Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, daniiL said:

Da se okupi kanteraska ekipa sa RURa od pre 20 i kusur godina, ovi klinci danas ne bi znali gde udaraju. Moglo bi se napraviti 10ak opasnih ekipa.

ma jel si lud :)) možda u ovo što kaže kili 1.5 ili 1.3 :)) 

ovo u CSGO prvo ne bismo mogli da se priviknemo na to da igramo u 500FPS na 244Hz ekranima i ti fazoni, pa onda sve drugo 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ovo u CSGO prvo ne bismo mogli da se priviknemo na to da igramo u 500FPS na 244Hz ekranima i ti fazoni

Khm kmh! Meni Vudu i Praso sklopili komp jedva 70fps izvlaci dok pod smokom ide i na 30! Obrnuti rekordi se jure!

Nisam razmisljao o tome, ali me resavaju ko budalu.. Sad tek kad ste pomenuli kontam da dosta zavisi i od 500 FPS > 70 FPS i 244hz>60hz... Cenim neki Rasa tamo me odvaljuje ko budalu samo zato sto ima bolji komp od mene!

Inace kakav 1.5 to se nikad nije igralo? 1.3 je bio dosta popularan prvo pa posle toga 1.6 ili tripujem?

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, FATA said:

Ima li negde da se igra 1.6 jos, komp mi ne podrzava CSGO?!

CS imaš da cepaš gde god ti drago, samo vodi računa ima dosta servera sa cheaterima itd.

Ali kad preko toga nekako pređeš možeš sit da se naigraš, ima i gomile ljudi odavde itd.

9 hours ago, FATA said:

Inace kakav 1.5 to se nikad nije igralo? 1.3 je bio dosta popularan prvo pa posle toga 1.6 ili tripujem?

1.5 je kratko bio aktuelan, vrlo brzo potom su izbacili 1.6.

5 hours ago, mohr said:

1.6 bio i ostao zakon, igrao bi se i dan danas da ga valve ne ubi onako nasilno ovim djubretom od cs go-a, sad izbacuju cs 2 i mogao bi biti zanimljiv i daleko bolji od svog prethodnika

prerano je to ocenjivati, pošto aktivno rade na izmenama i na osnovu feedbacka, ko zna kako će na kraju final da bude.

meni recimo novi smoke uopšte nije bio loš, ali "profi" igrači se žalili pa su vratili stari, ko zna šta će još.

E DA I

Easter Vaskrs GIF by bmedia

szerbkiadas_Srecan-Uskrs_nagy.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

CS imaš da cepaš gde god ti drago, samo vodi računa ima dosta servera sa cheaterima itd.

Ali kad preko toga nekako pređeš možeš sit da se naigraš, ima i gomile ljudi odavde itd.

Daj prvo  gde da skinem instalaciju! Gledao neki klip na jutubu i pomenuo lik da su neke instalacije zarazene (kapiram da je krek u pitanju, ali sta ga znam) pa ae da pitam bolje nekoga ko zna bolje

 

2 hours ago, Lucky said:

1.5 je kratko bio aktuelan, vrlo brzo potom su izbacili 1.6.

Verovatno mi zato 1.5 nije ni ostala u secanju... bukvalno samo 1.3 i 1.6.

 

 

3 hours ago, Lucky said:

meni recimo novi smoke uopšte nije bio loš, ali "profi" igrači se žalili pa su vratili stari, ko zna šta će još.

Sad pogledao taj novi smoke i bila je super zamisao... bezveze sto su vratili na staro

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, daniiL said:

Da se okupi kanteraska ekipa sa RURa od pre 20 i kusur godina, ovi klinci danas ne bi znali gde udaraju. Moglo bi se napraviti 10ak opasnih ekipa.

Kanteraška ekipa sa RUR nije mogla da osvoji 1.6 turnir ni u svojim najboljim danima, a kamoli sada 😄

 

Link to comment
Share on other sites

bas sam nei dan klincu objasnjavao zasto ne mogu da gledam smesne csgo klipove gde se deru i vriste i kao ozbiljno igraju - imam ozbiljne flesbeke na retarde sa srpske cs scene, bukvalno mi se stomak prevrne kad se setim kakvih je otpadaka tu bilo

  • Haha (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, FATA said:

Daj prvo  gde da skinem instalaciju! Gledao neki klip na jutubu i pomenuo lik da su neke instalacije zarazene (kapiram da je krek u pitanju, ali sta ga znam) pa ae da pitam bolje nekoga ko zna bolje

Turi ga na wishlistu na Steamu pa će ti stići mejl kad je na popustu, bude na akciji 3-4 puta godišnje, eno price history kaže da je u martu bio za 80 centi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mohr said:

@Lucky

Zar to nije bio fake news povodom prvog aprila? Smoke valjda ostaje isti. Ajde sredi neke keyeve ekipici sa foruma 🙂

e to već ne bih znao, nisam najbolje ispratio detalje oko toga, moguće da si u pravu, ako je bio prvi april, onda je dosta dobra fora 🙂

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...