Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

13 hours ago, togFU said:

Ilustrovano!

image.thumb.png.74433c0b261279782b7864a24bc48e4f.png

hahaha, pa da, to je to :))

ovog pomeranca nekad šeta ćale koji izgleda skoro pa ovako, a ima maltezera jedan drugi komšija koji doduše deluje kao da ga mrzi da živi sa i bez tog kučeta, što je tek onda poseban prikaz :))

23 hours ago, fuse.buca said:

Nekada davno su se uzimale "normalne" rase... A danas je statusni simbol imati pomeranca 🙂 

vala baš i to sad još i po boji ako je beo onda je to kao standardni ništa spec, nego moraš crnog da uzmeš!

i videh juče neku vozi q7 (na temi one priče fatsoove da su to najopasniji učesnici u saobraćaju) i u krilu drži pomeranca koji gleda kroz prozor.

Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da za ovih dvadeset godina koliko su Kinezi u Srbiji ne pamtim da sam ikad video nekog Kineza ovako u gradu van prodavnice. Tipa u pošti, banci, supermarketu, kod lekara, frizera. Šta li se krije iza toga.

On 2/4/2022 at 7:51 AM, Lucky said:

videh juče neku vozi q7 (na temi one priče fatsoove da su to najopasniji učesnici u saobraćaju) i u krilu drži pomeranca koji gleda kroz prozor.

Dobro je dok je pas a ne beba, ali verujem da nismo daleko.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Neptune said:

Meni je neverovatno da za ovih dvadeset godina koliko su Kinezi u Srbiji ne pamtim da sam ikad video nekog Kineza ovako u gradu van prodavnice. Tipa u pošti, banci, supermarketu, kod lekara, frizera. Šta li se krije iza toga.

Dobro je dok je pas a ne beba, ali verujem da nismo daleko.

nešto si propustio, eno ti gomila malih kineščića (kinezčića?) koji idu u školu 🙂 

i u prodavnici sam ih viđao, ajde ne mogu da kažem kod lekara i frizera, mada to je baš mala verovatnoća. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Junkie said:

Stigao mi račun za mobilni.. negde u srbiji mi je očigledno prešaltao na slovenačku karticu. 1.9MB = 9e. Pa kao u zimbabwe da sam išao 😞

pa što nisi isključio roming data na toj kartici!

zapravo se i meni desilo pre nekog vremena na nekom putovanju, apsolutno pojma nemam kako mi je roming data bio uključen 😞

Link to comment
Share on other sites

Imam dual sim i 99.9% sam siguran da je na obe bio isključen roaming. al kapiram da je u nekom trenutku prebacivanja sa lupam a1 na mts povukao pogrešnu karticu na sekundu i to je to. da je išta drugo u pitanju bi mi stigao neki astronomski račun jer nisam gasio karticu svo vreme.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Junkie said:

Imam dual sim i 99.9% sam siguran da je na obe bio isključen roaming. al kapiram da je u nekom trenutku prebacivanja sa lupam a1 na mts povukao pogrešnu karticu na sekundu i to je to. da je išta drugo u pitanju bi mi stigao neki astronomski račun jer nisam gasio karticu svo vreme.

ma da, moguće da je tako nešto, ILI recimo možda se zabagovao pri prelasku granice ili tako nešto ono ti već prešao u roming on se istripovao da nisi ili neka tako nebuloza.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

ahaha, a najjače je što je i restoran od Bodiroge :)) Sve kao neki vic 🙂

Quote

Vlade Divac naš proslavljeni košarkaš prebio je bivšeg fudbalera krajem decembra prošle godine na Vračaru, u restoranu koji je u vlasništvu Dejana Bodiroge, piše „Kurir„.

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Neptune said:

Da da, počinje sa Divac, Bodiroga and Saveljic walk into a bar 😀

ali bukvalno :)))

Evo @Dule_smor čekamo te!

 

Quote

 

На седници усвојен је и Закључак о сагласности да Министарство здравља предузме све мере из своје надлежности са циљем запошљавања 1.000 дипломаца медицинских факултета и тиме омогући несметано, ефикасно, континуирано и свима доступно пружање потребне здравствене заштите.

То запошљавање односи се на дефицитарне гране медицине и у складу је са кадровским плановима здравствених установа и Републичког фонда за здравствено осигурање, наведено је у саопштењу после седнице Владе.

На основу анализе Института "Др Милан Јовановић - Батут" утврђено је да у здравственом систему Србије недостаје више од 1.000 доктора медицине, а анализа потреба за здравственом заштитом становништва у условима пандемије коронавируса, показала је да је неопходан број доктора медицине за ефикасно и квалитетно функционисање здравственог система значајно већи, посебно у болницама у унутрашњости земље.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

Evo, samo da vidim na kom peronu staje voz za Jugoslaviju.

mnogo sam brzo prošao kolima i nisam uspeo da ufotkam, ima čak i neka pasivno agresivna reklama koja ne znam tačno kome je upućena

"ko će da vas leči ako svi odemo u nemačku?" je slogan, i kid you not a ispod piše nešto tipa "Srbiji nedostaje x hiljada medicinskih radnika"

i sad ne znam ko je okačio reklamu i kome je upućena ali eto 🙂

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Lucky said:

mnogo sam brzo prošao kolima i nisam uspeo da ufotkam, ima čak i neka pasivno agresivna reklama koja ne znam tačno kome je upućena

"ko će da vas leči ako svi odemo u nemačku?" je slogan, i kid you not a ispod piše nešto tipa "Srbiji nedostaje x hiljada medicinskih radnika"

i sad ne znam ko je okačio reklamu i kome je upućena ali eto 🙂

Upućena društvu u kafani, ofc....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...