Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nisam to rekao, nego da svako ima drugaciju definiciju govneta.

Prica se o "muzici", pojmu u kojem bukvalno vrvi od milion razlicitih ukusa i misljenja, i potpuno mi je klinacki da tvrdim: "Ma to sto se tebi svidja je sranje, pusti novi Napalm Death da cujes sta je klasika", ili  "Kako mozes da slusas te drekavce, pusti nesto od novog Topalka, da cujes kakav triler u glasu ima".

 

Edited by sttevann
  • Like +1 1

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, sttevann said:

Nisam to rekao, nego da svako ima drugaciju definiciju govneta.

Prica se o "muzici", pojmu u kojem bukvalno vrvi od milion razlicitih ukusa i misljenja, i potpuno mi je klinacki da tvrdim: "Ma to sto se tebi svidja je sranje, pusti novi Napalm Death da cujes sta je klasika", ili  "Kako mozes da slusas te drekavce, pusti nesto od novog Topalka, da cujes kakav triler u glasu ima".

 

znači rešenje je u duetu Napalm Deatha i Topalka!

generalno si u pravu, mogu uraganke biti krš, ali isto tako ne možemo da sporimo da imaju veliku fan bazu. Da li je vrednost generalno te pesme mala, jeste, verovatno kao i delo jelene baćić alimpiću odnosu na rat i mir, ali jelena zato ima milionski tiraž a rat i mir pročita onaj ko mora za školu i to digest na netu 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, sttevann said:

Nisam to rekao, nego da svako ima drugaciju definiciju govneta.

slazem se, ali delimicno, jer da, imas skroz suprotne zanrove, fanovi jednih ne vole drugi ekstrem itd, ali i pored toga, sigurno da za neka muzicka, filmska, ili ostvarenja iz neke druge umetnicke oblasti, se onako moze doci do generalnog konsenzusa od strane svakog ko iole poznaje materiju, da je govno

i ne znam da li to menja broj fanova izvodjaca, da se nadovezem na ovo sto laki kaze, jer imas recimo, jednu nicky minaj koja ima verovatno desetine miliona fanova, i sta zbog toga nije ocigledni retard sa govno muzikom?

msm ovo nema veze sa ovom aktuelnom pesmom od konstrakte, poslusao sam je jednom, nije moj cup of tea, definitivno je bolja od ovih guzicarki od prosle godine, ali ne bih nesto zalazio u analizu kvaliteta, nego generalno nisam fan tog pristupa 'ukuci su razliciti' za svako delo, tj

its-all-relative-friends.gif

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, FATA said:

Uh pa jesam Dule, napisah iznad. Zato mi je sad Konstrakta ili kako vec u svakom fidu 🙂

I bas ovo sto kaze Laki, i sta cemo had? 🙂

Mogao je tekst da bude i:

Et tunicam exuit tunicam

Et tunicam exuit tunicam

Pa da li bi to moglo da se nazove pesmom? 

Ne znam sta je jezivije... Tekst je uzasan, melodija je uzasna, ritam je uzasan, uskladjenost svega je uzasna... Ceo performans je propast. 

 

nemam pojma, meni je poruka neke pesme i pefromansa podjednako bitna ako ne i bitnija nego sam kvalitet iste...ali ok, kapiram da za evroviziju to nije bas vazno

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

hahaha kad se samo setim naslova po blicriru "manekenke pokorile evropu" "poslale mocnu poruku" "bice prve, kaze poznati jucuber" i slicno 😄 😄

Pa onda kako se italijan zaljubio u hurikanku 😄 😄

Kapiram da ce sada nasa osvojiti nula bodova zbog ukrajine, ali da naslovi nece izostati "konstrakta poslala mocnu poruku i ponizila hrvatsku" i slicno

  • Haha (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, f4ts0 said:

hahaha kad se samo setim naslova po blicriru "manekenke pokorile evropu" "poslale mocnu poruku" "bice prve, kaze poznati jucuber" i slicno 😄 😄

Pa onda kako se italijan zaljubio u hurikanku 😄 😄

Kapiram da ce sada nasa osvojiti nula bodova zbog ukrajine, ali da naslovi nece izostati "konstrakta poslala mocnu poruku i ponizila hrvatsku" i slicno

Osvojiće nula poena inače jer će pevati na srpskom samim tim 85% "performansa" gubi smisao, a onda će da izgube naravno i zbog Ukrajine koja će da pobedi jer je jadna napaćena Ukrajina!

