Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Naslov vesti - Мушкарац страдао после удеса код Ресника, сумња се на самоубиство

Tekst - Београдски медији преносе да је мушкарац својим аутомобилом ударио у камион, после чега је изашао из возила и убио се хицем из пиштоља.

blake shelton shrug GIF by The Voice

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

Naslov vesti - Мушкарац страдао после удеса код Ресника, сумња се на самоубиство

Tekst - Београдски медији преносе да је мушкарац својим аутомобилом ударио у камион, после чега је изашао из возила и убио се хицем из пиштоља.

blake shelton shrug GIF by The Voice

Koje to portale citas crni laki! 

Vec preptostavljam klikbejt naslov koji te je privukao da kliknes "Sokantno!!! Pokusao da se ubije pa se ubio opet!!!" 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, FATA said:

Koje to portale citas crni laki! 

Vec preptostavljam klikbejt naslov koji te je privukao da kliknes "Sokantno!!! Pokusao da se ubije pa se ubio opet!!!" 

RTS zapravo 😞 uopšte ne čitam ove šok foto video, od blica preko informera, kurira i ostalih. mahom bacim pogled šta RTS donosi jer iako je zastareo i za penzose makar ima taj koncept "novinarskih vesti" koje zapravo neko i pročita pre nego što objavi 🙂

ne sumnjam da je na nekom informeru bila upravo takva vest tj. takav naslov 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Lucky ne znam gde da postujem ovo, ali evo još trendova!

ovo je vrh, prvo lik objašnjava šta je cancel culture, u fazonu kako je to sasvim normalno i da na to treba da se naviknemo svi

 

idu9Ebs.png

A onda možda i zanimljivi deo, odnosno delimično objašnjenje zašto se mnogi toliko utrkuju ko će više gay zastava da okači i više "so tolerant" edition proizvoda da izbaci itd....

 

tn9g3vy.png

Mislim, jasno je sve ovo, ali mi je jako smešno kako je lik iskrivio realnost i sve 😄

Ovo je kao da sutra kažu "pedofilija je normalna stvar, a ja ću sada da vas stručno posavetujem kako da naučite svoje dete da koristi zaštitu"

 

 

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, togFU said:

A onda možda i zanimljivi deo, odnosno delimično objašnjenje zašto se mnogi toliko utrkuju ko će više gay zastava da okači i više "so tolerant" edition proizvoda da izbaci itd....

 

pa kad je u organizaciji Slovenije, šta si drugo očekivao!

ma nema šta, to je sad uzelo zamaha onoliko, pa bukvalno pola ovih ne bi izbacilo ruse da nije kensl kalčra, prosto u staro vreme nije se na to tako gledalo i nije bilo toliko lako to uraditi. Onda kad su krenuli da hejtuju sve živo sad se svi utrkuju baš kao što je objasnio blajhani momak iznad, da pre nego što ih neko kenseluje oni zveknu nešto svoje i onda samim tim imaš banovane mačke sa takmičenja mačaka, samo zato da ne bi tamo neka se pobunila što je pobedila ruska mačka a i pitanje je da li bi se pobunila ali hajde da uradimo to što pre možemo da se osiguramo.

i onda imaš apsurde kao ovo što su kikovali ruse sa paraolimpijskih igara, mislim ... ok, sve ja apsurd ali to je baš ono - sad treba paraolimpijci njih da tuže za duševnu bol kao ljudi sa specijalnim potrebama tj. invalidi koje su sprečili da se takmiče.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, killYg0r said:

O cemu prica ovaj Neptun

Jesi pio Kombuchu iliti kombuhu nekad? To sad hipsteri piju jer je kao zdravo, ima te neke kulture koje su zdrave za varenje. Tj nije kao, izvorna kombuha kao tradicionalno piće se pravi fermentacijom čaja (može i drugih napitaka) i ima kiseo, intenzivan ukus, kao rasol od kupusa recimo, i dobra je za mnogo stvari, kao i drugi fermentisani napici. E sad, hipsteri to prave tako što stave 5% pravog fermentisanog pića, kiselu vodu, 5g šećera na 100ml i aromu đumbira da se lakše tripuju da su jogiji. I onda to naplate 5.5 evra budalama poput mene.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Neptune said:

Jesi pio Kombuchu iliti kombuhu nekad? To sad hipsteri piju jer je kao zdravo, ima te neke kulture koje su zdrave za varenje. Tj nije kao, izvorna kombuha kao tradicionalno piće se pravi fermentacijom čaja (može i drugih napitaka) i ima kiseo, intenzivan ukus, kao rasol od kupusa recimo, i dobra je za mnogo stvari, kao i drugi fermentisani napici. E sad, hipsteri to prave tako što stave 5% pravog fermentisanog pića, kiselu vodu, 5g šećera na 100ml i aromu đumbira da se lakše tripuju da su jogiji. I onda to naplate 5.5 evra budalama poput mene.

