:

ahaha ali sto su napisali maksimum 3 kila:D

Bilo i za cevape, cak se i na snimku cuje 😄

P.S.Pitam se samo sto se ovako ne otimaju kad je hrono hleb na akciji 😛

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

brate mili pa čak i 50% nije besplatno. ok, narod izgleda voli ćevape pa poleteli, ali neretko u lidlu imaš akcije sa 50% ili čak one kad je nešto na dodatnom popustu pred istek trajanja i tako to, pa ne viđam naoružano obezbeđenje oko frižidera :))

ma to za sve ima u ovom lidl plus, i kad je hleb na akciji ili plećka, ali opet i dalje nije džabe.

No imao sam super momenat u Maksiju juče, kasir probao da mi proda iphone i apple watch :)))

Nista nije besplatno moj Laki. Ljudi kao da su zaboravili pricu uvoza odbacenog mesa 3 kategorije iz EU koje ni kerovima ne bih dao. Ako je svinjetina 1000 i junetina 1200 a Lidl kilo cevapa prodaje za 600 to znaci da cevap ima 50% sranja koje nisu meso, drugacije ne bi bilo logike da ga prodaje, a to je samo da bude na 0... Ko zna sta sve ima unutra.

Meni i dalje engima zasto ljudi kupuju u Lidlu i jos se hvale time, ubedljivo najgori kvalitet hrane od svih lanaca marketa, jos gore je za inostranstvo. Ae ovde razumem raja krpi kraj sa krajem, ali da zivis preko i da se planski hranis u Lidlu mi je dno. Prodjem jednom u 2 ili 3 meseca kada setam sa zenom pa nam je na putu i kao ae da vidimo sta ima i uvek isto djubre. U pocetku sam kupovao u pekari ono slatko sa pekan orasima medjutim i to je postalo djubre. Onda sam kupovao neke americke pistace od 500g medjutim zena izvalila da na pijaci imaju isti ispali sa rafa za duplo manje para pa sad vise i ne ulazimo da se ne bi nervirali 🙂

  • Upvote (+1) 2

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

A cekaj, zasto mislis da su drugi lanci u inostranstvu nesto mnogo bolji od Lidla? Meni je to sve isto sranje, Rewe, Aldi, Edeka, Kaufland, Lidl, ne vidim neku razliku, kapiram da svi nabavljaju od slicnih snabdevaca. Osim ako nemas sad neki bas konkretni info iz prve ruke, tipa u Edeki je najzdravije meso/povrce/voce, onda mi reci da znam lepo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da su bolji, svakako su ista govna samo od slicnih ako ne i istih proizvodjaca a zapakovana u drugu foliju. Vise sam mislio na to da gore mozes kvalitetnije da se hranis od lokalnog seljaka jer mozes da ga priustis. Povrce nije vise povrce koje smo jeli 90ih pa ne vidim svrhu kupovanja istog u marketima, za meso da ne govorim. Ako zaradjujes lupam 3000 mesecno a na ishranu u X marketu ti ode 700, greota je ne hraniti se kvalitetnije za tipa 10-15% vise.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Pa idem povremeno kod seljaka jednog sto ima mesaru i susionicu u blizini, mada nije bas tako ni blizu. A povrce na pijaci njihovoj mi isto deluje prskano ko zna cime i vestacki nagruvano. Ne znam, ovde nije bas da imas na svakom cosku seljake koji prodaju zdravu hranu. Kod nas na svakom cosku neko prodaje krompir, luk, kupus, voce itd, ovde je to bas retko

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Ako je svinjetina 1000 i junetina 1200 a Lidl kilo cevapa prodaje za 600 to znaci da cevap ima 50% sranja koje nisu meso, drugacije ne bi bilo logike da ga prodaje

Postoji varijanta u kojoj određeni artikal (u ovom slučaju ćevapi) prodaju sa nula zarade ili čak idu u minus, sa ciljem da se privuče masa, koja će naravno kupiti još nešto drugo odnosno napuniti korpu drugim proizvodima na kojima zarađuju.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Pa idem povremeno kod seljaka jednog sto ima mesaru i susionicu u blizini, mada nije bas tako ni blizu. A povrce na pijaci njihovoj mi isto deluje prskano ko zna cime i vestacki nagruvano. Ne znam, ovde nije bas da imas na svakom cosku seljake koji prodaju zdravu hranu. Kod nas na svakom cosku neko prodaje krompir, luk, kupus, voce itd, ovde je to bas retko

Trebalo bi da makar imaš malo više onih "bio" radnji u kojima bi šatro trebalo da bude organsko voće i povrće a često i meso. Ne znam sad tačno u tom tvom zaseoku 🙂

 

2 hours ago, FATA said:

Nista nije besplatno moj Laki. Ljudi kao da su zaboravili pricu uvoza odbacenog mesa 3 kategorije iz EU koje ni kerovima ne bih dao. Ako je svinjetina 1000 i junetina 1200 a Lidl kilo cevapa prodaje za 600 to znaci da cevap ima 50% sranja koje nisu meso, drugacije ne bi bilo logike da ga prodaje, a to je samo da bude na 0... Ko zna sta sve ima unutra.

pa dobro fato, otkrio si nešto što nismo znali 🙂 ono kilo pilećih viršli je 200 dinara a kilo celog pileta je 300 dinara, znači nešto se tu ne slaže 🙂

ali ne bih to nužno povezivao sa Lidlom. Šta više, nekoliko proizvoda iz Lidla su makar deklarativno bolji nego pandani u drugim radnjama, čitajući sastav - nemaju razne "E" i šećere i ostalo. 

A ovo ostalo smo već pričali milion puta, sve to što ima u lidlu imaš i u maksiju samo se ovde zove "Pilos" a tamo "Premia" i potiče od istog proizvođača - Kruna, Zlatiborac itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...