Inače, Hrvati krišom šalju avione UKR izgleda! 🙂

 

Quote

 

Снажна експлозија којој је претходио пад објекта из ваздуха, одјекнула је синоћ око 23 сата у Загребу, потврдила је хрватска полиција. На месту експлозије остао је кратер пречника три метра. Пронађена су два падобрана, а неколико аутомобила је оштећено.

Још увек није познато какав је објекат падом из ваздуха изазвао експлозију на Јаруну у Загребу, а на месту догађаја су специјални тимови, војна полиција и ватрогасци, саопштило је хрватско Министарство унутрашњих послова.

 

Quote

U Zagrebu se srušila bespilotna letjelica Tu-141, doletjela je iz Ukrajine

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dule_smor said:

 

nemam pojma, meni je poruka neke pesme i pefromansa podjednako bitna ako ne i bitnija nego sam kvalitet iste...ali ok, kapiram da za evroviziju to nije bas vazno

Ako ti je tako jaka poruka i performans zasto si se vakcinisao i ko rob pratio mere? (ovo pominjem samo zato sto si sumnjao od samog pocetka u ceo narativ). 

Ne znam... da kazemo da ima dobru poruku i performans (iako sam suprotnog misljenja), ne bih bas sa tom porukom isao na takmicenje. Zasto nisu napravili pesmu da se sprdaju za vreme trajanja ovog ludila, mnogo bi vecu poentu imala nego sada kad je sve gotovo.

  • Downvote (-1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, FATA said:

Ako ti je tako jaka poruka i performans zasto si se vakcinisao i ko rob pratio mere? (ovo pominjem samo zato sto si sumnjao od samog pocetka u ceo narativ). 

Ne znam... da kazemo da ima dobru poruku i performans (iako sam suprotnog misljenja), ne bih bas sa tom porukom isao na takmicenje. Zasto nisu napravili pesmu da se sprdaju za vreme trajanja ovog ludila, mnogo bi vecu poentu imala nego sada kad je sve gotovo.

ako smo već krenuli u ozbiljnu diskusiju (verovatno nismo 🙂 rekao bih da covid zapravo i nije glavna tema, šta više možda je tek neka polu-sporedna. Naravno sad svako može da tumači kako hoće, ali pre bih rekao da je celokupna kritika društva, onda ti naravno možeš da kažeš - eh lićimurje i demonstvo, kritika društva na evroviziji, ali onda opet imaš pitanje - a 'de drugo da bude i da ostvari bilo kakav reach? 🙂 i tako 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lucky said:

ako smo već krenuli u ozbiljnu diskusiju (verovatno nismo 🙂 rekao bih da covid zapravo i nije glavna tema, šta više možda je tek neka polu-sporedna. Naravno sad svako može da tumači kako hoće, ali pre bih rekao da je celokupna kritika društva, onda ti naravno možeš da kažeš - eh lićimurje i demonstvo, kritika društva na evroviziji, ali onda opet imaš pitanje - a 'de drugo da bude i da ostvari bilo kakav reach? 🙂 i tako 🙂

Ma moze i ozbiljno i neozbiljno sto se mene tice 😉

Ne mogu jos da skontam Dula da li je ozbiljan ili nije jer meni pesma deluje neozbiljno! Na stranu sto ne mogu da razumem pesmu iako sam citao izmedju redova... Koja je povezanost Megan Merkl i hidrirane kose, tamnih ociju i lose jetre i uvecane slezine? Da li se aludira na Pizzgate skandal? Zasto ne Angela Merkl, rima bi bila slicna?
- Umetnica = Rob?~
- Strofa = Matrix?
Mnogo je stvari nabacano bez nekog smisla, bukvalno kao da se dva idiota raspravljaju ispred drakstora posle 15piva samo uz bolju gramatiku 🙂

Sto se tice kritike drustva, koja je poenta da ga kritikujes na jeziku koji je ogranicen na govorno podrucje balkana? Cisto sumnjam da ce bilo ko od stranaca da se potrudi da nadje prevod na netu i pokusa da razume pesmu koja je ionako dosta konfuzna... Bice u fazonu just another bloody Serbtard song.