Fantastično...u negativnom smislu...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dule_smor said:

Jbte kako ste neuki...Kombuha je sibirska gljiva u originalu, imala moja baba u tegli!

baš ovo htedoh da kažem, kako je moguće da neko ne zna za kombuhu 🙂

pre jedno 10 godina je bila glavni hit među starijim gospođama, kao ono aloe vera što je bila pre 15 a brusnica pre 20 a pre 5 ono drugo malo bobičasto voče sad mi stade mozak aronija kako se zove 🙂

i imaš u svakoj zdravoj hrani baš ovako pakovanje:

Kombuha2-0.5l.jpg

Sećam se da je neka matora prelamač dizajnerka pre 20 godina to uvek donosila kad je prelamala časopis, valjda da pregura taj stres! :))

haha, ulazim u prodavnicu pre minut:

IMG_0733.JPG

što je najcrnje od svega ovaj dućan inače nema pola normalnih proizvoda da kupiš ali važno da dve vrste kombuhe imaju :))

Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2022 at 3:13 PM, digrejzo said:

pa kad od jedne flase naprave dovoljan promet za kiriju i dve radnice =c

a donat mg 200 kinti pola litre ništa? :))

btw, nisam imao u apokalips bingou da će luda konstrakta da pobedi na beoviziji :))

 

mada pesma nosi poruku to je tačno!

Link to comment
Share on other sites

Oduvek sam se pitao ko su ljudi koji ovo gledaju, moja keva koja uskoro puni 63 godine i Laki jbt! 🙂 Cuo sam da Bugari salju jako dobar bend pa eto "navijacu" za njih, ako sam dobro skontao, pevac Rainbow-a Ronnie Romero ce ih predstavljati a kakve sad on ima veze sa Bugarima ja stvarno nemam pojma 😄 ali ako je neko dovoljno dobar da nasledi Ronnie James Dia, onda vredi cuti pretpostavljam!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

super je gledati beoviziju sa opcijom premotavanja! inače je trajala 3 i po sata, pa tačno bi se ubio sa onim grin rum sranjima i pevanjem nekadašnjih hitova sa evrosonga. a ova ako prevede lepo ovu "pesmu" na engleski, pobeđuje sigurno. ustvari ne, setiće se vrv neko da napravi pesmu o ukrajini... 

  • Upvote (+1) 1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dule_smor said:

Ahaha, ako pesma i nastup predstavljaju neku sprdacinu sa pandemijom i pranjem ruku, onda Nemke approves 😄

evo pa proceni sam :)) ali pogodio si 🙂

 

 

9 hours ago, mohr said:

Oduvek sam se pitao ko su ljudi koji ovo gledaju, moja keva koja uskoro puni 63 godine i Laki jbt! 🙂 Cuo sam da Bugari salju jako dobar bend pa eto "navijacu" za njih, ako sam dobro skontao, pevac Rainbow-a Ronnie Romero ce ih predstavljati a kakve sad on ima veze sa Bugarima ja stvarno nemam pojma 😄 ali ako je neko dovoljno dobar da nasledi Ronnie James Dia, onda vredi cuti pretpostavljam!

pozz za kevu! 🙂 zna žena koji kontent valja!

7 minutes ago, dovlagsi said:

super je gledati beoviziju sa opcijom premotavanja! inače je trajala 3 i po sata, pa tačno bi se ubio sa onim grin rum sranjima i pevanjem nekadašnjih hitova sa evrosonga. a ova ako prevede lepo ovu "pesmu" na engleski, pobeđuje sigurno. ustvari ne, setiće se vrv neko da napravi pesmu o ukrajini... 

da, realno je da mora da prevede na engleski jer je ovde tekst 80% pesme, ako ostane srpski baš je set sail for fail.

a da će biti ukrajinom obojena evrovizija to je jedan kroz jedan 🙂

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Laky, ovim zadrtima da čardžuješ premium pristup najmanje 19,99 EUR

normalno! ide se na specijalnu komisiju veća staraca da ti bude odobreno uopšte da uđeš u 9,99$ tier! ovi ostali svi su 19,99$! Vidiš da im nije ni teško da plate toliko, eno oni HBO maxobi i ostala čudesa su već 20 dolara!

a evo ko bi još malo da se šokira, skoro je objavljen i triptih tj. tri pesme odjednom plus spot!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...