Iz tog razloga i moj komentar da je trebalo da se pusti kod nas kao singl tokom pandemije na sprdnju vlasti i celog drustva...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dule_smor said:

A ti nisi postovao nijednu meru nego si otisao u sumu da zivis i izolovao se od cele price...ajd me mani tog spinovanja pls

Iskreno izolovao sam se maksimalno koliko sam mogao. Nisam se vakcinisao, a sto se mera tice jedino sto sam postovao je bio onaj policijski cas dok nisam shvatio koliko je sve ovo jedna sprdacina. Ovde sam pomenuo da sam vodio rat u pekarama na sta sam bio naduvan od Vitamina D, medjutim ratovao sam bukvalno na svim frontovima. Jurili su me po tempu, veru, trznim centrima, domovima zdravlja i ostalim rupama za masku medjutim sve se zavrsavalo na "samo ti radi svoj posao pa ako dodje policija prenecu im da si me obavestio".

Putovao sam CG - Bosna - HR - Madjarska - Katar - Ruanda - Tunis, kulirao po avionima i aerodromima, nosio masku na bradi i usima i nikad nisam imao problema. Fejkovao sam PCR i Antigen za gde je trebalo... Zamisli me u 22:00 u Rascanima u HR, selo sa 100 stanovnika 40km od Koprivnice, nigde zive duse a meni treba PCR/Antigenski za nedelju ujutru da bih zaradio 200€, a HR nije kao u Beogradu da imas lab na svakom koraku. Zovem ortaka, kazem spasavaj drug... Treba da se iscimas do Lab da mi odradis antigneski jebacu te ako si pozitivan :)) Dam mu svoj JBMG i da im kaze da je zaboravio LK ali da me ima u sistemu. Stize mi QR sa mojim imenom sa kojim sam mogao da se krecem bez problema.

Da se vakcinisem za sertifikat posle 20:00? A da odem u Pizza Bar, Majstor Margarita, Burgos, Burger House, Steak & Wine bar i da jedem bez problema nakon nekad kratke nekad duze komunikacije (ne pominjem ostale fastfudove)? Imao sam 2 problema nije da nisam, malo mi falilo da nabodem klinca koji radi u Burger House koji me je trolovao u fazonu, nema problema da cekam 15min unutra svoj red da se odlucim i narucim, ali je problem da sacekam unutra 8min da se ispece kad je napolju bilo -8c... Kad je video da sam izgoreo samo se ucutao i ignorisao. Drugi problem sam imao u Milky palacinkari u centru gde moron nije hteo da mi primi porudzbinu u 19:30 jer po njegovoj proceni necu stici da je pojedem do 20:00. Sa njim sam bas zaratio i nije hteo degen da popusti pa sam mu obecao da cu mu razbiti zube prvom prilikom kad ga budem video.

Kapiram da 100 ljudi 100 cudi i da ti je lakse da sumnjas, ali da se povinujes sistemu... Ono sto meni ne ide u glavu jeste da te je Alfa trolovao jebeno 2 godine, a kada je izasao kakav takav dokaz da je moguce modifikovati gene putem RNK vakcine ti uzmes i gubis vreme objasnjavajuci mu zasto je to tako... Od mene bi mogao da dobije isto sto i lik iz palacinkarnice XD

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2022 at 7:55 AM, sttevann said:

Ok Fato, ukusi su razliciti, ali ne mozes bas da nazivas pesmu koja je pobedila i koju veliki deo ljudi gotivi (iz bilo kog razloga) govnetom.

Mislim mozes, ali po cemu je tvoje misljenje ispravno, a svako drugo pogresno?

 

Slozio bih se oko ukusa da su neka ranija vremena gde su postojali kriterijumi koji su se postovali. Medjutim danas kada zivimo u doba debila i kada svaki retard sa IQ 60 moze da kaze nesto i da trazi da bude prihvacen jer svako ima pravo na misljenje, a uz to da ne bude kaznjen pesnicom u glavu kako ne bi radio to u buducnosti... To ne mogu da prihvatim, pogotovo ne kad se ujedini hiljadu, sto hiljada ili milion takvih morona. 

Pomenuo si napalm nesto i uzivanje u przenju gitare i vikanju u mikrofon... I to je OK. 

Ti si verovatno svestan da ta muzika nije bas najboljeg kvaliteta, ali to przenje i vikanje te dize i radi i to mi je ok. 

Npr. Mene przi YM sa evil eye, black star i ostalim stvarima i znam da je to jedan od vrhunskih muzicara... Iako nije za svacije uho (a pa ti slusas drekavce). Isto me przi Rhapsody i Luca Truli, ali znam da oni jednostavno nisu isti kvalitet i da me neko pita lagano bih rekao da su govno u odnosu na YM. Uvek postoje neki kriterijumi i bez obzira sto je nesto muzika i ima milione pregleda ne znaci da je kvalitetno... 

Bas me podsetilo na pricu od prosle godine... Kupio rostilj u "To je to" da spremim zeni za Ramadan i pozvao neko drustvo sa devojkama/zenama... Svi se odvalili od cevapa i sudzukica i razisli kucama na kraju dana... Mozda proslo mesec dana, zove me jedan i pita gde sam kupio cevape, zena (Ruskinja) mu kuka kako su bili vrhunski i da hoce da ih jede ponovo. Ja mu objasnio i zove me posle par sati kaze decko jesi ti lud dao si 1400 dinara za cevape i kobaje, i da ima vrh mesto gde kupuje za 600-700. E sad ja mogu da shvatim da neko nema para i da iz tog razloga jede cevape od 600-700 a ne one od 1400. Da li to menja cinjenicu da su ti cevapi od 600-700 govno jer pitanje je sta stavljaju u iste? Ne menja... Da li te cevape od 600-700 jede 90% ljudi, pa jede... Da li su i dalje govno kvaliteta, pa jesu... 

 

1 hour ago, f4ts0 said:

fato opusti se malo, da li si ti normalan 😄 😄 😄

Samo gas Igi druze, samo gas! xD

  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, FATA said:

Iskreno izolovao sam se maksimalno koliko sam mogao. Nisam se vakcinisao, a sto se mera tice jedino sto sam postovao je bio onaj policijski cas dok nisam shvatio koliko je sve ovo jedna sprdacina. Ovde sam pomenuo da sam vodio rat u pekarama na sta sam bio naduvan od Vitamina D, medjutim ratovao sam bukvalno na svim frontovima. Jurili su me po tempu, veru, trznim centrima, domovima zdravlja i ostalim rupama za masku medjutim sve se zavrsavalo na "samo ti radi svoj posao pa ako dodje policija prenecu im da si me obavestio".

Putovao sam CG - Bosna - HR - Madjarska - Katar - Ruanda - Tunis, kulirao po avionima i aerodromima, nosio masku na bradi i usima i nikad nisam imao problema. Fejkovao sam PCR i Antigen za gde je trebalo... Zamisli me u 22:00 u Rascanima u HR, selo sa 100 stanovnika 40km od Koprivnice, nigde zive duse a meni treba PCR/Antigenski za nedelju ujutru da bih zaradio 200€, a HR nije kao u Beogradu da imas lab na svakom koraku. Zovem ortaka, kazem spasavaj drug... Treba da se iscimas do Lab da mi odradis antigneski jebacu te ako si pozitivan :)) Dam mu svoj JBMG i da im kaze da je zaboravio LK ali da me ima u sistemu. Stize mi QR sa mojim imenom sa kojim sam mogao da se krecem bez problema.

Da se vakcinisem za sertifikat posle 20:00? A da odem u Pizza Bar, Majstor Margarita, Burgos, Burger House, Steak & Wine bar i da jedem bez problema nakon nekad kratke nekad duze komunikacije (ne pominjem ostale fastfudove)? Imao sam 2 problema nije da nisam, malo mi falilo da nabodem klinca koji radi u Burger House koji me je trolovao u fazonu, nema problema da cekam 15min unutra svoj red da se odlucim i narucim, ali je problem da sacekam unutra 8min da se ispece kad je napolju bilo -8c... Kad je video da sam izgoreo samo se ucutao i ignorisao. Drugi problem sam imao u Milky palacinkari u centru gde moron nije hteo da mi primi porudzbinu u 19:30 jer po njegovoj proceni necu stici da je pojedem do 20:00. Sa njim sam bas zaratio i nije hteo degen da popusti pa sam mu obecao da cu mu razbiti zube prvom prilikom kad ga budem video.

Kapiram da 100 ljudi 100 cudi i da ti je lakse da sumnjas, ali da se povinujes sistemu... Ono sto meni ne ide u glavu jeste da te je Alfa trolovao jebeno 2 godine, a kada je izasao kakav takav dokaz da je moguce modifikovati gene putem RNK vakcine ti uzmes i gubis vreme objasnjavajuci mu zasto je to tako... Od mene bi mogao da dobije isto sto i lik iz palacinkarnice XD

 

ahaha, ma bmk vise ko me troluje i sta o misli, nemam ja sta kome ovde da dokazujem o mom strucnom znanju...a sta je tvoja ''borba'' sa kasirkama i pekarima donela tacno, osim neprijatnosti i tebi i njima, nisu oni krivi sto ce iih inspekcija kazniti ako ne postuju glupa pravila kriznog staba...ok, nece sad zbog Konstraktine pesme da se govna masonska useru i priznaju sve, ali je ipak to neka poruka bitna u osvescivanju sirokih masa ispranog mozga...slazem se da je pesma kao pesma meh i bezveze, i ja sam na prvo slusanje pomislio kakvo je ovo sranje jbte, ali eto ipak se zena potrudila da na svoj nacin iskaze neku kritiku ovog trulog sistema

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dule_smor said:

 

ahaha, ma bmk vise ko me troluje i sta o misli, nemam ja sta kome ovde da dokazujem o mom strucnom znanju...a sta tvoja ''borba'' sa kasirkama i pekarima donela tacno, osim neprijatnosti i tebi i njima, nisu oni krivi sto ce iih inspekcija kazniti ako ne postuju glupa pravila kriznog staba...ok, nece sad zbog Konstraktine pesme da se govna masonska useru i priznaju sve, ali je ipak to neka poruka bitna u osvescivanju sirokih masa ispranog mozga...slazem se da je pesma kao pesma meh i bezveze, i ja sam na prvo slusaje pomislio kakvo je ovo sranje jbte, ali eto ipak se zena potrudila da na svoj nacin iskaze neku kritiku ovog trulog sistema

ja sam sa duletom!

poslušajte i ceo triptih i prva i treća stvar su na svoj način zanimljive 🙂

 

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2022 at 12:55 AM, sttevann said:

Ok Fato, ukusi su razliciti, ali ne mozes bas da nazivas pesmu koja je pobedila i koju veliki deo ljudi gotivi (iz bilo kog razloga) govnetom.

Mislim mozes, ali po cemu je tvoje misljenje ispravno, a svako drugo pogresno?

 

Dzastin Bibera voli dosta veliki broj "ljudi" pa je muzika govno i tako mogu nabrajati do sutra...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Lucky said:

ja sam sa duletom!

poslušajte i ceo triptih i prva i treća stvar su na svoj način zanimljive 🙂

 

 

poslusao sam ovo, a pre toga samo tu pesmu za evroviziju

ono poenta je sto ljudi spajaju umetnika, njegovo delo i publiku. po mom misljenju ova zena ima zanimljivu ideju, ali kao i uvek njena pesma privlaci i totalne morone

Edited by beba isus
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, FATA said:

Da se vakcinisem za sertifikat posle 20:00? A da odem u Pizza Bar, Majstor Margarita, Burgos, Burger House, Steak & Wine bar i da jedem bez problema nakon nekad kratke nekad duze komunikacije (ne pominjem ostale fastfudove)? Imao sam 2 problema nije da nisam, malo mi falilo da nabodem klinca koji radi u Burger House koji me je trolovao u fazonu, nema problema da cekam 15min unutra svoj red da se odlucim i narucim, ali je problem da sacekam unutra 8min da se ispece kad je napolju bilo -8c... Kad je video da sam izgoreo samo se ucutao i ignorisao. Drugi problem sam imao u Milky palacinkari u centru gde moron nije hteo da mi primi porudzbinu u 19:30 jer po njegovoj proceni necu stici da je pojedem do 20:00. Sa njim sam bas zaratio i nije hteo degen da popusti pa sam mu obecao da cu mu razbiti zube prvom prilikom kad ga budem video.

Znači ako budem čuo/video za neki fajt oko hrama, da znam da si ti Fato 84% šanse izazvao haos!

Zapravo, za Milky sam na tvojoj strani! Šta njega briga šta ti možeš da uradiš u 30 minuta. Ako je od 20h potrebna propusnica on treba tebe da usluži u 19:30 pa makar u 19:59 uzeo šta nisi pojeo i bacio kroz prozor 🙂 Nije propusnica od 19:30 nego od 20h.

21 hours ago, FATA said:

Bas me podsetilo na pricu od prosle godine... Kupio rostilj u "To je to" da spremim zeni za Ramadan i pozvao neko drustvo sa devojkama/zenama... Svi se odvalili od cevapa i sudzukica i razisli kucama na kraju dana... Mozda proslo mesec dana, zove me jedan i pita gde sam kupio cevape, zena (Ruskinja) mu kuka kako su bili vrhunski i da hoce da ih jede ponovo. Ja mu objasnio i zove me posle par sati kaze decko jesi ti lud dao si 1400 dinara za cevape i kobaje, i da ima vrh mesto gde kupuje za 600-700. E sad ja mogu da shvatim da neko nema para i da iz tog razloga jede cevape od 600-700 a ne one od 1400. Da li to menja cinjenicu da su ti cevapi od 600-700 govno jer pitanje je sta stavljaju u iste? Ne menja... Da li te cevape od 600-700 jede 90% ljudi, pa jede... Da li su i dalje govno kvaliteta, pa jesu... 

pa ok, ali šta se događa ako imamo situaciju da imaš ćevape i kobaje od 1400 dinara na mestu A i ćevape i kobaje od 1400 dinara na mestu B? 🙂 I imaju svaki neki svoj šmek i fazon - ko si ti da kažeš da su ovi na mestu A bolji? 🙂 

Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2022 at 12:15 PM, Lucky said:

ko si ti da kažeš da su ovi na mestu A bolji?

E to je poenta cele price, i zato je klinacni reci da je neka muzika govno.

Pa i taj Dzastin Biber, svi ga oznacavaju kao "govno", a ustvari da zamenis njegov vokal sa bilo kojim drugim a zadrzis i tekst i muziku, ne bi ni pomislio isto za pesmu.

Da, sve sto ste naveli gore i ja mislim da je "sranje", odnosno ne svidja mi se, i nikada necu to slusati, ali realnost jeste da je to muzika, zato sto ima sve sto treba da sadrzi muzika po definiciji.

Da li je to kvalitetna muzika? Naravno da nije, i to nema sta da se polemise, tu se svi slazu.

Sto se tice Konstrakte, ista prica. Pa jbg, neko obozava dzez, i to predstavlja vrhunac, a nekome neke pesme zvuce kao da se desava epilepticni napad u blizini nekoliko instrumenata, uz dodatak trube/saksofona, cega god.
Da li je dzez sranje? Naravno da nije, ali vecina ljudi verovatno ne moze da ga slusa i uziva na pravi nacin.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2022 at 12:15 PM, Lucky said:

Znači ako budem čuo/video za neki fajt oko hrama, da znam da si ti Fato 84% šanse izazvao haos!

Hahah taj neki rad! Samo cekam dan kad cu da izadjem kod Masana u crnoj hronici "odlepio zbog lose usluge" 🙂

On 3/12/2022 at 12:15 PM, Lucky said:

Zapravo, za Milky sam na tvojoj strani! Šta njega briga šta ti možeš da uradiš u 30 minuta. Ako je od 20h potrebna propusnica on treba tebe da usluži u 19:30 pa makar u 19:59 uzeo šta nisi pojeo i bacio kroz prozor 🙂 Nije propusnica od 19:30 nego od 20h.

Nisu oni jedini, ali su jedini koji su me toliko iznervirali.. Hteo da izvedem zenu da proslavimo sto je dobila stalni boravak i bam, nakaza se istripovala... Planiram vec kad se budem cimao do grada da svratim oko 19:30 i kod tog lika narucim 4 najvece palacinke sa nekim cudnim dodacima pa kad mi donese da mu kazem e izvini drug ipak nemam propusnicu pozvoz.

On 3/12/2022 at 12:15 PM, Lucky said:

pa ok, ali šta se događa ako imamo situaciju da imaš ćevape i kobaje od 1400 dinara na mestu A i ćevape i kobaje od 1400 dinara na mestu B? 🙂 I imaju svaki neki svoj šmek i fazon - ko si ti da kažeš da su ovi na mestu A bolji? 🙂 

Dobro Laki misa mu! Pomenuo sam gore da postoje neki opste prihvaceni kriterijumi koji kazu sta je dobro a sta govno 🙂 Konkretno na primeru mesa od 1400... Na oba mesta i A i B ces verovatno imati vrhunski cevap koji ce se mozda razlikovati u vise ili manje ovcetine ili nekog zacina.. Iako su oba vrhunska, preferiraces A ili B... Za razliku od mesta C i cevapa od 600-700 din gde melju pilece kosti i koje kakva govna. (ako znas za mesto A ili B ti u zivotu neces jesti na mestu C, osim ako nisi u besparici a ne bi trebalo ni tada).

E sada povukao bih paralelu sa muzikom. Imas npr. Mocarta i Betovena koji su bukvalno A ili B i Konstraktu ili kako vec koja je C... Mocart i Betoven se slusaju vec 200g a slusace se bar jos toliko pre nego sto se samounistimo ili nas zakaci neka random kometa... Betovena slusam bas dosta za razliku od Mocarta koji mi jednostavno ne lezi (mozda poneka numera), to ne menja cinjenicu da sam misljenja da su obojica vrhunski muzicari. E sad imamo Konstraktu i njenu numeru za koje mogu slobodno da kazem da su golo govno poredeci ih sa Mocartom, Betovenom, Bob Marlijem, Elvisom, Dzoni Kesom, Leonardom Koenom, Eminemom, Dreom, Nasom, Malmstajnom, Nirvanom, Crvenom Jabukom, Belim Dugmetom, Draganom Stojnicem, Tomom Zdravkovic itd itd itd...

E sad ako bih je poredio sa Jala Bratom, Buba Korelijem i ostalim muzicarima istog ranga onda bi verovatno bila mrtva trika i bila bi sjajna... No kada se ocenjuje kvalitet, poredis sa necim sto je opste prihvaceno kao vrhunski ili bar dobar standard, ne poredis sa soderom! 🙂

Da li je Konstrakta muzika? Pa jeste? Da li je govno muzika? Pa jeste. Da li je slusa dosta ljudi? Slusa, ali to i dalje ne menja cinjenicu da je govno 😉

3 hours ago, sttevann said:

Da li je to kvalitetna muzika? Naravno da nije, i to nema sta da se polemise, tu se svi slazu.

Who was phone Stevo? 😄

Cela diskusija je pocela od toga sto sam prokomentarisao da je uzasno losa stvar, da bi ti na kraju isto to konstatovao... Te ne znam u cemu se ne slazemo i gde je problem? 🙂 
Jeste muzika, i da, slusa je dosta ljudi... Ali to i dalje ne menja cinjenicu da je sranje! 🙂

  • Downvote (-1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...